Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

фиат пунто 1.4 турбо

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    фиат пунто 1.4 турбо

    Здравеите колеги искам да попитам по запознатите от вас какво може да се бутне по моя двигател за да трагне повече Например чип вал нещо от този род помагаитеблагодаря предварително

    #2
    Ами колега много неща могат да се "бутнат" - кажи с какви пари разполагаш?Кажи нещо повече за колата? Наясно ли си със състоянието на двигателя? Защото всяко позасилване е предпоставка да те предаде някоя част Също няма да е зле да погледнеш и темата закачена от горе за "ПУНТО ГТ ЯК ТУНИНГ"

    Коментар


      #3
      Re: фиат пунто 1.4 турбо

      kuma lisa написа:
      Здравеите колеги искам да попитам по запознатите от вас какво може да се бутне по моя двигател за да трагне повече Например чип вал нещо от този род помагаитеблагодаря предварително
      пиши на лично да обясня нещата пък ти ще си решиш
      Power Under Pressure

      Коментар


        #4
        Също няма да е зле да погледнеш и темата закачена от горе за "ПУНТО ГТ ЯК ТУНИНГ" [/quote] ЯК ЯК колко да е як тоя тунинг и тва 200+++ коня е малко смешо

        Коментар


          #5
          sa6o_gt написа:
          Също няма да е зле да погледнеш и темата закачена от горе за "ПУНТО ГТ ЯК ТУНИНГ"
          ЯК ЯК колко да е як тоя тунинг и тва 200+++ коня е малко смешо [/quote]Ама колко се обичате с Орлин не е истина Вместо да си помагате и да взаимствате вие само се джавкате - не така

          Коментар


            #6
            Tuning Mode написа:
            sa6o_gt написа:
            Също няма да е зле да погледнеш и темата закачена от горе за "ПУНТО ГТ ЯК ТУНИНГ"
            ЯК ЯК колко да е як тоя тунинг и тва 200+++ коня е малко смешо
            Ама колко се обичате с Орлин не е истина Вместо да си помагате и да взаимствате вие само се джавкате - не така [/quote]остай го , оноси баба знае - оно си баба бае нема какво да се занимаваш с него все пак се занимавам с пунтовци преди той да се е возил дори в такова
            Power Under Pressure

            Коментар


              #7
              ДАВАЙ ДА ГИ ПРОБВАМЕ ТОГАВА НА ЧЕРТАТА, ДА ВИДИМ КОЙ КВО Е ПОСТИГНАЛ ?

              Коментар


                #8
                все пак се занимавам с пунтовци преди той да се е возил дори в такова[/quote]И престани да се хвалиш само, знам от кога се занимаваш с пунтовци, всички знаем за на ALEX_GT проекта, от октомври 2008 до октомври 2009, момчето ти даде хиляди левове и до ден днешен колата е пълен мъртвец Една година да правиш Пунто и нищо да не стане от него и накрая да кажеш на момчето, че колата му на 1бар е 230коня на колелата само защотото нищоне разрира говори, че или ти не си наясно или просто искаш да му замажеш очите, а това не е коректно

                Коментар


                  #9
                  sa6o_gt написа:
                  все пак се занимавам с пунтовци преди той да се е возил дори в такова
                  И престани да се хвалиш само, знам от кога се занимаваш с пунтовци, всички знаем за на ALEX_GT проекта, от октомври 2008 до октомври 2009, момчето ти даде хиляди левове и до ден днешен колата е пълен мъртвец Една година да правиш Пунто и нищо да не стане от него и накрая да кажеш на момчето, че колата му на 1бар е 230коня на колелата само защотото нищоне разрира говори, че или ти не си наясно или просто искаш да му замажеш очите, а това не е коректно [/quote]ти тотално си се объркал , и от къде твърдиш такива неща , дори и той не ги е казвал или да ги е мислел той знае колко му е колата и какво му трябва за да е 230 коня много мразя некой да говори без да разбира а ти батенце си от тези хиляди левове не съм взимал от никой ( за разлика от тебе ) дето уж мапваш коли , а в същност прекупуваш чипове от мене или от некой друг батенце сам се излагаш вземи спри всеки клиент при мене е получил това което иска и му е обяснено какво получава на сашо съм му обясник какво трябва за да е 230 коня той сам си избира какво кога да купи сега има детенце и въобще не му е до колата и за сведенеие с него сме си големи приятели - можеш да му се обадиш да го питаш дали не е доволен от мене или посочи поне един клиент който да не е доволен от мене - или нека те само се обадят тука излагаш се батенце спри да плюеш по хората , това не прави чест
                  Power Under Pressure

