Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Камерите на КАТ в София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Камерите на КАТ в София

    http://www.kat.mvr.bg/kontrol1.htm
    Прикачени файлове
    Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

    #2
    Все се чудя какво означава "мобилни" камери - снимат докато и те също са в движение или снимат спрели, но местят засадата на различни места?
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    Коментар


      #3
      dikanio написа:
      Все се чудя какво означава "мобилни" камери - снимат докато и те също са в движение или снимат спрели, но местят засадата на различни места?
      И двете.В някой от вестниците всеки ден има разстановката на мобилните по места и часове,но поне в София от известно време има и движещи се камери,най-често в обозначени полицейски "Астри".Кара зад теб и...
      1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

      Коментар


        #4
        За такъв случай не съм чувал.Имаш ли познат, който да му е дошла честитка за превишена скорост, а камерата да е била в автомобил зад него?
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #5
          BO написа:
          За такъв случай не съм чувал.Имаш ли познат, който да му е дошла честитка за превишена скорост, а камерата да е била в автомобил зад него?
          Познат с честитка нямам, ама преди дни един ме изпревари на двойна непрекъсната и веднага след него излезе полицейски бус с камера в него и снимаха. п.п. Ама то сигурно много е бързал човека за да ме изпревари така.

          Коментар


            #6
            Често виждам във Люлин на бул. Др. Дертлиев .... ЧЕРНА ВЕКТРА затъмнена от всякъде снима преминаващи покрай нея и идващи от далече ВНИМАНИЕ Спира от дясно на платното И на обелско шосе съм я виждал много рано между 8-9 още спим....... Това е Мобилна Камера ) въобще няма да ви дойде на акъла ,че това е камера все едно паркирана кола до бордюра..
            Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
            Ex.Bravo 1997 1.8 GT

            Коментар

            Working...
            X