Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За пътуващите към/от морето С.Загора-Бургас

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Да вметна и аз.Преди една седмица минах по този маршрут.Ремонтите от Бургас до Средец са започнали,също и от Елхово към Бургас има 15 км в ремонт През Тополовград не минавайте
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      #32
      В Петък вечерта минавах по маршрута отново - пътят доста се е разбил....тоест няма дупки, но тези неравности - асфалта е потънал навсякъде....като цяло доста по-бавно се пътува от миналата година, но пак е за предпочитане в най-натоварените часове....лошото е, че колата бая се разкапва по тоя път...особено ако е натоварена
      Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

      Коментар


        #33
        Geraka написа:
        В Петък вечерта минавах по маршрута отново - пътят доста се е разбил....тоест няма дупки, но тези неравности - асфалта е потънал навсякъде....като цяло доста по-бавно се пътува от миналата година, но пак е за предпочитане в най-натоварените часове....лошото е, че колата бая се разкапва по тоя път...особено ако е натоварена
        Няма как.Пътищата са селски и никой не го *** за тях Даже пътя където са манастирите има от едното платно 10тина метра пропаднал път.Просто 20 пъти го правиха но пътя си пропада и това е.От 20 години е така
        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

        Коментар


          #34
          В събота ще пътувам до Черноморец.И тъй като не ми се минава по царския път,мисля да мина Ст.Загора - Елхово - Бургас - Черноморец.Някой има ли прясно инфо дали пътят е в ремонт ? :P
          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

          Коментар


            #35
            Princo написа:
            В събота ще пътувам до Черноморец.И тъй като не ми се минава по царския път,мисля да мина Ст.Загора - Елхово - Бургас - Черноморец.Някой има ли прясно инфо дали пътят е в ремонт ? :P
            хмммм..... може да няма и път даже
            Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


            FIAT BRAVO 1.8GT
            FIAT BRAVO 1.9TD ex

            Коментар


              #36
              Очаква се тировете да им бъде забранено да карат уикенда, което е много радващо.

              Коментар


                #37
                Princo написа:
                В събота ще пътувам до Черноморец.И тъй като не ми се минава по царския път,мисля да мина Ст.Загора - Елхово - Бургас - Черноморец.Някой има ли прясно инфо дали пътят е в ремонт ? :P
                В ремонт е все още.Не ти го препоръчвам.
                FIAT FORUM BULGARIA
                Ракията е над политиката

                Видео от Италфест 2011

                Коментар


                  #38
                  krasio_79bs написа:
                  Princo написа:
                  В събота ще пътувам до Черноморец.И тъй като не ми се минава по царския път,мисля да мина Ст.Загора - Елхово - Бургас - Черноморец.Някой има ли прясно инфо дали пътят е в ремонт ? :P
                  В ремонт е все още.Не ти го препоръчвам.
                  В ремонт ама кой ? Щото те са няколкщо вариантите.Помня,че миналата година до Средец на отделни части имаше ремонт.Минах през Тополовград и там имаше ремонт.Сега мисля да си мина през Раднево,после село Маца,от там Голям и Малък манастир,после Пчела-Елхово и Елхово - Бургас.
                  Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                  Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                  Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                  Коментар


                    #39
                    Я си мини по царския път, да не звъниш да питаш къде си
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      #40
                      Princo написа:
                      krasio_79bs написа:
                      Princo написа:
                      В събота ще пътувам до Черноморец.И тъй като не ми се минава по царския път,мисля да мина Ст.Загора - Елхово - Бургас - Черноморец.Някой има ли прясно инфо дали пътят е в ремонт ? :P
                      В ремонт е все още.Не ти го препоръчвам.
                      В ремонт ама кой ? Щото те са няколкщо вариантите.Помня,че миналата година до Средец на отделни части имаше ремонт.Минах през Тополовград и там имаше ремонт.Сега мисля да си мина през Раднево,после село Маца,от там Голям и Малък манастир,после Пчела-Елхово и Елхово - Бургас.
                      Бургас-Лесово е в ремонт.
                      FIAT FORUM BULGARIA
                      Ракията е над политиката

                      Видео от Италфест 2011

                      Коментар


                        #41
                        Какво му се плашите на царския път не знам.Вчера ходих 2 пъти до Карнобат и обратно (единия път от Сливен). Движение си има, но и целия арсенал на магистрална полиция е на пътя, така че се кара нормално. Пътя поне е хубав, камиони няма (или поне не толкова много).Карай си и не се притеснявай.П.П. Не препоръчвам минаване през Ямбол - Средец за Бургас към момента. Пътят се е влошил много.

