Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пълна промяна за едно Фиат Купе 20V Turbo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    тоя съединител ще е под въпрос при 500НмА за портването, да не те разочаровам, но са ги минали портовете само за да ги позагладят, даже се вижда докъде е стигала шкурката, като че ли и клапаните не са били махани.Сплитерите не са пипнати въобше, а за преходите и радиусите едва ли - то там е портването, а в случая само са тикали гриндера докъдето хване
    sigpic
    Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
    475HP 11,5/1,9/191
    YouTube

    Коментар


      #92
      Клапаните са махани, даже бях там когато стържеше през клапаните.Незнам кое как е, но пак казвам имам и доверие на сервиза и щом са решили,че това е достатъчно, значи е така.А казваш, че двойно усиления ще държи повече, така ли?
      Alfa Romeo 33 QV 92' - Ex
      Fiat Coupe 2.0 20V TURBO Kinugawa TD06SL2 20g Turbo; Madness motorsport ECU Upgrade; OMP Lowering Springs Kit -30mm;HDI EBC;17" Fittipaldi Avon; 390HP & 426NM

      Коментар


        #93
        DJ_STIVAN написа:
        А казваш, че двойно усиления ще държи повече, така ли?
        там нещата са безпроблемни
        sigpic
        Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
        475HP 11,5/1,9/191
        YouTube

        Коментар


          #94
          Въпреки че Купето съм го отсвирил докато не мине Тракдея, днес най - накрая ходих да си взема бронята и маските за фаровете от т.нр Пойзън тунинг в Сливен.......За сетен път се убеждавам и заричам че всичко по скапаните си коли трябва да правя сам, независимо дали и колко го разбирам, така поне ще ме е яд само на мене си.....или в случай като тоя - виждам бронята, маските или квито и да са там елементи, харесват ми, взимам ги, не ми аресват - ае чао и тва е - баси дадеш 200 кинта капаро, кажат ти 3 седмици, 2 седмици ти дреме колата в най - големите пекове там, вземеш си я с разпорена щора на шибедаха щото незнамси кво, и после не чакаш още 1 седмица, а общо цели 2 месеца и 10 дена.......ако не бях капарирал отдавна да съм взел друга.......ми ебаси не се бачка така......Отделен е въпроса че е оставил твърде голямо разстояние там където трябва да има отвор, може и да е по добре, но не е тва което му показах като снимка.....И ся като се замисля, оригиналната броня така или иначе нямаше да ми трябва, можех да взема нея, или да дам 150 за неква втора ръка, да си я направя с малко опити и оклепване така, пак щеше да стане по бързо, и по евтино.......Очайващо е просто.......ся не съм спец да определя колко хубаво е направена, лека е, здрава изглежда, ама 70 дена, ебаси.......П.П - главата почти я завърших, останаха 2 порта на интейка да оправя откъм клапаните.....
          Alfa 156 2.0 TS
          Alfa 156 20VTurbo
          Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
          Locost TF1 3.0V6

          Коментар


            #95
            Навремето имаше една рубрика "Помощ, обслужват ни"Пародията е пълна и повсеместна, но сме си тъмни балкански субекти и не би трябвало нищо да ни учудва! Тук "всеки" се занимава с нещо от което е преценил че ще изкара някой лев и в което е "много добър" и разбиращ!По лошото е че е пълно с бездарни лекари, неграмотни учители, а полицаите.........Могилино!Кой модел броня си поръча?Утре ако не се изпокарам със стругарчето ще го питам колко ще иска за капачка за маслото.

            Коментар


              #96
              ФЕРАРИСТ, щом си с нова предна броня липовете от старата продаваш ли ги ако не ти трябват
              ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
              Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
              Jet Black E46 M3

              Коментар


                #97
                kaci написа:
                Кой модел броня си поръча?
                Тая - но разстоянието на процепа е малко по голямо от тва.....Старите засега няма да ги продавам......
                Alfa 156 2.0 TS
                Alfa 156 20VTurbo
                Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                Locost TF1 3.0V6

                Коментар


                  #98
                  PUI броня. Любимата ми. С нетърпение ще чакам снимки.

