Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моето ново Пунто ГТ - ^_^

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    крив притискател и лагер като примен е споко 2 години карам така и скоростите влизат тегаво някога

    Коментар


      #17
      leandro написа:
      крив притискател и лагер като примен е споко 2 години карам така и скоростите влизат тегаво някога
      Какво става пък с твоята машина?
      4 бири и турбината да свири

      Коментар


        #18
        не питаи

        Коментар


          #19
          Амиии ще го видя това , като гледам заводския VALEO съединител к-кт , лагер , феродов и притисател са 203 лв . нее болка чак толкова
          Fiat Punto GT

          Коментар


            #20
            Нека да споделя и новата продибовка на кола , сигурно някой ще ме нахранят но аз я взех колата за евридей каране , Днес ме одрусаха с 1400 лв . за Бардолини газов инжекцион...... Ам че ко да се прай , треа икономия :D Орлински дано неме насметеш много :D
            Fiat Punto GT

            Коментар


              #21
              Е за какво ти е такава евридейка
              4 бири и турбината да свири

              Коментар


                #22
                Еми кефи си ме точно този пит кола
                Fiat Punto GT

                Коментар


                  #23
                  sen7ineL написа:
                  Нека да споделя и новата продибовка на кола , сигурно някой ще ме нахранят но аз я взех колата за евридей каране , Днес ме одрусаха с 1400 лв . за Бардолини газов инжекцион...... Ам че ко да се прай , треа икономия :D Орлински дано неме насметеш много :D
                  само малко ти мина ли нотариуса ???че съм обещал да те следя из късо докато не я прехвърлиш
                  Power Under Pressure

                  Коментар


                    #24
                    На 11-ти иска Ванката вчера ми званя да се разбереме чр тогава е свободен
                    Fiat Punto GT

                    Коментар


                      #25
                      Еиц.... Аман .... Сложих газовата и какво стана , МАЙСТОРИ - спря да ми работи буста на таблото , колата не върви ама грам на бензин , нито на гас. Бов-а се чува едно умрела , мисля че турбото невклучва , направо съм откачил . Утре им я връщам да си я оправят .... Направо нямам думи
                      Fiat Punto GT

                      Коментар


                        #26
                        аа глупости то си е от нрава на колата това

                        Коментар


                          #27
                          А бре сутринта като я оставих си беше на 6 + .... неее нормално
                          Fiat Punto GT

                          Коментар


                            #28
                            свиквай , на гас нещата ще стават и по зле после ще почне и да гърми на бензин ........
                            Power Under Pressure

                            Коментар


                              #29
                              С тези 1400 лева дето даде да беше оправил проблемите на колата и да си се возиш в здраво ГТ. Тая кола като е наред харчи 10 градско и 6 извън (говорим по инерция).
                              4 бири и турбината да свири

                              Коментар


                                #30
                                Понеже сега живея в Елин Пелин с женами и всеки ден са ми 60 км път. Нали се сещаш че на бензин немога да и смогна
                                Fiat Punto GT

                                Коментар

                                Working...
                                X