Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

пунто 1.7 ТД нов живот :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Re:

    simpatiora написа:
    Fiat_Punto11 написа:
    Колега имам една странна идея , ако си виждал стоповете на AUDI S4 ли кво се води дето се очертават от LED Лента като габарит и като натисне мигач или стоп се изпълват от вътре. Етакова съм замислял , но не ми идва на ум с какво мога да разлепя стъклото на стопа да вкарам лента и както си ги боядисал матирани перфекни. -> http://i31.photobucket.com/albums/c3..._8293Large.jpg
    :D снощи точно това обяснявах и аз на авера ми докато слагах тази лента на номера :D ама и аз точно това си мислех как да отворя стопа без да го счупя
    Пистолет с горещ въздух ? Въпроса е че нямам иначе имам 2 стари стопа веднага ше ги разцъкам.
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    Коментар


      #62
      Re:

      Fiat_Punto11 написа:
      simpatiora написа:
      Fiat_Punto11 написа:
      Колега имам една странна идея , ако си виждал стоповете на AUDI S4 ли кво се води дето се очертават от LED Лента като габарит и като натисне мигач или стоп се изпълват от вътре. Етакова съм замислял , но не ми идва на ум с какво мога да разлепя стъклото на стопа да вкарам лента и както си ги боядисал матирани перфекни. -> http://i31.photobucket.com/albums/c3..._8293Large.jpg
      :D снощи точно това обяснявах и аз на авера ми докато слагах тази лента на номера :D ама и аз точно това си мислех как да отворя стопа без да го счупя
      Пистолет с горещ въздух ? Въпроса е че нямам иначе имам 2 стари стопа веднага ше ги разцъкам.
      Аз имам пистолет,ама да не прецакам сега тия

      Коментар


        #63


        ето и сглобена два дни бях на разходка из смолянска област и околията и на слизане от кръстова гора ми заминаха накладките отпред Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 някой има ли идея каква цена са горе долу
        Прикачени файлове

        Коментар


          #64
          Re:

          30-40 лева са ... Тръстинг Euro07 .Kолега тряаше да затъмниш задните и страничните джамове с най тъмното фолио и си бомба
          >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

          Коментар


            #65
            Re:

            Fiat_Punto11 написа:
            30-40 лева са ... Тръстинг Euro07 .Kолега тряаше да затъмниш задните и страничните джамове с най тъмното фолио и си бомба
            Ще ги затъмнявам,събота или неделя ако имам време това ще ми е заниманието,ама вс малко по малко.имам доста идеи и за интериора,но вс с времето си

            Коментар


              #66
              Нещо ново по колата , снимки
              ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
              Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
              Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

              Коментар


                #67


                Grisha_bravo написа:
                Нещо ново по колата , снимки
                Нямам мн свободно време колега и не мога да сваря да си затъмня стъклата живот и здраве във вторник,иначе трудно палеше имаше изгоряла подгряваща свещ на 3-ти цилиндър и смених свеща и вече няма ядове а някой дизелджия може ли да ми каже дали релето за време трябва да щракне точно когато ми изгасне лампата на таблото за подгрева,защото при мен изгасва лампата и след 10 сек. щраква релето

                Коментар


                  #68
                  така е да,релето е след лампичката.
                  F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

                  Коментар


                    #69
                    .

                    wizard88 написа:
                    така е да,релето е след лампичката.
                    Мерси,значи не е проблема в моя телевизор днес си купих и половин метър от тези светещите LED ленти (червена) и като почивам ще се позанимавам малко и с таблото,че мн грозно свети едно такова жълто-зеленикаво

                    Коментар


                      #70
                      Re: .

                      simpatiora написа:
                      wizard88 написа:
                      така е да,релето е след лампичката.
                      Мерси,значи не е проблема в моя телевизор днес си купих и половин метър от тези светещите LED ленти (червена) и като почивам ще се позанимавам малко и с таблото,че мн грозно свети едно такова жълто-зеленикаво
                      Ше ти трябват нови циферблати ...
                      >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                      Коментар


                        #71


                        и на мен ми се иска да сложа бели циферблати,ама филма със стрелките е голям,махна ли ги веднъж нямат оправия после.иначе вчера си поиграх с таблото,вече свети червено,а не зеленикаво.преди като карах вечер не се виждаха стрелките на оборотомера и турбината,сега всяка цифра свети и даже стрелките светят червено.докато наглася тия ленти да светят на точното място,защото отдолу под циферблата има прозрачна пластмаса и трябва към нея да свети лентата за да пръска светлината,свалих и сложих тъблото 7 или 8 пъти :D неможах да направя снимки защото кофти снима телефона ми,но ако мога ще снимам с някой друг и ще кача снимки онзи ден смених и накладки,сигурно тези бяха оригиналните.бяха заминали до желязо