                  Коментар


                    #99
                    Супер е тая брония +1
                    Alfa Romeo 33 QV 92' - Ex
                    Fiat Coupe 2.0 20V TURBO Kinugawa TD06SL2 20g Turbo; Madness motorsport ECU Upgrade; OMP Lowering Springs Kit -30mm;HDI EBC;17" Fittipaldi Avon; 390HP & 426NM

                    Коментар


                      Малко да вдигна темата то прахта и нещо интересно - тази снимка е от UK Купе форума, свалял съм я преди години.Открийте разликите Иначе проекта го следа с интерес!Лудница е!
                      Прикачени файлове
                      <<KARKELANOV>>

                      Fiat Bravo 147 20V HGT - ex
                      Fiat Coupe 131 16V VFD - MADNESS MOTORSPORT TEAM

                      Коментар


                        даи един линк към тоя форум и ние да погледаме

                        Коментар


                          http://www.fccuk.org/forum/ubbthreads.php
                          Fiat Coupe 16V Turbo

                          Коментар


                            Sparco написа:
                            Малко да вдигна темата то прахта и нещо интересно - тази снимка е от UK Купе форума, свалял съм я преди години.Открийте разликите Иначе проекта го следа с интерес!Лудница е!
                            Ай стига бе, тва е моето купе, и номера е същия.......същото съм го взел аз от Англия.......къде е линка от англииския сайт?Ебаси ся ще ми се отвори маса търсене......кажи поне по кое време си я свалил че за знам отпреди кога е снимката.....П.П - Ха, намерих го през Гугъла по името на jpg снимката.....http://www.fccuk.org/forum/ubbthread...677#Post987677Тва е линка с обявата му на тоя, макар че доста по тънко го взех, макар и през иБея.....
                            Alfa 156 2.0 TS
                            Alfa 156 20VTurbo
                            Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                            Locost TF1 3.0V6

                            Коментар


                              Малко развитие по темата, по малко правя всеки ден, дълго време чаках гарнитурата, първо ми пратиха за атмосферка, и прочее.......Преди малко сглобих главата, и зацепих новия ремък.......В началото предполагах че обръщането на волана щеше да ми отнеме повече време от двигателя, но се оказа обратното.....От главата се отвяха 0.16 десети, колкото да се изравни......Резултата от 3седмичното портване - предварително заоблих водачите на клапаните преди на ги набия......всмукателните най- вече......Монтирани нови гумички на клапаните, водачи и прочее......Сложих старата водна помпа, въпреки че имам още 2 нови, едната уж оригинална......тази с метален пропелер изглеждаше добре и затова я оставих....Проверих и цилиндрите за износване, нещата са добре.......Гарнитурата.......Буталото в ГМТ.....Като се стягат петите е добре да се ползват малко по дълги болтове, иначе стандартните болтове хващат само 2-3 витки, и резбата лесно може да се скъса......Нещата трябва да изглеждат горе долу така.....Малко по фешън осветление за буталата в сравнение със стандартните иридиеви.......Сега ще трябва да придвижа двигателя до колата дето е в сервиза, и след седмица турски ал инклузив, и свободното каране на Калояново на 09.10, ще качвам двигателя и всичко останало......
                              Alfa 156 2.0 TS
                              Alfa 156 20VTurbo
                              Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                              Locost TF1 3.0V6

                              Коментар


                                Търся декоративната черна решетка дето е под предния капак - типа който е с правоъгълните отвори, тази дето е с хоризонталните ленти ми е поначупена, а и е още в Пойзън тунинг, на който я оставих преди около 4-5 седмици, да ми направят друга, след като преди това още 8-9 седмици не успяха......и съм ги отсвирил.....Не съм пуснал още обява, но някой ако види такава или знае, да ме има впредвид.....
                                Alfa 156 2.0 TS
                                Alfa 156 20VTurbo
                                Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                                Locost TF1 3.0V6

                                Коментар

                                Working...
                                X