                  Коментар


                    #10
                    sa6o_gt написа:
                    ДАВАЙ ДА ГИ ПРОБВАМЕ ТОГАВА НА ЧЕРТАТА, ДА ВИДИМ КОЙ КВО Е ПОСТИГНАЛ ?
                    а що си милиш че искам да с бягам с тебе ???аз карам на 1.2 бара и си пазя мотора ти ако искаш карай и на 5 бара , троши си колата тя си в твоя не съм твърдял е моята е по бърза , аз не изпадам в некви комплекси че моята е най бърза напротив моята е точно толкова колкото съм казал 200++
                    Power Under Pressure

                    Коментар


                      #11
                      Ще помоя модераторите за заключат темата , защото не е за тоя раздел а за кофата заради некой странни новоизлюпени птици с наклооности към публични спорове да доказат себе си
                      Power Under Pressure

                      Коментар


                        #12
                        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...=asc&start=165 тук ще видиш дали не си му казал, че с тази турбина на 1бар, ще извади 230коня на колелата. Ти или не си в час или просто лажеш хората. С тази турбина на 1 бар ако колата извади на диното над 150коня на колелата аз плащам диното, и ако твоита кола на 1,2бара извади над 150 коня на колелата пак аз плащам. Ти качвал ли си някоя от тези коли на диното та говориш тея глупости, и като не твардиш, че ти е барза колата не ги пиши тея неща да не ти се смеят хората. А относно софта никой не съм излягал, и на теб ти казах имам приател който прави чипове и работим заедно, ако искаш да го наречеш лъжец давай

                        Коментар


                          #13
                          аз нямам какво да ти доказвам, доаказал съм многократно какво пражя и как. Дори и малкото коли правени от мен се знаят и уважават тъй като са се доказали на бояна и на много други места кадето ти не смееш да припариш с твойта кола. Като правиш тунинг трябват резултати, ати нямаш такива такаче си трай най добре. Ти правиш една кола за една година и тя не върви никога, а аз я правя за 1 месец от до и тя върви като разпрана, даваме гас постоянно а ти само обясняваш как колата ще се счупи, а в същност се чупи твойта дето е сейфти на 1,2бара. кво значи тва???

                          Коментар


                            #14
                            казваш кога и отиване в ХЕД, ако на 1,2бара извадиш над 150 коня на колелата имаш безплатно дино от мен. Ако извадиш по малко плащаш диното и ми даваш още 80лв. на мен, става ли ??? А ако не ти се дават няма да ми ги даваш няма проблем

                            Коментар


                              #15
                              Сaше бате, като страничн наблюдател мога да кажа,че лошо ти пада рейтинга във мойте, а предполагам и на доста от колегите във форума очи благодерение на тези нападки към колегата WhitePower.Аз лично съм ползвал неговите услугите и знам,че не съм излъган и съм получил доста коректно отношение от негова страна.Отностно темата и аз препоръчвам да прегледаш темата на Орлин а.к.а. Whitepower и горе доло ще добиеш някаква представа за какво става въпрос.След това ще разпитваш за това онова и тук във форума компетентните колеги по темата ще могат да ти помогнат и да постигнеш това което желаеш.Аз от една година карам ГТ и аз съм ентусиаст и до момента само се образовам и задавам тъпи въпроси и въпреки това получавам точният отговор от определени хора.Скоро се надявам да започна и да действам по въпроса.Пожелавам ти успех в начинанието и много кончета отгоре.
                              4 бири и турбината да свири

                              Коментар

                              Working...
                              X