Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Музика в Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Музика в Браво

    Моята аудио система в Бравото.Сега съм с червения бас говорител HI SOUND с кутия му в багажника,между другото се продава заедно с още един суббуфер HI SOUND,който е по-малак 100W
    Прикачени файлове
    http://alex-pishaka.alle.bg/

    #2
    Никак не е скромна, сигурно качеството е перфектно.Сори за спама.

    Коментар


      #3
      ned_cska написа:
      Никак не е скромна, сигурно качеството е перфектно.Сори за спама.
      Ами да качество има,много хубаво се чува с една дума доволен съм,но може да стане и по красиво ама се искат финанси :D за всичко това хвърлих долу горе 500 лв
      http://alex-pishaka.alle.bg/

      Коментар


        #4
        Хм! 500лв. За кое ? Според моят "скромен" опит в сверата на аудио озвучението тези 30лв дето си ги дал за тоя хай саунд са били безмислени ! После говорителят не е free air за да седи там , демек ефекта от него още 1 път се губи ! Смятам че елипсите ти са достатачно добри и е трябвало да приключиш до там ! И на края един съвет от мен, вярно е че финансите са малко ама за да очакваш някакво качество помисли върху плеъра!

        Коментар


          #5
          Помисли върху плеъра,от него започва всичко.
          Fiat Tipo
          Corsa b комби !

          Коментар


            #6
            durex_a написа:
            Хм! 500лв. За кое ? Според моят "скромен" опит в сверата на аудио озвучението тези 30лв дето си ги дал за тоя хай саунд са били безмислени ! После говорителят не е free air за да седи там , демек ефекта от него още 1 път се губи ! Смятам че елипсите ти са достатачно добри и е трябвало да приключиш до там ! И на края един съвет от мен, вярно е че финансите са малко ама за да очакваш някакво качество помисли върху плеъра!
            HI SOUND-a го сложих просто така то се вижда че не е закрепен той си е в кутия в багажника за сега съм с него сега имам оферта за LANZAR MAX10 пък плеяра тогава като го вземах нямах много кинти по нататък ще си взема по хубав от порядъка на Pioneer,a tezi 500 лв включват всичко от ЦД до кабели
            http://alex-pishaka.alle.bg/

            Коментар


              #7
              Този усилвател май няма да може да храни хубаво нормален бас и елипсите. Колега качи снимки и на предните говорители ако си снимал при монтажа
              Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
              Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
              Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

              Коментар


                #8
                PaUnOff написа:
                Този усилвател май няма да може да храни хубаво нормален бас и елипсите. Колега качи снимки и на предните говорители ако си снимал при монтажа
                Захранва си всичко той,пък за предните не не съм снимал при монтажа отпред са Pioneer-ките
                http://alex-pishaka.alle.bg/

                Коментар


                  #9
                  pi6aka написа:
                  durex_a написа:
                  Хм! 500лв. За кое ? Според моят "скромен" опит в сверата на аудио озвучението тези 30лв дето си ги дал за тоя хай саунд са били безмислени ! После говорителят не е free air за да седи там , демек ефекта от него още 1 път се губи ! Смятам че елипсите ти са достатачно добри и е трябвало да приключиш до там ! И на края един съвет от мен, вярно е че финансите са малко ама за да очакваш някакво качество помисли върху плеъра!
                  HI SOUND-a го сложих просто така то се вижда че не е закрепен той си е в кутия в багажника за сега съм с него сега имам оферта за LANZAR MAX10 пък плеяра тогава като го вземах нямах много кинти по нататък ще си взема по хубав от порядъка на Pioneer,a tezi 500 лв включват всичко от ЦД до кабели
                  От cd до кабели, и пак не можеш да ги докараш 500, виж сега аз те съветвам да разкараш плеъра, саунда и "усилвателя" и да си вземеш един истински плеър. Повярвай ми че ще е най доброто което можеш да направиш за себе си в момента . Така като гледам по тоя път съм минал и аз cd elite ,и 12’’ hi sound с подобен усилвател

