Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катастрофа в Ямбол

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Катастрофа в Ямбол

    http://www.vbox7.com/play:5b3906c7
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    #2
    Така е като караш с 50. А, той не е карал с 50? Ами поел си е риска, носи си последствията.Трябва ли да ми е тъжно?

    Коментар


      #3
      ls1 написа:
      Така е като караш с 50. А, той не е карал с 50? Ами поел си е риска, носи си последствията.Трябва ли да ми е тъжно?
      Да трябва да ти е тъжно!И нека всички разберат че когато се казват по колите си са с единия крак в гроба а с другия в затвора!Не трябва всеки като се качи в колата да заеме поза "Голфаджия от Перник" и да гледа лошо.Наглостта по някога води до фатални последствия.

      Коментар


        #4
        А защо да ми е тъжно? Някой като си подхвърля бомба лимонка, и ти му правиш забележка, и той ти се хили, и навсякъде пресата гърми ’Ежедневно хора умират от неволно изтървани лимонки’, и той пак се хили и в един момент изтърва лимонката и става едно голямо БУМ - теб ще ти стане ли тъжно? Защо да ми е тъжно?На бас че 80% от нормалните хора след като са изгледали филмчето първата им мисъл е била ’Добре че е бил сам и не е отнесал някой със себе си’. Което е по-скоро ’облекчение’ отколкото ’тъга’.

        Коментар


          #5
          Ами аз съм съпричастен понеже съм вадил хора от пострадала кола и да ти кажа честно ако си на някой такъв инцидент първия човек и хора ти умират в ръцете надали ще си мислиш за лимонки и облекчение като видих хората да викат изпод ламарините.Благодаря ти все пак за навременния отговор но никой не заслужава да умира по какъвто и да е начин!

          Коментар


            #6
            То и на запис да ти пуснат как пищят хора ще ти стане гадно, ти недей бърка едното с другото. Никой не казва че е хубаво да умира човешко същество. Смъртта оневинява ли? Гледах онзи ден Шоуто на Слави как някакъв изрод край Албена е изскочил в насрещното и кола с 5 момичета за да избегне удара с него - се е търкаляла в дере. Резултата е едно момиче загинало и второ парализирано днес води борба, вече години. А този, повтарям, изрод даже не е спрял, отпрашил си е. А въпреки описанието на колата полицаите не са си мръднали пръст да го намерят. Този изрод е още някъде сред нас и ти гарантирам че кара по абсолютно същия начин. Е за тази случка ми е тъжно.Ти май не разбираш? По пътищата на България се води ВОЙНА. Дневно в нея загиват по няколко човека. Това момче от Ямбол според теб от ’добрите’ ли е или от ’лошите’? Зачеркни за момент че е умрял и си представи че минава покрай теб с тази скорост, достатъчна да разкъса автомобил на две. На бас че в главата ти би се заформила една звучна псувня и само за момент съзнанието ти ще изкрещи ’Пукни!’.

            Коментар


              #7
              Баси катастрофата. Трагично, но сам си е виновен. Карал е с над 130 според мен, при ограничение 40. Познавам по-добре от 5-те си пръста тази отсечка.
              The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

              Коментар


                #8
                Тази катасторафа е със скорост над 150км според мен.Чукнете на дърво да не ви се случи някой такъв на среща или вие в със състояние на афект да не направите нещо такова.
                Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                Коментар


                  #9
                  Майка ми каза, че това е станало към 18:00 часа. По това време, час пик, да караш така... Както и да е каквото и да се каже е фатално късно. Бог да го прости, а ние да си вземем поука.
                  The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                  Коментар


                    #10
                    и аз съм на мнението на колегата ls1. щеше да ми е тъжно ако беше отнесъл дете. не съм го натискал да кара със 150 в града. достатъчно се пише всеки ден по 3 пъти за такива случаи, че един нормален човек ако не се сети сам, то чрез тези "новини" му се подсказва. и след това, като кара със 150 в града е ясно колко му праска, като не му праска ей така става
                    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                    Fiat Bravo'97 1,6 16v
                    Fiat Tempra'91 1,6 mono

                    Коментар


                      #11
                      ако не казаха че това е ’Рендак’ нямаше да позная изобщо
                      Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                      Коментар


                        #12
                        ls1 написа:
                        Така е като караш с 50. А, той не е карал с 50? Ами поел си е риска, носи си последствията.Трябва ли да ми е тъжно?
                        Друго е тъжното.Точно на този очастък в Ямбол редовно се правят гонки.Толкова много пъти съм минавал точно от там и никога е нямало една патрулка.Мислиш ли че ако нагоре по пътя имаше полиция това щеше да стане ? Да не говорим че точно в ямболско има много места специално за гонки.
                        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                        Коментар


                          #13
                          Разбира се че щеше да стане, но на съседната улица. Да не би да искаш да има патрулка на всеки 100 метра да пази някой от самия него?

                          Коментар


                            #14
                            Не не искам на всеки 100 метра да има патрулка.А на това място.Съседната улица е тясна и не става за гонене
                            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                            Коментар


                              #15
                              Точно пък там много често има патрулка, на различни места на този булевард. Лично мен са ме спирали поне 5-6 пъти за проверка. Но шофьора е бил пожарникар, може би затова е мислил, че няма да има проблем с полицаите.
                              The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                              Коментар

                              Working...
                              X