Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брутални кадри по пътищата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Карайте разумно колеги, защото 1 секунда е много време ... а после връщане назад - няма!
    Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
    Punto. 1.2 16v. 86hp+

    Коментар


      #47
      Valiosport написа:
      slavy_ivanov написа:
      Valiosport написа:
      Мале направо зле ми стана просто не мога да го догледам до края
      Зле не зле - това е реалността. няма какво да си говорим. Важното е да караме разумно, не толкова бавно. то и като си караш бавничко може да те връхлети някой малоумник и да влезеш в снимките - гаранция няма. Въпроса е да се преценява риска и като нямаш видимост - ми седи си мирен бе да го е.., кво натискаш педала в шибания завой? къде си мислиш че ще отидеш???
      Повечето хора не умеят да карат и за това стават такива неща по пътищата аз съм гледал изпревари ме някой и като види завоя и скача на спирачките. Булшенството от шофьорите не могат да преценят автомобила им с каква скорост ще влезе в даден завой или като изпреварват не могат да преценят ще могат ли да изпреварят или няма да могат и така стават фаталните грешки
      подкрепям те на 1000%
      Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

      Коментар


        #48
        paralesa написа:
        Tornado написа:
        Когато виждате всичко това на живо усещането е съвсем друго.Доста често ми се е налагало да се сблъсквам с това и от всичко най ми е неприятно ,че сеирджиите не помагат и са много малко хората които се впускат да помагат.
        напълно прав!!! Имаше кадри от една горяща кола преди време,правено клипче от кола минаваща малко по-късно(пожарна още няма) Не само,че почти никой не гасеше колата,при все,че имаше поне десетина сеирджии(имаше някакъв мъж с пожарогасител само) но и почти всички СНИМАХА.... ПРЕДСТАВЯТЕ ЛИ СИ,СНИМАТ СИ НАщЕ??!! На всичкото отгоре движението още вървеше и тоя с клипа не само снимаше,но и си караше край останкйите и коментираше със спътника си...Това на нищо не прилича! Наистина сеирджиите са много повече от тия които помагат,думи нямам за малоумщината по пътя!едит не намерих конкретните кадри,но открих това,което всички сме виждали,дано някой който види за пръв път се замисли
        как не ги намери бе колега? погледни първия пост от темата - там е линка и дано успееш да стигнеш до края на снимковия матерял!относно тези които "немогат да карат" - това е страшно - ще мина ли, няма ли да мина - много страшно. аз ще бия спирачки и ще влизам по банкета некой тъпак да може да влезне в лентата. ше им е... м... случва ми се най редовно и направо сърцето ми се свива. друго от което ме е страх е завой бес видимост - намалям убезателно за да мога да реагирам на ситуация в която ми изкача поредния малоумник насреща, бес никаква видимост!!! съветвам ви и вие да правите същото!!!
        FIAT MAREA WEEKEND ELX TD100 98

        Коментар


          #49
          не намерих клипчето,което аз бях гледал и за което говорех....аз не говорех за тези кадри А колкото до намаляване на скоростта преди завой с оглед насрещни малоумници...пак не е гаранция,вярвай ми. Той тъпунгера ако се спече и НЕ гледа какво правиш ти,може да направи подобна маневра и да се срещнете и в банкета дори
          ex.Мареа ТД100

          Коментар


            #50
            http://vbox7.com/play:cb758a54 Ето едно клипче,което те кара да се замислиш
            Фиат Пунто 1.2 75ph ; Опел Астра Ф 1.6

            Коментар


              #51
              d1lar4e7o написа:
              http://vbox7.com/play:cb758a54 Ето едно клипче,което те кара да се замислиш
              Това клипче и аз го качвах някъде и наистина много въздейства
              Теоритиците си лаят, голфа си върви!

              Коментар


                #52
                ЛЕЛЕ ТОВА Е УЖАС НА УЖАСИТЕ НЯМАМ ДУМИ Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
                Fiat Bravo 1.2 16V

                Коментар


                  #53
                  е то хубаво са направени тия клипчета,но това го качвате поне за 4-ти път малко повече четете темата а не винаги катастрофите са от некадърност на шофьора,разберете го...пример една от ситуациите в клипчето,какво е виновен шофьора,когато момчето излиза на пътря без да гледа?Най-мразя нещо друго-катастрофа причинена от куче,котка или друго пресичащо животно! Преди време така един щеше да ме отнесе,защото изпреварвайки го,изневиделица на пътя му излезе котка и той идиот,почти се вряза в мен,за да заобиколи котката нещастна... да ги удрят тия животни,да си кривят броните,но да не причиняват повече нещастие причинявайки по-жестоки катастрофи
                  ex.Мареа ТД100

                  Коментар


                    #54
                    човека може да е природозащитник и да го е жал да отрепе котката ,а и бронята ...малииии после пари за ремонт

                    Коментар


                      #55
                      ами вместо броня ще прави половин кола,ако изобщо оцелее,щото аз в неговата врата щях да се врежа
                      ex.Мареа ТД100

                      Коментар


                        #56
                        Попринцип аз след като си взех книжката като много хора се мислех за безсмъртен и че това на мен не може да се случи да ама се случи за мой късмет катастрофата беше лека смисъл само колата падна жертва от тогава сериозно се позамислям преди да направя някоя простотия на пътя и да летя като за последно стремя се да пазя и другите на пътя след това което видях със сигурност вниманието и мисловната дейност на пътя ще са по 10 но какво ще правим с останалите идиоти те не мислят за себе си камоли за някой друг на пътя.От тях няма къде да се скриеш и това е най-лошото
                        и добре да живееш се жениш

                        Коментар


                          #57
                          Това,че от идиотите не можеш да избягаш е друга вода Вчера за два километра 3-ма пешеходциу искаха да ми намажат гумите,двама велосипедисти и един моторист ми се хвърлиха пред колата,един бакшиш мина на червено и само това,че го видях какво ще направи ме спаси и няколко малоумника с различни возила се опитаха да ми вземат предимството....Идеята ми е,че идиотите са навсякъде и на всичкото отгоре като са във вина се перчат,като един дето ми се извика къв ми бил проблема,че той завивал без мигач...поне три маневри направи пред мен и нито веднъж не пусна мигач,отсвирвам го аз и тоя перко ще ми излиза от колата....Идиотията край няма,пазете ги тия идиоти,защото така пазите и себе си
                          ex.Мареа ТД100

                          Коментар


                            #58
                            мен ме блъска циганин пешеходец в задния калник вия ми говорите . ма циганина беше на зор на един мост жена му го беше зачесала с големи токати и той без да се огледа се изкубна и ме удари

                            Коментар


                              #59
                              относно фотографиите

                              Привет колеги.МОжете ли да ми дадете някакъв друг линк където се намират тези фотографии от първият пост: http://miravto.com/2007/08/17/samye_...mlпонеже този който е дал колегата вече снимките не съществуват там.
                              предишна:Фиат Брава-1.2 16V-малък двигател малки емоции-голям разход
                              Настояща: Алфа Ромео 156 2.4 JTD 140 h.p.-върхът на сладоледа

                              Коментар


                                #60
                                Ти сериозно ли? Снимките са си там, от твоя линк ги отворих.

                                Коментар

                                Working...
                                X