Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фарове AngelEyes

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фарове AngelEyes

    http://www.youtube.com/watch?v=_H5-e...eature=related как мога да си направя такива фарове ама същите да са и кво мие нужно някой може ли да каже и даде снимки ако е правил проект понеже не намерих в търсачката
    leave something of the happiness you bring

    #2
    купуват се и се враждат в фаровете, но все си мисля че за теб е по добре в общ техничесни да се консултираш, преди да си насрал и турнинг раздела
    Power Under Pressure

    Коментар


      #3
      Re: Фарове AngelEyes

      Bravo 1.9 JTD написа:
      http://www.youtube.com/watch?v=_H5-eayZJQM&feature=related как мога да си направя такива фарове ама същите да са и кво мие нужно някой може ли да каже и даде снимки ако е правил проект понеже не намерих в търсачката
      имаше тема и то доста обширна за ейнджъл айс...вариантите са 2 ... или да си ги направиш сам или да си ги купиш от магазина.И в двата случая се изисква отваряне на фара!
      FIAT Bravo Club Plovdiv
      Con Asistencia di Veloce

      Коментар


        #4
        Ако си добре с руския. http://tachopro.org/biblioteka/20792...-rukami.htmlА иначе ги има готови според размера в известен сайт за електронна търговия и са много евтини.
        Случайността е съвпадение на обстоятелства, предварително обмислени и организирани!

        Коментар


          #5
          фара не ми е проблем да го отварям и без това съм се заел с тая кочина а къдев София мога да поръчам готови обръчи ли са кво са предполагам са от нещо еластично което да може да се гъне
          leave something of the happiness you bring

          Коментар


            #6
            1- взимаш пръчицата за реголирането от щорите вкъщи2- нагряваш я в микровълновата,3- оформяш около 1 чаша примерно4- по едно диодче в края и си готов http://vbox7.com/play:m449064e


            https://i.chzbgr.com/maxW500/6144930304/hE17A1FD6/

            Коментар


              #7
              ОбъркАл си търсачката, пич! Аngel eyes

              Коментар


                #8
                Едно допълненение Агелските очи стоят добре само на кристални фарове ... моите на пунтото са H1 и стъклото е на секции и се размава и ефекта е кофти ... от блиско :S
                Прикачени файлове
                >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                Коментар


                  #9
                  ами аз говоря за фарове от мареа самия ринг да обгражда секцията на дългите и кръгчето на лупата да са габаритите мисля че ще мога да се справя благодаря задължителен ли е тоя резистор да се връзва паралелно на диодите като подаваното напрежение е 12волта, има и такива диоди които работят на толкова
                  leave something of the happiness you bring

                  Коментар


                    #10
                    Bravo 1.9 JTD написа:
                    ами аз говоря за фарове от мареа самия ринг да обгражда секцията на дългите и кръгчето на лупата да са габаритите мисля че ще мога да се справя благодаря задължителен ли е тоя резистор да се връзва паралелно на диодите като подаваното напрежение е 12волта, има и такива диоди които работят на толкова
                    Задължителен е... аз връзвам 2та диода успредно и на плюса на всеки диод слагам 360 ома съпротивление ... иначе диодите горят ... има схеми за последователно свързване на 3 и 4 и повече диоди но се смята съпротивлението ... Ако ги връзваш успоредно диод по диод на секи слагаш на плюса резистор 360-390 ... 400-500 , аз съм се спрял на 360 понеже търся максимална светлина ... идеята е че диода работи на 2-3 волта спрямо цвета му светене ... останлите 9-10 волта ги консумира резистора зада не изгори диода ... междо другото като направиш ринга облепиго от зад с фолио и бял картон зада играе ролята на рефлектор и да засилва светлината , не е много но е по добре от колкото без ... аз се нядвах като карам на къси светлината от крушката да прозира през ринга ... ама ефект никакъв ... и ще ги преправям тея дни и ще ги лепиа за стъклото щото както съм ги навеял междо 2та рефлектора късите ми падат много ниско и ще се пребия някъде ... Успех и сори за правописа ...
                    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                    Коментар


                      #11
                      Bravo 1.9 JTD написа:
                      ами аз говоря за фарове от мареа самия ринг да обгражда секцията на дългите и кръгчето на лупата да са габаритите мисля че ще мога да се справя благодаря задължителен ли е тоя резистор да се връзва паралелно на диодите като подаваното напрежение е 12волта, има и такива диоди които работят на толкова
                      Аз лично не съм чувал за светодиод на 12в,мисля че са по 3.Обаче ако се вържат 4х3в. свтодиода последователно,става 12в и няма ужда от резистор.Дори 3 да се вържат,пак ще издържат,по спомен мисля,че едно свтодиодче,издържа до 5в.Но най-лесно и компактно става с резисторче.
                      Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                      Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                      ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                      Коментар


                        #12
                        Извън темата .... дано не се отдалечвам много ето още няколко снимки с диоди
                        Прикачени файлове
                        >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                        Коментар


                          #13
                          относно диодите ето малко схемички ... дано са ви полезни G- green , W-white , B-Blue , R-Red ... и така нататака различните цветове ....
                          Прикачени файлове
                          >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                          Коментар


                            #14
                            Re: Фарове AngelEyes

                            Bravo 1.9 JTD написа:
                            http://www.youtube.com/watch?v=_H5-eayZJQM&feature=related как мога да си направя такива фарове ама същите да са и кво мие нужно някой може ли да каже и даде снимки ако е правил проект понеже не намерих в търсачката
                            нещто ножо за брава
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                              #15
                              Аз се пробвах да направя Angel Eyes както по клипчетата ,но ми светят само ресните които съм направил а не трябва ли да свети целия ринг плътно. В едно от клипчетата залепят на ринга и фолио да свети плътно. Искам да попитам който си е направил дали светят плътно

                              Коментар

                              Working...
                              X