Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сглоби си Fiat Coupe 2.0 16VT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    didich написа:
    Колата, че е хубава спор няма, ама толко чист сервиз не бях виждал в БГ, даже плочките си личат, че са бели
    Чисти се с машина от време на време ...
    xctr написа:
    S.W.A.T. написа:
    xctr написа:
    Бах тая черна фурия.. :D
    Много се точих на зендер добавката за бронята, но не пасва с рагазон гърнето... :D Добре, че скоро ще го махам...
    Махай кюнеца и слагай нещо по-деликатно.
    Наближава и този момент ...
    '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
    '97 Coupe 16VT 262WHP+

    Коментар


      След кратка почивка се позанимавах с интериора леко, че доста скърцаше. Накупих 4 пакета с звукоизолация на "Silent Coat" и започнах наред да облепям по панелите багажника и вратите накупих и здрави пластмаси по колонките, които тапицирах с имитация на алкантар, след звукоицолацията започнаха да ме дразнят много разни скърцания и се наложи да тапицирам и капаците на таблото. Междувременно събирах и части за да подобря охладителната система, вече имам термошалтер от типо 1.9 тд с по ранни температури и радиатор от алфа 155 1,9 тд, който е доста по-добър от китайския с който купих колата. За сега единствената видима разлика е един излишен щуцер на радиатора, който така или иначе ще затапя. Накупих и разни нови маркучи за радиатора и докато бях на тема датчици реших да си поръчам и нов датчик колянов вал Магнет марели Преди 2 седмици пратих и един прегорял рефлектор за ремонт в Евертлак мисля, че се получи доста добре И не на последно място докато колата беше разглобена за боя прекарах силови кабели за да изместя акумулатора в багажника ... :D
      Прикачени файлове
      '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
      '97 Coupe 16VT 262WHP+

      Коментар


        Колега алкантарата какви парички я взе и с какво лепило я залепи, че и аз си търся във Видин, но няма намиране.
        Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
        Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
        Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

        Коментар


          Имитацията на алкантара беше около 12-15лв за линеен метър, а лепилото е хенкел универсал момент, хелмевект също върши добра работа ...
          '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
          '97 Coupe 16VT 262WHP+

          Коментар


            Рефлектора е станал супер. Това което нанасят боя ли е или не си личи? И каква е цената на услугата им, че и аз се нуждая от ремонт на 20-тина рефлектора :D ?

            Коментар


              VET написа:
              Рефлектора е станал супер. Това което нанасят боя ли е или не си личи? И каква е цената на услугата им, че и аз се нуждая от ремонт на 20-тина рефлектора :D ?
              15 до 30 лева, зависи от големината на рефлектора.
              Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

              Коментар


                Според мен покритието е някаква боя, но на колегата ми ги направиха/евертлак/ преди няколко години и още не са мръднали. Цената е около 20лв за размер като на купето, но пратих 3 броя от които 2 бяха по-големи/тесис/ и реално не знам точната цена...
                '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                '97 Coupe 16VT 262WHP+

                Коментар


                  S.W.A.T. написа:
                  Според мен покритието е някаква боя, но на колегата ми ги направиха/евертлак/ преди няколко години и още не са мръднали. Цената е около 20лв за размер като на купето, но пратих 3 броя от които 2 бяха по-големи/тесис/ и реално не знам точната цена...
                  2010 г за Марейски рефлектори на лупи- по 15 лв на рефлектор. Но може да има и промяна в цената, вече сме 2016-а .
                  Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                  Коментар


                    Фиата има вече измерени първите си 262 коня на колелата :D
                    '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                    '97 Coupe 16VT 262WHP+

                    Коментар


                      Браво!! Добра работа!!
                      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                      Коментар


                        Скоро не съм поработвал по добичето, но все пак имам някои нещица свършени, подготвям се за летния сезон и сложих 100% ув защита на предните стъкла и за сега съм доста доволен Дойде време и за боя на джантоците, та първите 2 броя падната в боя Поръчах си и фланец за спортен волан, че са доста трудни за намиране Скоро се надявам да ми дойде и воланчето от тапицер, както и кожата на скоростния лост ... През последните седмици колата имаше неясен проблем с прекъсвания само в пик-а на буста и тази събота пуснах независимо захранване на помпата, но без успех ... След смяната на свещите със старите 8ци на NGK нещата вървят отново по масло... ще има още разследване по причината на проблема
                        Прикачени файлове
                        '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                        '97 Coupe 16VT 262WHP+

                        Коментар


                          браво и джантата е супер
                          Punto Sporting turbo
                          Alfa Romeo 164 super
                          brava 1.6 16v

                          Коментар


                            GRANDEsportivo написа:
                            браво и джантата е супер
                            Много съм доволен от джантите за над 3 години каране нямам никакви проблеми с тях
                            '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                            '97 Coupe 16VT 262WHP+

                            Коментар


                              Миналата неделя случайно си купих брембо леко го свежнах и някой слънчев ден може и да го монтирам
                              Прикачени файлове
                              '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                              '97 Coupe 16VT 262WHP+

                              Коментар


                                Тези дни ми остана време да поставя волана и да започна с монтажа на новата топка за скорости Остава да намеря още някои неща, за да завърша и с нея
                                Прикачени файлове
                                '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                                '97 Coupe 16VT 262WHP+

                                Коментар

                                Working...
                                X