Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Още едно ГТ във форума

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Още едно ГТ във форума

    Здравейте колеги,отскоро съм с ГТ и искам да стане 200++ .Ако може да ми дадете съвети откъде да започна.Колата е сток ,ако и сложа чип колко коня ще стане?

    #2
    Прочиташ изцяло темата на WhitePower за неговото Пунто, ако не си я чел. Правиш си сметка кога и колко средства можеш да отделиш и действаш. Иначе за чипа от сайт за чип тунинг данните за модела са 133 к.с. преди/160 к.с. след; 204Нм/260Нм.
    Fiat Bravo 11'97
    1.4 12V A/C

    Коментар


      #3
      Според мен има голшма разлика в това което дават те като данни и истинския краен резултат в последствие

      Коментар


        #4
        WhitePower тои сащто може да ти направи чип ама 30 кона няма такав чип мога да споря с сички разлика в варвенето има ама оспех с проекта

        Коментар


          #5
          Още едно "камикадзе". Първо свикни да я караш със стоте коня които са и останали,след това си я стегни и я докарай до заводски параметри и чак тогава,ако все още имаш тоя хъс след изхарчените пари,почвай да я чипосваш.Нищо лично,но ми омръзна от псевдо раЦери по улиците,колите им се саморазпадат,ама те - чип,500 коня,светещи пръскалки...Поувлякох се. Успех в начинанието...
          Fiat Punto 1.1 6Speed

          Коментар


            #6
            За 200+ си приготви парички ...
            I Don't Care How They Do It In JAPAN ...

            Коментар


              #7
              Колега обърни се към WhitePower - Орлин ... кой се занимава само с ГТ-та и е правил доста .. може да ти помогне + това неговото пунто е 200 +++ .. УСПЕХ п.п. Качи снимки да видиме зверчето
              Fiat Punto GT

              Коментар


                #8
                снимки )))
                Прикачени файлове

                Коментар


                  #9
                  Това Пунто ако не се лъжа наскоро се продаваше в интернет ?
                  I Don't Care How They Do It In JAPAN ...

                  Коментар


                    #10
                    lakaicho написа:
                    Това Пунто ако не се лъжа наскоро се продаваше в интернет ?
                    Правилно колега,продаваШЕ се ) Искам да питам на колко трябва да е прекъсвача ,днес забелязах че стига 7200 на място.

                    Коментар


                      #11
                      Мисълта ми е ти ли беше решил да го продаваш или ти го купи ?
                      I Don't Care How They Do It In JAPAN ...

                      Коментар


                        #12
                        Незнам какво е правил колегата,но определено нещо е барано по колата.До колкото знам сток е на 6500 оборота,значи колата има чип.

                        Коментар


                          #13
                          И аз така си мисля защото по спомени колата докато се продаваше пишеше че нещо е правено по колата ... Затова и питам но явно колегата наскоро я е купил... Ако искаш да я правиш вземи си една Т25-ца 315cc дюзи помпа Walbro 255/lh генерация по голям кулер и си ти ...
                          I Don't Care How They Do It In JAPAN ...

                          Коментар


                            #14
                            lakaicho написа:
                            И аз така си мисля защото по спомени колата докато се продаваше пишеше че нещо е правено по колата ... Затова и питам но явно колегата наскоро я е купил... Ако искаш да я правиш вземи си една Т25-ца 315cc дюзи помпа Walbro 255/lh генерация по голям кулер и си ти ...
                            да скоро я взех колата.В доста добро състояние е автомобила.

                            Коментар


                              #15
                              И при мене е на 6500 ... но доколкото са ми казвали турбото ако ти прави пик в 1.6 и спада на 1.4 си с чип , но без бустконтролер да е надуван .... Иначе колата е много готина и аз м/ъ другото съм я виждал някаде тази кола но нямам спомен каде е .... Но се пак КОЛЕГА , караи си я с кеф и ги наказваи по улиците :P
                              Fiat Punto GT

                              Коментар

                              Working...
                              X