                        Коментар


                          #42
                          именно тоя път се чудя аз как да избегна,защото още миналата година пътя не бе перфектен ,а точно в селата преди да влезеш в меден рудник и в самия квартал дупките миналата година бяха нечовешки Инък самия път бе понагънат,но щом сега и по зле изобщо не ми се минава от там. Чудя се за алтернативи... Не ми се отваря и нова тема,защото горе долу се припокрива с моя маршрут,затова и пиша тук. Общо взето маршрута ми е Ивайловград- Обзор и най-прекия път е през Любимец,Елхово,Болярово,Средец ,НО отсечката от Любимец до елхово е лоша,по натам говорихме вече,а откъм меден рудник не ми се минава.затова се замислям за следния пътИвайловград-Тополовград-Ямбол-Карнобат-Бургас-Обзор и имам следните неизвестбни и въпроси в уравнението... пътят ми се увеличава с 30 км,което хич не ме интересува,стига да е хубава настилката,затова ако някой има инфо как е настилката по този маршрут или по отделните отсечки ще съм благодарен...Втори въпрос-не познавам бургас,но доколкото мога да се ориентирам влизайки откъм Карнобат ще избегна "меден рудник" ,така ли е? Държа да отбележа,че пътя не очаквам да е натоварен,понеже ще пътувам малко след италфеста,т.е около 20-ти септември и отпускари ще са се изнизали ,че и ще са си върнали вече нормалния тен някои . И накрая един нетолкова важен кахър,дали да мина през Сарафово или Каблешково,но май Сарафово е за предпочитане?...
                          ex.Мареа ТД100

                          Коментар


                            #43
                            paralesa написа:
                            именно тоя път се чудя аз как да избегна,защото още миналата година пътя не бе перфектен ,а точно в селата преди да влезеш в меден рудник и в самия квартал дупките миналата година бяха нечовешки Инък самия път бе понагънат,но щом сега и по зле изобщо не ми се минава от там. Чудя се за алтернативи... Не ми се отваря и нова тема,защото горе долу се припокрива с моя маршрут,затова и пиша тук. Общо взето маршрута ми е Ивайловград- Обзор и най-прекия път е през Любимец,Елхово,Болярово,Средец ,НО отсечката от Любимец до елхово е лоша,по натам говорихме вече,а откъм меден рудник не ми се минава.затова се замислям за следния пътИвайловград-Тополовград-Ямбол-Карнобат-Бургас-Обзор и имам следните неизвестбни и въпроси в уравнението... пътят ми се увеличава с 30 км,което хич не ме интересува,стига да е хубава настилката,затова ако някой има инфо как е настилката по този маршрут или по отделните отсечки ще съм благодарен...Втори въпрос-не познавам бургас,но доколкото мога да се ориентирам влизайки откъм Карнобат ще избегна "меден рудник" ,така ли е? Държа да отбележа,че пътя не очаквам да е натоварен,понеже ще пътувам малко след италфеста,т.е около 20-ти септември и отпускари ще са се изнизали ,че и ще са си върнали вече нормалния тен някои . И накрая един нетолкова важен кахър,дали да мина през Сарафово или Каблешково,но май Сарафово е за предпочитане?...
                            През Карнобат-Бургас пътят е идеален.Меден Рудник ти се пада на другият край на Бургас.Влизайки в Бургас още на първото кръгово завиваш в ляво (пътят за Варна),на следващото кръгово пак си в ляво.Минаваш си през Сарафово-Поморие и тн.Пътят през Каблешково е доста нагънат и не го препоръчвам.
                            FIAT FORUM BULGARIA
                            Ракията е над политиката

                            Видео от Италфест 2011

                            Коментар


                              #44
                              именно оттам мислех да мина,че миналата година минах през меден рудник и после докато намеря пътя голямо въртене беше ...че и жената с някаква карта суфлира-цирк,по едно време яда ми премина в бурен смях лани минах през селата,слушайки баджанака и съжалих,сега ще си карам по царския път
                              ex.Мареа ТД100

                              Коментар


                                #45
                                Слабото звено в маршрута, който ще минаваш, е Тополовград - Ямбол. Просто до Ямбол няма хубав път, откъм тази посока - нито от Тополовград, нито от Елхово. Проучил съм и съм обиколил всички обходни пътища, защото жената е от този край, бременна и е много трудно пътуването. Все пак ти препоръчвам от Тополовград да кривнеш към Елхово и да си караш направо през Болярово и Средец към Бургас. Какво толкова му е минаването покрай Меден рудник? Ти, докато стигнеш до Ямбол и оттам тепърва да се качваш на подбалканския път, ще си минал повече от пътя до Бургас, а и по това трасе движението е много малко. Сега са оправили и пътя около Болярово. Минеш ли го веднъж този маршрут през Бургас, повече няма да имаш проблем. Минаваш Меден рудник, стигаш до Созополския светофар и там минаваш наляво - това е един вид околовръстно и караш само направо, докато се влееш в главния булевард в горния край на Бургас, стигаш въпросното кръгово, което ти е показал колегата, и оттам си къпеш покрай Сарафово и морето.
                                Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                                Коментар

                                Working...
                                X