Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

фиат пунто 1.4 турбо

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    ДОЛНА И МРЪСНА МИШКАПравила на форума (Последна актуализация: 20.08.2007 г.) 1. Правилник 1.1. Постовете трябва да са в съответните теми и раздели. Потребителите трябва да прочетат описанието на темата преди да постват. Потребители, които често постват в грешни теми или раздели могат да бъдат предупредени (виж политиката по-долу). 1.2. Потребителските постове трябва да показват респект към другите потребители.обади ми се да се разберем имаш ми телефона
    Power Under Pressure

    Коментар


      #32
      Сашко иска да ти даде последен отговор и ме помоли да пусна това: Писането на кирилица е задължително!

      Коментар


        #33
        Колеги,Не знам за вас но на мен този - sa60_gt ми се вижда голям ГЛАВАНАК!Нищо съществено не казва, а само ругае.Май се е помислил за голям разбирач, а като гледам е просто един ЛАМЕР!!!Страшно ме дразнят такива хора като sa60_gt.Айде със здраве.

        Коментар


          #34
          MaXo написа:
          Сашко иска да ти даде последен отговор и ме помоли да пусна това:
          Maxo не се бутай там дето не ти е работа-------------------------Колега, виж какво си цитирал самият ти, по-нагоре:
          WhitePower написа:
          1.2. Потребителските постове трябва да показват респект към другите потребители.
          Това важи с пълна сила и за теб. Ако смятате да се "храните" като малки деца, казвайте да пращам темата в коша. Форумът не желае да ви чете писанията. Придържайте се към темата, спазвайте добрия тон, и не си цитирайте един на друг правилата, които сами не спазвате. Моля!.... и ключ.ogi28b
          Power Under Pressure

          Коментар

          Working...
          X