Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спортен филтър

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спортен филтър

    Я да ви питам който си е сложил спортния филтър каде го е сложил?! И кабелчета който са на въздушния филтър отстрани на кутията махнахте ли ги ?!
    Fiat Bravo 1.4 12V

    #2
    Re: Спортен филтър

    xAxOTo написа:
    Я да ви питам който си е сложил спортния филтър каде го е сложил?! И кабелчета който са на въздушния филтър отстрани на кутията махнахте ли ги ?!
    Слага се там, където е възможно да идва най-студен въздух. На някои модели го завират в самата кутия. Други пък го свлат към калника.
    NOW: ???
    Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
    Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

    Коментар


      #3
      отитах се да го слжа в кутията ама е голям за там!Аз го сложих на мястото на тръбата и то стана тъка,че е от страни на двигателя
      Fiat Bravo 1.4 12V

      Коментар


        #4
        Ако спортният филтър е панелен тип се поставя на мястото на стандартния в кутията, ако ли пък е конусен се поставя да е максимално отдалечен от двигателя за да може да поема възможно най-студен въздух, примерно някъде на долу към калника.п.с. А като питаше за жилата/маркучета за мотор 1.4 12В ли става въпрос или аз нещо бъркам ?
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #5
          Да за 1.4 12В .Уфф ще се мъча да го надя някак си.Едвам го сложих в кутията ама тръбата не стигане беше къса мъчих да я надя с тръба за турбо ама не стана.Утре ще видя кфо да правя ! Мерси все пак
          Fiat Bravo 1.4 12V

          Коментар


            #6
            Колега не знам защо влизаш в излишни филми с поставянето на спортен филтър.При този мотор няма да получиш никакъв ефект в повишаването на мощността, ако разбира се това е целта ти.
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар


              #7
              Колега знам че няма да качи нищо,предполагам и ти си с 1.4 12В и знаеш ,че като караш и слушаш музика не се чува колата а аз съм на 18-години и ме влезе звука й !!
              Fiat Bravo 1.4 12V

              Коментар


                #8
                Ако е само за промяна на звука...Твоя работа, експериментирай с предприетото начинание.Поздрави
                Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                Коментар


                  #9
                  xAxOTo написа:
                  Колега знам че няма да качи нищо,предполагам и ти си с 1.4 12В и знаеш ,че като караш и слушаш музика не се чува колата а аз съм на 18-години и ме влезе звука й !!
                  Да даваш толкова пари само за звук... няма смисъл, освен ако не е от евтините, които са пълен боклук според компетентните хора в нашия форум.
                  NOW: ???
                  Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                  Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                  Коментар


                    #10
                    Не е от евтините,но аз имам 1 приятел който държи магазин и на мен частите за колата ми го дава на същиет пари квито ги взима.Аа кабелчетата отстрани на въздушната котия като съм ги откачил дали ще покаже грешка на компютъра ?!
                    Fiat Bravo 1.4 12V

                    Коментар


                      #11
                      то тва не са кабелчета а маркучета за вакумче
                      Kара Bravok 1.4 12V 97g.SX и Punto Mk2 1.9 jtd 00g.JTD ELX

                      Коментар


                        #12
                        Колега в момента на пазара има много добри модели въздушни филтри...Особено тези който са внос от САЩ и формата и размера са според модела на колата...в смисъл то се слага в самата кутия,не е нужно да му търсиш място ...Мой приятел е с такъв и твърди че разлика има,както в звука,така и във скороста

                        Коментар

                        Working...
                        X