Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на най-външната част на стопове на Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    десния ми е по-тимния вид,левия по-светлия.И мене по-тъмните ме кефат повече и си търся някои ако иска левите да ги трампим да се обажда
    F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

    Коментар


      #17
      durex_a написа:
      колежке разгледай ми гаража там има снимки и се виждат кажи дали е това което търсиш
      Колега, мисля, че са същите като моите. Тогава може би моите пък да са от светлите, а да има още по-тъмни..?
      точно...Наскоро говорехме с един френд на подобна тема и от него знам че направата на подобна матрица излиза скъпичко,а ако немате познати никои нема се захване с правене на каквото и да е изделие от 10-тина броики...Колежке понякога се получава така за съжаление.За това е форума-когато търсиш да купиш нещо или да продадеш погледни съответните раздели...там можеш да намериш това което те интересува на доста приемливи цени в сравнение с пазарните били те и втора употреба.
      Така е, не трябва да се прибързва. Всъщност точно от бързане си отиде горкия ми стоп..

      Коментар


        #18
        Даммм... другия път да внимаваш повече! Вашите стопове са светлите,има и по-тъмни утре ще гледам да снимам и да Ви покажа.
        Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
        KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
        Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

        Коментар

        Working...
        X