Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фарове AngelEyes

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Re: Фарове AngelEyes

    zx9r написа:
    ...
    Риба, има си раздел, в който да си предлагаш услугата!!! Да не говорим за опцията ЛС!Към автора - преди година-две бях си взел ТОВА. Свети ярко, но така и не ги монтирах на фаровете за мъгла, защото счупих единия ринг. Другия го закачих в багажника да свети. Бях взел бели - тези са 6 см. Има и с по-голям диаметър. Не фар с рефлектор ще седи тъпо, както на Пунтото (Съжалявам, колега, не ми допада идеята ти - важно е на теб да ти харесва ). Не знам как са видеото, което си дал, може да има някаква модификация, не ми се рови да видя дали няма дневно видео на двата автомобила. На лупата ще застане перфектно около самата нея. Както вече са споменали други колеги, можеш и сам да си ги направиш, но повече минуси, отколкото плюсове в сравнение с това да си купиш. Е, можеш да си вземеш и такива за БМВ, ама са прекалено широки - комплект за Е36 - 70 лева. Няма да казвам откъде знам .
    NOW: ???
    Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
    Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

    Коментар


      #17
      Re: Фарове AngelEyes

      svetkos_ написа:
      zx9r написа:
      ...
      Риба, има си раздел, в който да си предлагаш услугата!!! Да не говорим за опцията ЛС!Към автора - преди година-две бях си взел ТОВА. Свети ярко, но така и не ги монтирах на фаровете за мъгла, защото счупих единия ринг. Другия го закачих в багажника да свети. Бях взел бели - тези са 6 см. Има и с по-голям диаметър. Не фар с рефлектор ще седи тъпо, както на Пунтото (Съжалявам, колега, не ми допада идеята ти - важно е на теб да ти харесва ). Не знам как са видеото, което си дал, може да има някаква модификация, не ми се рови да видя дали няма дневно видео на двата автомобила. На лупата ще застане перфектно около самата нея. Както вече са споменали други колеги, можеш и сам да си ги направиш, но повече минуси, отколкото плюсове в сравнение с това да си купиш. Е, можеш да си вземеш и такива за БМВ, ама са прекалено широки - комплект за Е36 - 70 лева. Няма да казвам откъде знам .
      М даааа CCFL луминицентните рингове светят плътно и ярко , тея с диодите стават ама на малък ринг , ако го направиш доста голям не се осветята както трябва , и междо другото на снимки изглеждат ,че светят плътно , но само на снимки иначе на живо не ... тъй ,че CCFL за плътно .... 60 и косур лева
      >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

      Коментар


        #18
        Колеги намерих един магазин в Русе в които продавача ми каза че продавали фарове с ангелски очи заводски направени.Комплекта струвал 200лв.Някои ако се интересува къде точно е магазина да ми пише.
        Поздрави! Димитър

        Коментар


          #19
          Дааа и аз си правих ,обаче от едната страна залепих аломиниево фолио и стана мн добре ,свети по слино от колкото без него.

          Коментар


            #20
            mitrity написа:
            Колеги намерих един магазин в Русе в които продавача ми каза че продавали фарове с ангелски очи заводски направени.Комплекта струвал 200лв.Някои ако се интересува къде точно е магазина да ми пише.
            Това ако е при арменеца на пазара - на мен ми иска 4 стотака за комплекта, като имаше подобни и за Гоуф 3 за 100 , изсмях се и се махнах , драсни къде ги има дай и снимки или не кажи само къде са аз лично ще ги наснимам :D
            Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
            Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

            Коментар

            Working...
            X