Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брутални кадри по пътищата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    да колега абсолютно сериозно.пробвах и на друг комп на работа ама.....може да е от нета тук нещо.ще го пробва от вкъщи
    предишна:Фиат Брава-1.2 16V-малък двигател малки емоции-голям разход
    Настояща: Алфа Ромео 156 2.4 JTD 140 h.p.-върхът на сладоледа

    Коментар


      #62
      Re: относно фотографиите

      syfer написа:
      Привет колеги.МОжете ли да ми дадете някакъв друг линк където се намират тези фотографии от първият пост: http://miravto.com/2007/08/17/samye_...mlпонеже този който е дал колегата вече снимките не съществуват там.
      Пробвай от тук ----> http://filteryc.co.cc/browse.php?u=O...&b=0&f=norefer Това е през proxy и ги зарежда Дано съм бил полезен! Това не се издържа. Направо незнам.
      CSI in the CAR !!!
      Mancuzo Fiat PUNTO 1.7DS 176B3.000,около (6,7л-11л /100)София.


      ПО-ВАЖНОТО ОТ РАЗДЕЛ "Дизел"

      Коментар


        #63
        И най-безопасната кола..........

        За пореден път разглеждам тея снимки ..............и все до някъде.Наведнъж не мога.Явно тея хора не са изпитвали страх,но по остатъците им се надявам да не са усетили и последната болка.По-лошото в Бг е ,че никой не си взема поука--или малко да се замисли кво камикадзе е с тон и косур в града или извън........Малцина са хорат ,които са се разминали само с тенекии и са преосмислили нещата,а на колко още от нас косата ни се изправя всекидневно !??П.П И най-безопасната кола не може да те спаси от тия камиони,(има една снимка на VOLVO S80 е май),тука има строителни работи и като ги гледам как се силат натоварени с пръст.....................не дай Боже
        Fiat BRAVA 1.6/16v103Hp EL(LPG Lovato)- XII.1997 182А4.000- Аудио система
        Мразя чалгата повече и от политиците. Поправено.Комунизмът ще отстоява своите основи по един или друг начин.Оправия-няма!

        Коментар


          #64
          Re: И най-безопасната кола..........

          pl4 8rp написа:
          За пореден път разглеждам тея снимки ..............и все до някъде.Наведнъж не мога.Явно тея хора не са изпитвали страх,но по остатъците им се надявам да не са усетили и последната болка.По-лошото в Бг е ,че никой не си взема поука--или малко да се замисли кво камикадзе е с тон и косур в града или извън........Малцина са хорат ,които са се разминали само с тенекии и са преосмислили нещата,а на колко още от нас косата ни се изправя всекидневно !??П.П И най-безопасната кола не може да те спаси от тия камиони,(има една снимка на VOLVO S80 е май),тука има строителни работи и като ги гледам как се силат натоварени с пръст.....................не дай Боже
          миналия ден карам по околовръсното на града с 60 км/ч ,а един камион с прикачена гондола пълна с филц (мисля че сабират по 40 тона или 13 кубика) ме мина като малка гара ,а покрай нас жилищен квартал на 40 метра ,складове за стройтелни материали, коли ,хора бензиностанция .ако искочи някой човек колко ли метра ще се влачи тоя камион незнам неми се мисли ако съм му на пътя

          Коментар


            #65
            Абе всички викате ще намаля, живее ми се, а по пътищата си е все същото. Онзи ден пътувам към София, пътя заледен, карам с 80-90 и хоп БМВ прелита около мен - пред мен камион, едвам спря кретена! Ако се беше намазал и оставах там в кюпа. Изпреварвания без да има видимост е редовното, което виждам. И не виждам смисъл от такова бързане, аз си карам със 100-120 и стигам за 3 часа до дадена дестинация, а много бързащите ги настигам на първия градски светофар, и аджеба какъв е извода?

            Коментар

            Working...
            X