Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Punto GT3 KaTsArA

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    jungleraver написа:
    WhitePower написа:
    sa6o_gt написа:
    ама кой ги е правил ?
    ТИедно черно ГТ3 чипосано от тебе на трима братя гледай да не те сгащат някъде че много са ти набрали , след като смениха 3 гарнитури на глави за 2 месеца п.с само да не се окаже че не си спомняш нищо по случея
    викаш да се радвам че на мен само ми взе парите без да сложи чип :D :D :D Саше къв си нагъл бате втори като тебе няма честно
    Оууу да бях забравил за тебе че и ти си от ужиленитеама си се разминал леко
    Power Under Pressure

    Коментар


      #32
      WhitePower написа:
      jungleraver написа:
      WhitePower написа:
      sa6o_gt написа:
      ама кой ги е правил ?
      ТИедно черно ГТ3 чипосано от тебе на трима братя гледай да не те сгащат някъде че много са ти набрали , след като смениха 3 гарнитури на глави за 2 месеца п.с само да не се окаже че не си спомняш нищо по случея
      викаш да се радвам че на мен само ми взе парите без да сложи чип :D :D :D Саше къв си нагъл бате втори като тебе няма честно
      Оууу да бях забравил за тебе че и ти си от ужиленитеама си се разминал леко
      :D абе не беше леко откъм $$ ама поне оцеля колата :D Ако някои изчисти на момчето темата ще е хубаво че му я ус... с глупости
      тежък е животът лек...

      Коментар


        #33
        jungleraver написа:
        WhitePower написа:
        jungleraver написа:
        WhitePower написа:
        sa6o_gt написа:
        ама кой ги е правил ?
        ТИедно черно ГТ3 чипосано от тебе на трима братя гледай да не те сгащат някъде че много са ти набрали , след като смениха 3 гарнитури на глави за 2 месеца п.с само да не се окаже че не си спомняш нищо по случея
        викаш да се радвам че на мен само ми взе парите без да сложи чип :D :D :D Саше къв си нагъл бате втори като тебе няма честно
        Оууу да бях забравил за тебе че и ти си от ужиленитеама си се разминал леко
        :D абе не беше леко откъм $$ ама поне оцеля колата :D Ако някои изчисти на момчето темата ще е хубаво че му я ус... с глупости
        ти ли беше тоя дето ме запали с инжекторите а ???

        Коментар


          #34
          Колата пак ли се продава ?

          Коментар


            #35
            Принципно да ! имам леко залитане към купе турбо но за сега и това ме задоволява Изпрах абсолютно целия салон и сега следва пастиранеЕто нови придобивки
            Прикачени файлове
            Търся огледало за Пунто МК1 --->>> http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...91c03ff0b4f941

            GT 1.4 TURBO 8V

            Коментар


              #36
              От александър ауто ли си пазарувал? :D понеже те имат промо на рейсинга и работя с технеко
              Sedicivalvole (Racing Rosso)now
              GTV 2.0 (612 A)now
              E60 530D now.. hate it big time :D
              Lumina SUPER SPORT V8 5.7(silver) ex
              Hyundai Coupe V6 2.7 (silver)ex

              Коментар


                #37
                само дето едно време като турнахме сениея реисинх и колата почна да пуши синичко от ауспуха сменихме го и двигателя заспа и така вече 30000 км на пълната гас
                Power Under Pressure

                Коментар


                  #38
                  WhitePower написа:
                  само дето едно време като турнахме сениея реисинх и колата почна да пуши синичко от ауспуха сменихме го и двигателя заспа и така вече 30000 км на пълната гас
                  Стига бе аз тъкмо оборудвах и седичи-то и гтв-то ...ама не пушат де :D Причина за пушека?
                  Sedicivalvole (Racing Rosso)now
                  GTV 2.0 (612 A)now
                  E60 530D now.. hate it big time :D
                  Lumina SUPER SPORT V8 5.7(silver) ex
                  Hyundai Coupe V6 2.7 (silver)ex

                  Коментар


                    #39
                    WhitePower написа:
                    само дето едно време като турнахме сениея реисинх и колата почна да пуши синичко от ауспуха сменихме го и двигателя заспа и така вече 30000 км на пълната гас
                    За сега 1000 км работи мн добре колата с него нз защо е пушела колата ти , преди карах GTV-то пак с Racing и съм мн доволен
                    Търся огледало за Пунто МК1 --->>> http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...91c03ff0b4f941

                    GT 1.4 TURBO 8V

                    Коментар


                      #40
                      не казвам че е лошо масло , просто не се сработи с гт то , и минахме на цастрол 10/60 и се оправи
                      Power Under Pressure

                      Коментар


                        #41
                        колеги от александър аута си взех запалителни свещи но са еднополусни ! не трчябва ли да са 3-полусни ?
                        Търся огледало за Пунто МК1 --->>> http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...91c03ff0b4f941

                        GT 1.4 TURBO 8V

                        Коментар


                          #42
                          KaTsArA написа:
                          колеги от александър аута си взех запалителни свещи но са еднополусни ! не трчябва ли да са 3-полусни ?
                          Принципно, оригинално са с 3 масови електрода, мма не пречи колата си бачка и с еднополюсни :D Ква марка и номер са тия дет си взел?

                          Коментар


                            #43
                            Fiat Ricambi originali , Made by Champion 7GYSSRДа знам дали да ги слагам
                            Прикачени файлове
                            Търся огледало за Пунто МК1 --->>> http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...91c03ff0b4f941

                            GT 1.4 TURBO 8V

                            Коментар


                              #44
                              KaTsArA написа:
                              Fiat Ricambi originali , Made by Champion 7GYSSRДа знам дали да ги слагам
                              Според Аутодата за ГТ1 свещите са 7GYSR4, а за ГТ3 са 7GBYSR :D По Шампион излизат, че свещите са RC7BYC4 Yellow_Flash_Colorz_PDT_16 Ма най-вероятно и с тия дет си взел ше си работи :D Аз повечето ГТ-та дето знам, ползват НГК и от тях са най-доволни, а аз лично ползвам състезателни на Шампион Yellow_Flash_Colorz_PDT_16 , които обаче струват майка си и баща си Yellow_Flash_Colorz_PDT_16

                              Коментар


                                #45
                                ако колата има чип добре е да сложиш по-студени NJK , препоръчвам ти 7-ци примернио BKR 7 E
                                punto gt3 98'

                                Коментар

                                Working...
                                X