Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Затъмняване стоповете на Fiat Bravo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    slavmaster написа:
    Прави бяхте, извинявам се за явно тъпия въпрос.Мерси!
    Точно така, колега! По 3 крушки са на габарит и преди време моите бяха изгорели и се бяха образували много живописни лунички - на единия светеше само 1 крушка отгоре, а на другия светеше 3/4 от кръга и не светеше точно тая 1/4, която светеше на другия стоп
    Renault Modus 1.2 16v 2006
    Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

    Коментар


      #32
      На мен ми се наложи да си сменям преди време "бялата светлина" за "задна" и не съм се заглеждал по подробно,но останах с впечатлението че е една крушка от 21W, и си помислих че проблема е нещо в самия фар(нещо като светловод,решетка, такъв проблем очаквах) пък то какво се оказа .Сега да си правя ли извода че лампата която трябва да ме известява за изгорели крушки не работи или трябва да са и трите изгорели?

      Коментар


        #33
        slavmaster написа:
        На мен ми се наложи да си сменям преди време "бялата светлина" за "задна" и не съм се заглеждал по подробно,но останах с впечатлението че е една крушка от 21W, и си помислих че проблема е нещо в самия фар(нещо като светловод,решетка, такъв проблем очаквах) пък то какво се оказа .Сега да си правя ли извода че лампата която трябва да ме известява за изгорели крушки не работи или трябва да са и трите изгорели?
        А дали имаш такава?И като свалиш стопа провери с мултицет, крушките за да си сигурен че са здрави и светят,
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #34
          аз до сега съм се въздържал да заменям "балоните" с ЛЕД именно за ради тая лампа на таблото.....хм

          Коментар


            #35
            Доколкото знам Мареа и Брава имат това нещо, а при Браво го няма - както няма и индикация за отворена врата.
            Renault Modus 1.2 16v 2006
            Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

            Коментар


              #36
              uBaHoBB написа:
              Доколкото знам Мареа и Брава имат това нещо, а при Браво го няма - както няма и индикация за отворена врата.
              Зависи от нивото на оборудване на колата, някой имат и индикатор за теглич
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                #37
                S_BANKOV написа:
                uBaHoBB написа:
                Доколкото знам Мареа и Брава имат това нещо, а при Браво го няма - както няма и индикация за отворена врата.
                Зависи от нивото на оборудване на колата, някой имат и индикатор за теглич
                Че Браво с теглич има ли ?
                Renault Modus 1.2 16v 2006
                Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                Коментар


                  #38
                  Има,аз съм виждал.
                  Fiat Bravo Trofeo '00

                  Коментар

                  Working...
                  X