                        Коментар


                          #72


                          първата снимка е на една от тези ленти които сложих в таблото иначе два дни се видях в чудо както си карах и колата заби муцуната и изгасна,запалих я с голям зор и след 200 метра пак така.поразрових се тук и разбрах че проблема е в горивния ми филтър.купих си и вчера го смених.взех си марка Ай Ти Ен който струваше 8.63лв, но с отстъпката ми дойде на скромната сума от 4.67лв та смених го и панаира започна.казаха ми като го слагам да го напалня с нафта,напълних го,колата запали,няколко пъти изгасяше,но ми казаха,че това е защото има въздух в системата и така щял да излезе.уж се оправи,изкарах я да я поразтъпча и пак заби предницата.имам някаква помпичка ръчна,казаха ми,че била за подкачване и забелязах,че като форсирам колата тази помпичка се свива и нестига гориво.изкарах двата маркуча които влизат в поставката на горивния филтър и ги издухах с компресора,голяма мръсотия излезе.тия дни ще почистя и поставката,че явно е мръсна и тя защото пак се запушва системата.днес си реших проблема като на маркуча който идва от резервоара към помпата(минава през филтъра) му сложих един филтър от тези дето са по 2-3лв .колата върви в момвнта като ненормална :D няколко дни ще я покарам така докато оправя тая поставка ли незнам как се казва на филтъра,че ми трябва колата.ако някой колега е имал такъв проблем може да сподели как го е решил.казаха ми,че имало някакви комплекти опръстници и трябвало и тях да сменя ??? качвам и една снимка на старите и новите накладки да видите какво е да си карал до метал :D и една снимка на едни джанти 16-ки които имам,но са само две и търся още две,ако някой знае някаде някой да продава две такива
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                            #73
                            Относто проблема ти и аз имах същия и наистина се оказа филтъра от както го смениш става 3, 4 месеца без проблем. А колкото до тунинга продалжавай в същия дух! С интерес ти следя темата.

                            Коментар


                              #74
                              Re:

                              simpatiora написа:
                              и на мен ми се иска да сложа бели циферблати,ама филма със стрелките е голям,махна ли ги веднъж нямат оправия после.иначе вчера си поиграх с таблото,вече свети червено,а не зеленикаво.преди като карах вечер не се виждаха стрелките на оборотомера и турбината,сега всяка цифра свети и даже стрелките светят червено.докато наглася тия ленти да светят на точното място,защото отдолу под циферблата има прозрачна пластмаса и трябва към нея да свети лентата за да пръска светлината,свалих и сложих тъблото 7 или 8 пъти :D неможах да направя снимки защото кофти снима телефона ми,но ако мога ще снимам с някой друг и ще кача снимки онзи ден смених и накладки,сигурно тези бяха оригиналните.бяха заминали до желязо
                              Колега не е така вадил съм стрелките и си отчитат точно ... Засичал съм се с радар ма АХЕЛОЙ .. 1 към 1 цаката е да ги върнеш на мястото си просто ... И да оказват обратно съпротивление ... да иска да пада надолу ... Да не е хлабава. И да си опира в тва пънче.
                              >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                              Коментар


                                #75


                                Seven7 написа:
                                Относто проблема ти и аз имах същия и наистина се оказа филтъра от както го смениш става 3, 4 месеца без проблем. А колкото до тунинга продалжавай в същия дух! С интерес ти следя темата.
                                Смених филтъра,но проблема се оказа в самата стойка (не че филтъра не беше за смяна,изтече вода от него). Там където са двете букси на стойката,от едната взима въздух,като я размърдам и прави балончета.Свалих стойката направо с новия филтър и взех един маркуч и един филтър от тези прозрачните по 2лв ама е по-голям и е за дизел и ги монтирах тях вместо оригиналния филтър за да видя дали наистина от там е проблема.Ходих в събота до Котел и баира след петолъчката го взима сякаш няма хора в колата,а бяхме 5 човека.Не преувеличавам ама сега върви доста добре,а трета скорост си имам чувството че е мн дълга проверих колко струва нова тази стойка и е към 40лв

                                Коментар

                                Working...
                                X