Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поредна жертва

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Поредна жертва

    Поредна жертва взе кървавия пътен участък от пътя между кръстовището Средец - Созопол и комплекс Меден Рудник.Тази нощ около 02.35 ч. на около 100 метра от кръстовището в посока от центъра към комлекс Меден Рудник, в непосредствена близост с пясъчна кариера "Езеро Вая", поради движение с несъобразена с пътните условия скорост и неправоспособност на водача, самостоятелно катастрофира, блъскайки се последователно в два тролейбусни стълба, лек автомобил «Опел Омега», с бургаска регистрация, управляван от 35 год. А.С. от бургаския квартал "Победа". От катастрофата шофьорът почива на място, в следствие на получените наранявания - откъснат крак. В автомобила си той е возил и сина си - 15 годишния Ю.С., който е закаран в болница. Младежът е прегледан и настанен за лечение, с фрактура на десния крак, без опасност за живота. От инцидента единият от тролейбусните стълбове е напълно неизползваем, а втория е със значителни материални щети. Автор: Фактор колеги в 4:40 минах от там.. УЖАС просто нямам думи да опиша видяното.. целият път от мястото до созополския аветофар беше в отломки от колата, носачите с гумите на средата на пътя, двигателя на колата на около 40-50 метра по-надолу .. и 1 черен чувал приготвен отстрани... екипите на пожарната, бърза помощ и гражданска защита бяха там... но колата още не беше разрязана според мен.Пазете се

    #2
    Вероятно е нямало радар насреща, че да намали до 110 за всеки случай.

    Коментар


      #3
      коментара на колегата ми хареса. иначе, колеги, за съжаление няма смисъл да ги пишете тези теми, никой няма да си вземе поука, всеки ден става някоя простотия и на другия ден някой глупак като този я повтаря. така е сега, така и ще бъде. едно време работех на рецепция в хотел в един северен курорт в Бг. Дойдоха поредните туристи, сближихме се с един белгиец и жена му. той се оказа полицай. една вечер мой колега беше пил и трябваше някъде да се ходи, нашия човек полицая сам предложи да кара, въпреки че и той беше пиян. А в конкретния курорт полицейското присъствие е сериозно, освен това всеки вход/изход е охраняван. пича, имайки предвид, че е полицай и най-вече, че е в Бг/от 20 год всяка година идвал в нашия хотел/ се качи и си кара пиян. В Белгия знаеш ли кога ще се качи да кара пиян- никога! Просто му е ясно, че тук няма контрол, не че са много по-дисциплинирани или умни или пък нещо друго от нас, просто не им позволяват да правят ТОЛКОВА простотии. Иначе е заблуда, че навън нямат такива проблеми, имат си, но като % са много по-малко от при нас
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        колеги по принцип няма място на света, където да не стават катастрофи, аз бях 5 месеца в САЩ, и там имаше, няма как, но там дисциплината на пътя е основно нещо, вярно е, че винаги ще изкочи някой боклук на 2 уискита, на това зависи и от нас, затова за мен има смисъл да се говори за това, не че и аз не нарушавам съзнателно правилника но...

        Коментар


          #5
          СТИГА БЕ НЯМА ЛИ ДА ИМА 1 ДЕН МИРЕН И СПОКОЕН....... Ужасът по родните трасета май няма намерение да намалее.....

          Коментар


            #6
            Жалко за погубения живот! Каквото и да се е случило ... жалко е! Обаче темите като тази са нужни, защото много млади и самоуверени хора присъстват в нашия форум и те трябва да бъдат по някакъв начин превъзпитани. Казвам го от най-добро желание или пожелание тези новини да са все по-малко и по-малко.
            Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
            Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
            http://www.keepfighting.ms

            Коментар


              #7
              Jivko Georgiev написа:
              СТИГА БЕ НЯМА ЛИ ДА ИМА 1 ДЕН МИРЕН И СПОКОЕН....... Ужасът по родните трасета май няма намерение да намалее.....
              Ужаса сега започва.Летния сезон е наситен с такива произшествия за съжаление.Шофирайте внимателно с цел да се придвижите от точка А до точка Б.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар

              Working...
              X