Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проект Пунто ГТ1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    мале мале мале щом сашко се е намесил ралтата е ясна от всичко прочетено може да имате и проблеми с объркани вакуми
    Power Under Pressure

    Коментар


      WhitePower написа:
      мале мале мале щом сашко се е намесил ралтата е ясна от всичко прочетено може да имате и проблеми с объркани вакуми
      а той ги е творил на това другото гт което за 2ти пат чупи бутала и фарля гарнитури на главата то е гт1 мойто няма намеси върху него ами утре ще е пак ден за дерзания
      ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

      Коментар


        вакумите неса объркани неса и бутани даже...ся ще вържем слоеноида и ще охлабим гейт мисял че може да се охлабва има резба оф боли ме главата вече спирам да мисял че заето давам вече филма е голям покрай това ГТ

        Коментар


          Той филма е голям с тва ГТ, щот мноо ’актьори’ играят нещо в него и сценариста ви не е мноо добър дет се вика само глейте да не отидат нещата към некоя трагедия .Ма ше се опраите лека полека-нема страшно :D пробайте тва с гейта дет ви казах-охлабете го до 0,5-0,6 бар-а, покарайте и вижте дали ше има тупааа тупаа, ако нема, после мое и да вържете соленоида и да пробате и с него на фабричното налягане ко ше стаа Ай успех, ппа после споделете дали има некъф напредък или нещата са отчайващи и ша го разсичате с някоя брадва

          Коментар


            колеги да ви питам оня ден подкарахме това ГТ което беше за основен ремонт... така да се каже запалихме го де но има някакъв лаг http://tinypic.com/player.php?v=2ypak9y&s=7 ето едно клипче накрая към клипчето се вижда най добре като му подадеш газ що не угасне дави ли са кво става..., някой някви идей има ли що за чуду е туи още не сме го закачали на компа , но не вярвам да покаже кой знае кво
            ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

            Коментар


              много ми мязи на софтуер , имах няколко гт та с този проблем който се оправи след чипване и едно където се оказа бензиновата помпа за това глъхненеи 3 се оправиха от инжектори , 2 от зацепване и тва е
              Power Under Pressure

              Коментар


                аз така карам в момента имам сащият проблем!мисля че е помпа!на ниски обороти като дам рязко газ от дросела така на отворен капак и има леко зачудване!но на мен не ми газне колата!
                Сега:Fiat Punto GT 1.4 turbo 136HP
                Преди:Alfa Romeo 145 1.6 16v 120HP

                Коментар


                  вече се знае от какво е, Лампдата е дала фира, дава ми гершка и на 19mV стои. като запаля колата още като нее активна се форсира нормално но после като се уж се активира и започва да глъхне

                  Коментар


                    е нали в сервиза имаше диагностична апаратура и преди това каза че нема никви проблеми а пукането ???? това не е от ламбдата
                    Power Under Pressure

                    Коментар


                      WhitePower написа:
                      е нали в сервиза имаше диагностична апаратура и преди това каза че нема никви проблеми а пукането ???? това не е от ламбдата
                      говорех за другото пунто което е от клипа по горе

                      Коментар


                        объркахте ме , виш в коя тема пишеш и аз за това си мислех че за колегата става дума а това от клипа на кой е
                        Power Under Pressure

                        Коментар


                          WhitePower написа:
                          объркахте ме , виш в коя тема пишеш и аз за това си мислех че за колегата става дума а това от клипа на кой е
                          ами на едно друго приателче което има и то гт1 и му прави ремонт щото хвърля бутала за 2ри път да се надяваме и за последен че това пунто стана вече историческо ... и тогава го запалихме и това глъхнене много гадно беше и викам да попитам щото той няма тема и да питам в мойто все е гт
                          ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

                          Коментар


                            днес и аз пробвах студена няма проблеми никакви загрей ли да почне да работи със ламбдата и веднага глахне като дам газ леко!сменял сам я със ламбда NTK универсална преди 5000хил. километра ....дали е проблем!
                            Сега:Fiat Punto GT 1.4 turbo 136HP
                            Преди:Alfa Romeo 145 1.6 16v 120HP

                            Коментар


                              днес и аз пробвах студена няма проблеми никакви загрей ли да почне да работи със ламбдата и веднага глахне като дам газ леко!сменял сам я със ламбда NTK универсална преди 5000хил. километра ....дали е проблем!
                              Сега:Fiat Punto GT 1.4 turbo 136HP
                              Преди:Alfa Romeo 145 1.6 16v 120HP

                              Коментар


                                punto_gt_turbo написа:
                                днес и аз пробвах студена няма проблеми никакви загрей ли да почне да работи със ламбдата и веднага глахне като дам газ леко!сменял сам я със ламбда NTK универсална преди 5000хил. километра ....дали е проблем!
                                попринцип на тия универсалните вяра да нямаш...

                                Коментар

                                Working...
                                X