Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брутални кадри по пътищата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Това е баси бруталноненормалното.Ае тва са патищата,сякаш не са трагнали по тях да стигнат там за където са трагнали ами да се трепят че порай тях и невинни хора.
    Fiat Punto`04 1.2 60hp.
    Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
    ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

    Коментар


      #32
      pakumba написа:
      мине се не мине месец и тази тема се пуска
      Всеки който кара, преди да седне зад волана, трябва да ги погледне.... за да не забрави, че натискайки педала, може да е следващата черна новина и най вече да не забравя, че "законът за движение по пътищата" е да ни пази нас от самите нас, а не е поредната ненужна книжка

      Коментар


        #33
        еее хора я сложете едно 18+ на тая тема и редактирайте заглавието че не е препоръчително за всички да го гледат !! това са ужасни .... не по скоро отвратителни кадри ..
        AUDI 1.8 20V TURBO
        ex - FiAT BRAVO 2.0 20V, 1.9 JTD ++, 1.8 16V+газ, Alfa Romeo 1.9 JTD

        Коментар


          #34
          ivan_dice написа:
          това са ужасни .... не по скоро отвратителни кадри ..
          това е самата реалност
          1.6 16v 96 г. 103 hp.
          България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
          Да мина да те взема...или да взема да те мина?

          Коментар


            #35
            Мале направо зле ми стана просто не мога да го догледам до края
            Теоритиците си лаят, голфа си върви!

            Коментар


              #36
              Valiosport написа:
              Мале направо зле ми стана просто не мога да го догледам до края
              Зле не зле - това е реалността. няма какво да си говорим. Важното е да караме разумно, не толкова бавно. то и като си караш бавничко може да те връхлети някой малоумник и да влезеш в снимките - гаранция няма. Въпроса е да се преценява риска и като нямаш видимост - ми седи си мирен бе да го е.., кво натискаш педала в шибания завой? къде си мислиш че ще отидеш???
              FIAT MAREA WEEKEND ELX TD100 98

              Коментар


                #37
                Тея снимки са просто брутални.... и аз като повечето след средата не съм стигнал и съм съгласен с колегата, който писа че може да ги пускат по време на шофьорските курсове- колкото и да си зле с главния мозък тоя снимков материал ще те трогне. Аз съм на мнение, че ако се спазва правилника намаляваш опасността ти да си причинителя на катастрофата, но съм съгласен и че има супер състезатели, които могат да те вкарат в някоя черна хроника.... моят призив е ХОРА ПАЗЕТЕ СЕБЕ СИ И ОСТАНАЛИТЕ, КОГАТО СТЕ ЗАД ВОЛАНА, ВИЖТЕ ТЕЗИ СНИМКИ И СИ ПОМИСЛЕТЕ ПАК... не е майтап работа това
                FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
                FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
                Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

                Коментар


                  #38
                  няма файда от тия кадри,нямаааааа...разберете го,колкото и да ги гледаме и на всички ни да въздействат. Когато един малоумен шофьор стъпи на асфалта и десет такива филмчета да е изгледал и 500 снимки,пак ще си кара малоумно,защото не мисли,че това може да му се случи на него. Такива НЕ мислят,те просто натискат газта. А като дойде завоя вече е късно и за жалост фаталните последствия рядко са за тях...най-често някой невинен участник в движението го отнася Затова като караме първо трябва да гледаме какво правят останалите на пътя и след това да внимаваме ние как караме и на последно място да се молим,защото и да гледаме и да не гледаме,най-често е трудно на предотвратим белята причинена от друг.
                  ex.Мареа ТД100

                  Коментар


                    #39
                    мале за 1 секунда ставаш на лай....на баси бруталното
                    Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

                    Коментар


                      #40
                      Тази тема не е за хора със слаби сърца................
                      Фиат Пунто 1.2 75ph ; Опел Астра Ф 1.6

                      Коментар


                        #41
                        Радвам се , че успях да ги изгледам до края. Направо са брутални. Лошото е , че това е реалноста. Надявам се да ги видят всички МАЛОУМНИЦИ , които са решили да се правят на каскадьори по пътищата и си мислят , че са БЕЗСМЪРТНИ.
                        ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

                        FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

                        Коментар


                          #42
                          Когато виждате всичко това на живо усещането е съвсем друго.Доста често ми се е налагало да се сблъсквам с това и от всичко най ми е неприятно ,че сеирджиите не помагат и са много малко хората които се впускат да помагат.
                          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                          Коментар


                            #43
                            slavy_ivanov написа:
                            Valiosport написа:
                            Мале направо зле ми стана просто не мога да го догледам до края
                            Зле не зле - това е реалността. няма какво да си говорим. Важното е да караме разумно, не толкова бавно. то и като си караш бавничко може да те връхлети някой малоумник и да влезеш в снимките - гаранция няма. Въпроса е да се преценява риска и като нямаш видимост - ми седи си мирен бе да го е.., кво натискаш педала в шибания завой? къде си мислиш че ще отидеш???
                            Повечето хора не умеят да карат и за това стават такива неща по пътищата аз съм гледал изпревари ме някой и като види завоя и скача на спирачките. Булшенството от шофьорите не могат да преценят автомобила им с каква скорост ще влезе в даден завой или като изпреварват не могат да преценят ще могат ли да изпреварят или няма да могат и така стават фаталните грешки
                            Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                            Коментар


                              #44
                              Valiosport написа:
                              Повечето хора не умеят да карат и за това стават такива неща по пътищата аз съм гледал изпревари ме някой и като види завоя и скача на спирачките. Булшенството от шофьорите не могат да преценят автомобила им с каква скорост ще влезе в даден завой или като изпреварват не могат да преценят ще могат ли да изпреварят или няма да могат и така стават фаталните грешки
                              Като не могат да преценят да гледат знаците или не виждат.Ако спазваш правилата за движение няма опасност.
                              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                              Коментар


                                #45
                                Tornado написа:
                                Когато виждате всичко това на живо усещането е съвсем друго.Доста често ми се е налагало да се сблъсквам с това и от всичко най ми е неприятно ,че сеирджиите не помагат и са много малко хората които се впускат да помагат.
                                напълно прав!!! Имаше кадри от една горяща кола преди време,правено клипче от кола минаваща малко по-късно(пожарна още няма) Не само,че почти никой не гасеше колата,при все,че имаше поне десетина сеирджии(имаше някакъв мъж с пожарогасител само) но и почти всички СНИМАХА.... ПРЕДСТАВЯТЕ ЛИ СИ,СНИМАТ СИ НАщЕ??!! На всичкото отгоре движението още вървеше и тоя с клипа не само снимаше,но и си караше край останкйите и коментираше със спътника си...Това на нищо не прилича! Наистина сеирджиите са много повече от тия които помагат,думи нямам за малоумщината по пътя!едит не намерих конкретните кадри,но открих това,което всички сме виждали,дано някой който види за пръв път се замисли
                                ex.Мареа ТД100

                                Коментар

                                Working...
                                X