Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лети джанти-Питане!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Re: здр

    qnislav_88 написа:
    има някаква логика ама не достатъчна,ако не се лъжа така като гледам болтаи конуса(да конуса се оригажда сам ама ми е интересно колко ще трябва да стегнеш за да не се мърда болта в леглото на конуса) ако някои може да ми обясни по подробно
    не е толкова трудно за разбиране...
    Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
    KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
    Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

    Коментар


      #17
      е тоз конус на болта нали знаеш за какво е ?
      uno turbo 1.3 i.e' 86
      renault 19 1.8 16v
      uaz 469 4.0 turbo
      renault espace 99' 2.2dt + автоплатформа
      trabant 601 69'

      Коментар


        #18
        Карам с джанти 4x100 вече 3-та година с нормални болтове, даже преди нямах и втулки за централния отвор.Просто като сложиш джантата завиваш четирита болта леко по леко докато прикараш и след това стягаш стандартно, това е
        punto HGT

        Коментар


          #19
          Донора на мотора ми е бил така и наследих 2 броя предни главини и 2 броя задни главини с попреебани резби + бонус една кофичка криви болтове Аман от "хитреци"
          '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
          '97 Coupe 16VT 262WHP+

          Коментар


            #20
            S.W.A.T. написа:
            Донора на мотора ми е бил така и наследих 2 броя предни главини и 2 броя задни главини с попреебани резби + бонус една кофичка криви болтове Аман от "хитреци"
            и аз карах две години с 4по100, без ексцентрични болтове, резултата беше само една прецакана резба на задна дясна главина, после стругар, метчик, нова резба и болт и така.Утре ще си купувам джанти пак 4 по 100, ама тоя път ще съм с ексцентрични болтове.

            Коментар

            Working...
            X