Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хаинбоаз - пътно-строителна сага с непредвидим край!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    paralesa написа:
    първия който мине да прави клип и да качва,че откога го чакаме това чудо на строителството нямам скоро пътуване надолу инъче с кеф ще накарам жената да направи клип на цялата отсечка
    До неделя сутрин ако няма клип аз ще снимам.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #62
      чакам с нетърпение,поне това което гледах по новините изглежда двузначно,хем не видях да е койз нае колко широко,но пък видя мостовете и нямат нищо общо с дошегашните завои...абе при всички положения е далеч,по-добрия избор от Шипка,най-малкото ми спестява малко километри чакаме клиповете да видим и ний какво ни очаква(ако до нова година не го затворят пак )
      ex.Мареа ТД100

      Коментар


        #63
        Хайде видеото е готово сега ще му търся място за качване ,че е доста голямо и е 20 минути.Изобщо си нямам на представа къде да кача 437 мб.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #64
          Дърпаш тази програмкаhttp://www.pocketdivxencoder.net/EN_index.htmПрекодираш филмчето през нея и ще стане много по-малко. Не иска инсталация. В началото ще те пита на какво ще гледаш впоследствие файла. Избери второто от лентата с иконките - PDA. После от горе-вляво File to encode избираш твоето видео. Всичко се намества автоматично, а ти натискаш само долу -вляво големия бутон Encode Now. Търсиш новото видео в директорията в която е старото. Видеото ще стане 320х240 пиксела и МНОГО по-малко. Малко гадая, но примерно около 80 мегабайта.

          Коментар


            #65
            Приятно гледане.http://www.megaupload.com/?d=JQC49K0VМалко пояснения.Тръгване от края на Килифарево.Пристигане на предела точно за 17 минути и половина разбира се както се вижда без движение.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #66
              Онемяхте ли?Дайте коментар нещо.И все пак успяхте ли да изтеглите клипа и да го гледате.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #67
                Tornado написа:
                Онемяхте ли?Дайте коментар нещо.И все пак успяхте ли да изтеглите клипа и да го гледате.
                изтеглий и гледах,направен е добре,остава да го пробвам и да кажа своите впечатления...на пръв поглед кефи много
                ex.Мареа ТД100

                Коментар


                  #68
                  Да отбележа само ,че видеото не дава ясна представа за трасето.Дано няма жертви на този участък защото скоростта е много голяма.
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    #69
                    Точно това си мислех докато гледах - какво ли ще стане като захвърчат самолетите, пардон, тировете там? А с тая висока скорост и нетолерантните шофьори как ли рисково ще се сгъстява народа от три в две ленти (особено на мостовете)?Общо взето - хубав път направен за културни шофьори.

                    Коментар


                      #70
                      Струва ми се, че доста стръмни наклони има! Там ще е поредната касапница, клане, война..както искате го наричайте.

                      Коментар


                        #71
                        ls1 написа:
                        Точно това си мислех докато гледах - какво ли ще стане като захвърчат самолетите, пардон, тировете там? А с тая висока скорост и нетолерантните шофьори как ли рисково ще се сгъстява народа от три в две ленти (особено на мостовете)?Общо взето - хубав път направен за културни шофьори.
                        coolboby написа:
                        Струва ми се, че доста стръмни наклони има! Там ще е поредната касапница, клане, война..както искате го наричайте.
                        Ще минавам докато ми хареса след това отново О Шипка.Участъка предразполага към висока скорост и доста изпреварвания.Жътва за КАТ според мен.Ще си отвисят там.Лошото е ,че докато им начуим стоянките доста колеги ще изгорят.Сега не ми обръщайте темата на колко културни шофери сме и ако спазваме правилника няма да имаме неприятности.Ако не сте забелязали на никой нему дреме ,че знаците дремят в листата без да се виждат и.т.н.
                        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                        Коментар


                          #72
                          аз също като го показвах на брат ми,коментирахме колко ли катастрофи ще станат и на тая отсечка...за съжаление българина никога няма да се научи на толерантност и пътна култура...АЗ не мога да разбера каква е файдата дали ще вземеш прохода за 20 минути или за 30...горе долу такава ще е разликата околко 10 минути ,ако караш в нормите и ако караш рисково!!! Струват ли си тия десетина минути нечий живот? За съжаление никой не мисли така и аз чакам инфото за първата катастрофа на този участък...
                          ex.Мареа ТД100

                          Коментар


                            #73
                            Като карате по лоши пътища - ревете че са лоши, като оправиха Хаинбоаз - пак ревете че изправили завоите, разширили платната и изгладили асфалта. Просто да се чудиш и маеш какво точно искате!Прохода бил опасен, предразполагал към рискови изпреварвания, катажиите ще жънели... дрън дрън.Преди с многото завои и тирове, разбит път, по-добре ли беше бе мойте хора? м? Я се осъзнайте...

                            Коментар


                              #74
                              Минах вчера оттам. Пътят според мен си е супер. На места наистина скоростта става висока (има надолнища, то се знае). На едно място ми направи впечатление само, че двете ленти в една посока се сливат отново в една точно на едно възвишение, където няма видимост и тези във втората лента, ако не сварят да се върнат в дясната, ще стане лошо.
                              Alfa 147 JTD 115 hp
                              ex Punto SX 1,2 (73 hp), 1994 +LPG

                              Коментар


                                #75
                                пътя е страхотен наистина ! дано да се запази така дълго време минах оттам неделята , под 100 почти не съм падал само на обратните завой , но там са по 3 платна така че няма проблеми за половин час и малко отгоре се прибраг от във вт
                                Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                                Коментар

                                Working...
                                X