Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

пунто 1.7 ТД нов живот :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    .

    и оше
    Прикачени файлове

    Коментар


      #47
      .

      :D
      Прикачени файлове

      Коментар


        #48


        кутията на въздушния филтър
        Прикачени файлове

        Коментар


          #49
          ,

          тези дни като почивам се надявам да пръснем и броните извинявам се за кофти снимките,ама телефона ми е малко старичък на живо червения цвят е още по-як,води се P9 FORD

          Коментар


            #50
            Браво колега , броните така ли ще са си или ще има и добавки
            ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
            Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
            Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

            Коментар


              #51


              Grisha_bravo написа:
              Браво колега , броните така ли ще са си или ще има и добавки
              Засега ще са си оригиналните,без добавки,даже и лайсните май ще оставя (на броните) че не ми се занимава да ги нагрявам.Вчера си взех 50см от тези светещите LED за задния номер,че нали ще е на бронята вече.Ще я покарам малко с тези и ще си направя други или ще сложа от МК2.А някой знае ли дали мога да сложа волан от МК2 смисъл дали пасват шлиците? Мн ме дразни волана и гледах и спортните,ама тези на по-новото пунто са хубави

              Коментар


                #52
                Браво колега, следя темата ти с огромен интерес! Стоповете са уникални и аз мисля да ги правя така след време. Също за бронята и задния капак. Много добра тема и продължавай в същия дух! Успех!
                Alfa Romeo 147 1.9 16v JTD 190hp
                Fiat Stilo 1.6 16v 103hp

                Коментар


                  #53


                  днес сложих огледалата,чистачките,мигачите на калниците,лайсните на прозорците и кутията на филтъра
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                    #54
                    Болье от оригинал . Чудесно се справяш, браво.
                    00' Bravo 105 JTD

                    Коментар


                      #55


                      nikolce написа:
                      Болье от оригинал . Чудесно се справяш, браво.

                      Коментар


                        #56
                        Кажи че ще смениш гърнето
                        ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                        Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                        Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                        Коментар


                          #57


                          Grisha_bravo написа:
                          Кажи че ще смениш гърнето
                          Да колега,купил съм накрайник само.тия дни ще го сложа,ще отрежа този чучур :D и май и катализатора ще изчезне

                          Коментар


                            #58


                            най-накрая колата и броните са боядисани,снощи до 00:00 съм я сабирал,тия дни ще кача снимки като е събрана сложих и накрайника на гърнето,за съжаление е на една страна защото извивката непозволява да го сложа право (ще опира в задната гума) не е невъзможно,но вече от мерак да я изкарам от гаража го сложих така.сложих и LED осветление на задния номер
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                              #59
                              Re:

                              Колега имам една странна идея , ако си виждал стоповете на AUDI S4 ли кво се води дето се очертават от LED Лента като габарит и като натисне мигач или стоп се изпълват от вътре. Етакова съм замислял , но не ми идва на ум с какво мога да разлепя стъклото на стопа да вкарам лента и както си ги боядисал матирани перфекни. -> http://i31.photobucket.com/albums/c3..._8293Large.jpg
                              >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                              Коментар


                                #60
                                Re:

                                Fiat_Punto11 написа:
                                Колега имам една странна идея , ако си виждал стоповете на AUDI S4 ли кво се води дето се очертават от LED Лента като габарит и като натисне мигач или стоп се изпълват от вътре. Етакова съм замислял , но не ми идва на ум с какво мога да разлепя стъклото на стопа да вкарам лента и както си ги боядисал матирани перфекни. -> http://i31.photobucket.com/albums/c3..._8293Large.jpg
                                :D снощи точно това обяснявах и аз на авера ми докато слагах тази лента на номера :D ама и аз точно това си мислех как да отворя стопа без да го счупя

                                Коментар

                                Working...
                                X