                  Коментар


                    #10
                    durex_a написа:
                    pi6aka написа:
                    durex_a написа:
                    Хм! 500лв. За кое ? Според моят "скромен" опит в сверата на аудио озвучението тези 30лв дето си ги дал за тоя хай саунд са били безмислени ! После говорителят не е free air за да седи там , демек ефекта от него още 1 път се губи ! Смятам че елипсите ти са достатачно добри и е трябвало да приключиш до там ! И на края един съвет от мен, вярно е че финансите са малко ама за да очакваш някакво качество помисли върху плеъра!
                    HI SOUND-a го сложих просто така то се вижда че не е закрепен той си е в кутия в багажника за сега съм с него сега имам оферта за LANZAR MAX10 пък плеяра тогава като го вземах нямах много кинти по нататък ще си взема по хубав от порядъка на Pioneer,a tezi 500 лв включват всичко от ЦД до кабели
                    От cd до кабели, и пак не можеш да ги докараш 500, виж сега аз те съветвам да разкараш плеъра, саунда и "усилвателя" и да си вземеш един истински плеър. Повярвай ми че ще е най доброто което можеш да направиш за себе си в момента . Така като гледам по тоя път съм минал и аз cd elite ,и 12’’ hi sound с подобен усилвател
                    Знам че -CD-то не става то даже не е ЦД ами е само с мемори карта и флашка,за ХИ СОУДА съм съгласен също но за усилвателя не :D
                    http://alex-pishaka.alle.bg/

                    Коментар


                      #11
                      Според мен , единственото което е добре в цялата ти пострика са елипсите херц( въпреки че са доста нисак клас и не са никак подходящи за усилвател ) , ако искаш да направиш приятна музика с малко при продавай всичко друго с което раполагаш вземи си един хубав плеър Алпин, една 12-ка Паинер и някакъв усилвател ( най-добре моно блок на 300-350 W RMS ) което ще ти излезе ако взимаш усливателя и плеъра втора ръка , някдаде кам 400лв , елипсите не ги свързвай към суилватела че няма да изкарат много. Поздрави.
                      "ТЕ VW и Opel бягат бърже,защото ги гони ръждата"

                      Коментар


                        #12
                        Усилвателя изпъва горе долу, въпреки че не е от най-качествените. Но не знам, с включени към него елипси, какъв ще е този бас дето ще свири силно и ще му стигнат 2х90W RMS, коитоо не са и много реални
                        Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
                        Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
                        Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

                        Коментар


                          #13
                          Аз да не искам музика за състезания направил съм си го така че на мене да ми харесва и бих казал че съм доволен..но всеки с вкуса си
                          http://alex-pishaka.alle.bg/

                          Коментар


                            #14
                            pi6aka написа:
                            Аз да не искам музика за състезания направил съм си го така че на мене да ми харесва и бих казал че съм доволен..но всеки с вкуса си
                            Е то това е важното - на теб да ти хареса...Аз съм активна туба на Тъндър и съм доволен...Най-големия проблем в момента ти е плеъра...Аз заложих преди доста време на Panasonic и съм много доволен...
                            Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                            Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                            EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                            Коментар


                              #15
                              В последният ти пост се изказа съвсем на място-най-важното е на теб да ти харесва.Минал съм по твоят път и ако си постоянен ще се зарибиш,ако чуеш някоя друга понаправена система.Моят фиат ми е вече само неделен и хоби автомобил.Даже имам тема която междудругото не съм попълвал отдавна,а съм напреднал доста.Усилвателят ти за парите си е перфектен,поиграй си с настройките и по нататък си смени плеъра.Има пайнери и кенуудчета от ниският клас до към 200лв с които ще усетиш разликата спрямо сегашният ти плеър.
                              Fiat Tipo
                              Corsa b комби !

                              Коментар

                              Working...
                              X