Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брутални кадри по пътищата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    style34 написа:
    Е от това по-брутално нещо не съм виждал. Отврат. А както каза колегата infirm, ужаса, който аз изпитвам е нищо в сравнение с това, което чувстват близките на тези хора. Тези кадри ще подействат на разумните хора да карат малко по-бавно и разумно, но всички знаете - има тъпи копелета , за които нищо не помага. Засъжаление заради тях понякога невинни хора са на тези кадри, а на виновните им се разминава.
    ебаси ужаса бе и забелязах че наи тежките са заради тия тъпи тирове дет карат със ебати скороста а оправия няма тепърва и по лошо ше стаа ...... просто жалка смърт е тваа Yellow_Flash_Colorz_PDT_37

    Коментар


      #17
      И на последната снимка фиат, но голяма част от снимките ги гледах със затворени очи. На филм е гадно, а какво остава като знаеш че това не са декори и кукли........
      Fiat Brava 1.9 TD

      Коментар


        #18
        Леле...просто отвратителна работа...не можах да изгледам повече от 4-5 снимки Yellow_Flash_Colorz_PDT_24 ...Дано повече хора посетят тази тема,защото съм сигурен че ще има доста голям ефект върху мерака за скорост на повечето посетили я!!!!

        Коментар


          #19
          Не можах проста да ги догледам до край... Невероятно брутални са... Вчера гледах нещо подомно не не чак толкова гадни снимки и днеска сутринта като бързах за работа се сетих за това което бях гледал и как бързо намалих скороста
          Продавам трабант с цвят бананова кора с лек удар от валяк... Ако ви няма мога да ви го пусна под вратата... :D

          Коментар


            #20
            Re: Ge4i7ooo

            Ge4i7ooo написа:
            90% от катастрофите са заради превишена скорост ако се намали скороста както е по закон едва ли ще има толкова произшествия
            Това е разковничето! Ние сме си виновни за т. нар. "война по пътищата". Ма като сме балканци и шофираме като идиоти....

            Коментар


              #21
              shikito написа:
              Не можах проста да ги догледам до край... Невероятно брутални са... Вчера гледах нещо подомно не не чак толкова гадни снимки и днеска сутринта като бързах за работа се сетих за това което бях гледал и как бързо намалих скороста
              аз доста одавна ги гледах тези снимки и да ти кажа почти всеки път като настъпвам газта повечко се присещам за тях. Особено като изпреварвам или има по засилен трафик. Ефекта е моментално отпускане на газта и адреналина...честно и аз неможах тогава да ги изгледам всичките...някъде след средята ми стана лошо и постоях в кенефа...
              Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
              BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
              BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

              Коментар


                #22
                Незнам

                Незнам но твърдо съм за тези прекрасни снимки да се показват на младите шофери преди да се качът зад волана.

                Коментар


                  #23
                  Абе като не ти залепве релето горе и на живо да ти ги показват пак същото ще е.За снимките ужасно брутални са дори неможах да ги догледам до края.
                  Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                  Коментар


                    #24
                    kiselo написа:
                    shikito написа:
                    Не можах проста да ги догледам до край... Невероятно брутални са... Вчера гледах нещо подомно не не чак толкова гадни снимки и днеска сутринта като бързах за работа се сетих за това което бях гледал и как бързо намалих скороста
                    аз доста одавна ги гледах тези снимки и да ти кажа почти всеки път като настъпвам газта повечко се присещам за тях. Особено като изпреварвам или има по засилен трафик. Ефекта е моментално отпускане на газта и адреналина...честно и аз неможах тогава да ги изгледам всичките...някъде след средята ми стана лошо и постоях в кенефа...
                    и на мен ми призля от снимките.

                    Коментар


                      #25
                      Тази сутрин като се пробирах към 7:00 се натъкнах на това:Колата беше избила оградата и се беше метнала на релсите, а шофьорът липсваше.
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                        #26
                        състезател самоубиец
                        Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                        Коментар


                          #27
                          uBoy написа:
                          състезател самоубиец
                          Ахам... на път с три платна в едната посока без да има трафик трябва да си малоумник пишман съзтезател, че да сториш подобна простотия! На този е редно освен акта и точнките да му вземат пари за материални щети. Да си плати металните ограждения, както и щетите заради спирането на градският транспорт. Но уви! Живеем в страната на абсурдите. Урода сигурно се е скатал поркан вкъщи и е заспал!
                          Frontera Sport, X20SE март 1998

                          Коментар


                            #28
                            Vladim написа:
                            uBoy написа:
                            състезател самоубиец
                            Ахам... на път с три платна в едната посока без да има трафик трябва да си малоумник пишман съзтезател, че да сториш подобна простотия! На този е редно освен акта и точнките да му вземат пари за материални щети. Да си плати металните ограждения, както и щетите заради спирането на градският транспорт. Но уви! Живеем в страната на абсурдите. Урода сигурно се е скатал поркан вкъщи и е заспал!
                            Така трябва да е, но къде живеем.Иначе по темата от първия пост, не успях да стигна до половината снимки. Брутални неща има, просто. Чак ми прилоша, ама по-добре да видя, отколкото да го подмина. Просто...
                            NOW: ???
                            Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                            Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                            Коментар


                              #29
                              и аз като всички останали не можах да ги изгледам до край, това е нещо, което едва ли може да те остави равнодушен! Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
                              Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                              Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                              Коментар


                                #30
                                За мое голямо съжаление станах свидетел на живо...( беше нещо страшно много страшно...) умолявам всеки да мисли преди да се сили .....

                                Коментар

                                Working...
                                X