Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Punto GT3 KaTsArA

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Re: Punto GT3 KaTsArA

    biser_as написа:
    KaTsArA написа:
    ...... и сега следва масалце Selenia Racing 10/60 ......
    Това масло W60 е прекалено гъсто за кола, дет се кара нормално и е почти СТОК, лично мнение :D По-скоро ще вреди на мотора и ще го тормози, отколкото да го пази
    KaTsArA написа:
    ........ това е че като пусна парното на топло и почва да мирише ужасно в купето...........
    Мми това е признак да почнеш обмисляне на процедура, дет почти всеки с пунто МК1 рано или късно прави Yellow_Flash_Colorz_PDT_16 мнооо е забавна и се нарича смяна на радиатор на парно Yellow_Flash_Colorz_PDT_16
    KaTsArA написа:
    ........мисля да сложа чип Seb1 и да изкарам по голям кулер отпред .........
    Пак прочети и помисли, щот по спомен тоз чип не е за модификация с челен кулер
    нямя чип при който да не се препоръчва челен кулер но не е задължително
    Power Under Pressure

    Коментар


      #17
      Re: Punto GT3 KaTsArA

      biser_as написа:
      KaTsArA написа:
      ...... и сега следва масалце Selenia Racing 10/60 ......
      Това масло W60 е прекалено гъсто за кола, дет се кара нормално и е почти СТОК, лично мнение :D По-скоро ще вреди на мотора и ще го тормози, отколкото да го пази
      KaTsArA написа:
      ........ това е че като пусна парното на топло и почва да мирише ужасно в купето...........
      Мми това е признак да почнеш обмисляне на процедура, дет почти всеки с пунто МК1 рано или късно прави Yellow_Flash_Colorz_PDT_16 мнооо е забавна и се нарича смяна на радиатор на парно Yellow_Flash_Colorz_PDT_16
      KaTsArA написа:
      ........мисля да сложа чип Seb1 и да изкарам по голям кулер отпред .........
      Пак прочети и помисли, щот по спомен тоз чип не е за модификация с челен кулер
      Ами дайте предложение за друго масло а колкото до радятора може и от него да е но пък не губи антифриз , иначе с чипа скоро ще споделя какво е станало
      Търся огледало за Пунто МК1 --->>> http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...91c03ff0b4f941

      GT 1.4 TURBO 8V

      Коментар


        #18
        Re: Punto GT3 KaTsArA

        KaTsArA написа:
        Ами дайте предложение за друго масло ........
        Мми масло максимум W50 Yellow_Flash_Colorz_PDT_16 Вече за марка ти ще си избереш, аз мое те посъветвам ако те интересува (на ЛС) . Yellow_Flash_Colorz_PDT_16

        Коментар


          #19
          хахахах, ако мирише на чорапи в купето.. може от филтъра на купето да започнеш, а не от радиатора.Не съм запознат дали този модел имат филтър купе, ама Бравата ми има, и миришеше на спарени........ , докато не го смених.

          Коментар


            #20
            Dimo_J написа:
            хахахах, ако мирише на чорапи в купето.. може от филтъра на купето да започнеш, а не от радиатора.Не съм запознат дали този модел имат филтър купе, ама Бравата ми има, и миришеше на спарени........ , докато не го смених.
            както писах по нагоре мирише САМО на топло , иначе филтър няма
            Търся огледало за Пунто МК1 --->>> http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...91c03ff0b4f941

            GT 1.4 TURBO 8V

            Коментар


              #21
              Re: Punto GT3 KaTsArA

              biser_as написа:
              KaTsArA написа:
              Ами дайте предложение за друго масло ........
              Мми масло максимум W50 Yellow_Flash_Colorz_PDT_16 Вече за марка ти ще си избереш, аз мое те посъветвам ако те интересува (на ЛС) . Yellow_Flash_Colorz_PDT_16
              Кажи си го направо Почти всички караме с Мотул ,само дето едни с 5/50 други с 20/60
              Power Under Pressure

              Коментар


                #22
                KaTsArA написа:
                Dimo_J написа:
                хахахах, ако мирише на чорапи в купето.. може от филтъра на купето да започнеш, а не от радиатора.Не съм запознат дали този модел имат филтър купе, ама Бравата ми има, и миришеше на спарени........ , докато не го смених.
                както писах по нагоре мирише САМО на топло , иначе филтър няма
                Стабилно обоняние трябва да имаш, щом надушваш топлината....аз мисли че ти мирише на чугунец. П.П. Сериозно: Радиаторчето на парното според мен е за смяна
                4 бири и турбината да свири

                Коментар


                  #23
                  Re: Punto GT3 KaTsArA

                  WhitePower написа:
                  Кажи си го направо Почти всички караме с Мотул ,само дето едни с 5/50 други с 20/60
                  Еее марки масла има колко искаш Yellow_Flash_Colorz_PDT_16 , мое човека си харесва някоя друга Yellow_Flash_Colorz_PDT_16

                  Коментар


                    #24
                    WhitePower написа:
                    DogForLife написа:
                    Честито колега,със здрава да си караш и най-важно безаварийно.Мой съвет (не от опит, а от мнения) е да се спреш само с чипа, кулера и генерация.
                    ако е ГТ 3 , и аз съм на същото мение
                    Що бре няма ли бързи гт3ки

                    Коментар


                      #25
                      sa6o_gt написа:
                      WhitePower написа:
                      DogForLife написа:
                      Честито колега,със здрава да си караш и най-важно безаварийно.Мой съвет (не от опит, а от мнения) е да се спреш само с чипа, кулера и генерация.
                      ако е ГТ 3 , и аз съм на същото мение
                      Що бре няма ли бързи гт3ки
                      тука в Бг аз не знам да има, има побутнати ама чак бързи...
                      тежък е животът лек...

                      Коментар


                        #26
                        sa6o_gt написа:
                        WhitePower написа:
                        DogForLife написа:
                        Честито колега,със здрава да си караш и най-важно безаварийно.Мой съвет (не от опит, а от мнения) е да се спреш само с чипа, кулера и генерация.
                        ако е ГТ 3 , и аз съм на същото мение
                        Що бре няма ли бързи гт3ки
                        Има Бързо родили
                        Power Under Pressure

                        Коментар


                          #27
                          ама кой ги е правил ?

                          Коментар


                            #28
                            Доколкото се рових из нета преди години, предпочитаният мотор е А4000 ... B6000 явно е кофти за засилвания ... но нещата може и да са са променили ...

                            Коментар


                              #29
                              sa6o_gt написа:
                              ама кой ги е правил ?
                              ТИедно черно ГТ3 чипосано от тебе на трима братя гледай да не те сгащат някъде че много са ти набрали , след като смениха 3 гарнитури на глави за 2 месеца п.с само да не се окаже че не си спомняш нищо по случея
                              Power Under Pressure

                              Коментар


                                #30
                                WhitePower написа:
                                sa6o_gt написа:
                                ама кой ги е правил ?
                                ТИедно черно ГТ3 чипосано от тебе на трима братя гледай да не те сгащат някъде че много са ти набрали , след като смениха 3 гарнитури на глави за 2 месеца п.с само да не се окаже че не си спомняш нищо по случея
                                викаш да се радвам че на мен само ми взе парите без да сложи чип :D :D :D Саше къв си нагъл бате втори като тебе няма честно
                                тежък е животът лек...

                                Коментар

                                Working...
                                X