Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сглоби си Fiat Coupe 2.0 16VT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Супер става количката. Голям си мераклия. Завиждам благородно. Горкото ми Купе започва втора година на трупчета. Ама аз съм си луд, няма как да карам 20 автомобила. Действай все в тоя дух.

    Коментар


      VET написа:
      Супер става количката. Голям си мераклия. Завиждам благородно. Горкото ми Купе започва втора година на трупчета. Ама аз съм си луд, няма как да карам 20 автомобила. Действай все в тоя дух.
      To мерак има ама време...
      '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
      '97 Coupe 16VT 262WHP+

      Коментар


        S.W.A.T. написа:
        To мерак има ама време...
        За това си говориме!!! 36 часово денонощие ни трябва!!
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          Само едно не харесвам на тоя модел, линиите над калниците един не се сети да ги запълни или да ги скрие ще стане наистина много яко.Иначе пак е добре така

          Коментар


            Минават през цялата кола , та дори в пластмасовите прагове ... Нещо ти е куц плана за "мунинг" по купето
            '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
            '97 Coupe 16VT 262WHP+

            Коментар


              Идеята е добра според мен само желание да има и пари

              Коментар


                Цигански тунинг не мерси
                '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                '97 Coupe 16VT 262WHP+

                Коментар


                  to6kosuperbike919 написа:
                  Само едно не харесвам на тоя модел, линиите над калниците един не се сети да ги запълни или да ги скрие ще стане наистина много яко.Иначе пак е добре така
                  ... тези линии ги е пуснал велик дизайнер - Pininfarina , така че никой не би трябвало да пипа! А и тези линии допринасят да чара на колата, особено с зендер пакета на бронии и прагове.
                  Punto Sporting turbo
                  Alfa Romeo 164 super
                  brava 1.6 16v

                  Коментар


                    Екстериорния дизайн е дело на Chris Bangle, а не на Pininfarina. ПС. Стояне, защо не искаш, дай ще ти ги запълня с "малко" кит
                    ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
                    Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
                    Jet Black E46 M3

                    Коментар


                      injekciona написа:
                      Екстериорния дизайн е дело на Chris Bangle, а не на Pininfarina. ПС. Стояне, защо не искаш, дай ще ти ги запълня с "малко" кит
                      Ела имам къде да те погреба :D
                      '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                      '97 Coupe 16VT 262WHP+

                      Коментар


                        Тези дни се наканих да си подготвя за боя и другите 2 17ки, след неуспешно търсене на същите 16ки/Alessio Spider/, смених и инсталацията на мигачите в калниците за да сложа кристални, които скоро мисля да затъмня леко... Монтирах и оригилани прагове, които отлежаха дооста време ...
                        Прикачени файлове
                        '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                        '97 Coupe 16VT 262WHP+

                        Коментар


                          Мнооооого добре се получава. Евала колега
                          Мястото на жената е в леглото.........гола

                          Коментар


                            Та ... Беше едно сравнително динамично лято и по купето смених алтернатор с оригиналния за моята кола /моя се запали няколко дни след закупуването на колата след кадърни майстори от Пловдив / купих си 2ра ръка по-малко китайски воден радиатор /моя беше най китайския възможен с кръгли тръби за това е виновно бмв което е отнесло паркираното купе преди да го купя / Сложих най-накрая купената преди 1-2 години водна помпа валео с алуминиева перка и в резултат колата се охлажда доста добре Междувременно събрах най-накрая и типото което беше убито доста годинки, но това е друга тема Ици ми направи раздвижни колела за валовете ... Цецо /инжекциона/ ми достави и пре филтър за което съм доста благодарен въздушния филтър е като нов под него Дойдоха и полиуретановите тампони за щангата след леко забавяне :D /около 3 месеца/ В снега бяхме номер едно и на 30+ см неотъпкан сняг се измъкнахме Дойде ми и музата за брембовците ... едни планки и накладки брембо. Скоро ще им боядисам и малко украса. С първите топли дни още изненади :D
                            Прикачени файлове
                            '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                            '97 Coupe 16VT 262WHP+

                            Коментар


                              Междувременно лек тест на "летните" спирачки Търся си алфа ромео спайдър за донор на няколко части за новия сезон
                              Прикачени файлове
                              '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                              '97 Coupe 16VT 262WHP+

                              Коментар


                                Малко краски по брембото и финален лак, дисковете получиха леки нарези :D
                                Прикачени файлове
                                '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                                '97 Coupe 16VT 262WHP+

                                Коментар

                                Working...
                                X