Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Музика в Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    delete написа:
    Колега, съжалявам, че ти пиша в темата по мой върпос, но не ми се занимава пускам цяла тема за това. Въпроса ми е имам бас 12ка и елипси на кората. Колата е Фиат Браво. Казаха ми, че баса може да съсипе елипсите като бие баса ? Вярно ли е това ?
    Хах не ги слушай :D глупости как ще ги съсипе няма никаква причина с вибрациите ли? :D не се притеснявай
    http://alex-pishaka.alle.bg/

    Коментар


      #32
      Пишак не подвеждай така.Точно с вибрацийте и резонанса на баса се прецакват елипсите и звука им е съвсем различен когато ги подпира бас отдолу.Имам горчив опит.
      Fiat Tipo
      Corsa b комби !

      Коментар


        #33
        pecata написа:
        Пишак не подвеждай така.Точно с вибрацийте и резонанса на баса се прецакват елипсите и звука им е съвсем различен когато ги подпира бас отдолу.Имам горчив опит.
        Къде точно намираш проблема ? Ако баса и елипсите не са в един и същи затворен обем ? И не на второ място ама трябва да си много ............ за да си "изпльокаш" баса на кората без каса и да връткаш копчето на плеъра и да викаш "не свири нещо убу"

        Коментар


          #34
          Ето снимка как са :

          Коментар


            #35
            durex_a написа:
            pecata написа:
            Пишак не подвеждай така.Точно с вибрацийте и резонанса на баса се прецакват елипсите и звука им е съвсем различен когато ги подпира бас отдолу.Имам горчив опит.
            Къде точно намираш проблема ? Ако баса и елипсите не са в един и същи затворен обем ? И не на второ място ама трябва да си много ............ за да си "изпльокаш" баса на кората без каса и да връткаш копчето на плеъра и да викаш "не свири нещо убу"
            С изпьокването за мене ли беше?
            http://alex-pishaka.alle.bg/

            Коментар


              #36
              pi6aka написа:
              durex_a написа:
              pecata написа:
              Пишак не подвеждай така.Точно с вибрацийте и резонанса на баса се прецакват елипсите и звука им е съвсем различен когато ги подпира бас отдолу.Имам горчив опит.
              Къде точно намираш проблема ? Ако баса и елипсите не са в един и същи затворен обем ? И не на второ място ама трябва да си много ............ за да си "изпльокаш" баса на кората без каса и да връткаш копчето на плеъра и да викаш "не свири нещо убу"
              С изпьокването за мене ли беше?
              Щом се чувстваш засегнат
              delete написа:
              Ето снимка как са :
              Приятел баса ти е супер! Елипсите не виждам кой модел са, карай си колата и си слушай музиката и тези компетентните ги остави пп. Само обмисли преместването на усилвателя защото съм имал патило с така монтирано стъпало на бас бокса. Всички вибрации ги поема усилвателя и вътре става "забавно"

              Коментар


                #37
                Относно общия затворен обем на елипсите и субуфера като се замисли човек, той багажника точно това представлява, макар да не е плътно затворен. До каква степен нискочестотния говорител влияе на елипсите негативно... кара ги малко или много да правят малко по-голям ход на мембраната. Останалите размисли и страсти оставям на вас.
                Fiat Bravo 11'97
                1.4 12V A/C

                Коментар

                Working...
                X