Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

кой какви промени е направил сас колата си ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    аз като купих Бравока,есен 2007 почнах с основните,масла(двигателно,на скоросната кутия,на хидравликата)ремаци,филтри дори и тоза на климатика,после се почна с шукарииките основни неща сменениа са -4 бобини-предни носачи нищо др не е мраднало
    Honda Jazz 1.4 8v 07'

    Коментар


      #17
      Ем аз снощи си ъпгрейднах бронята в една мантинела Също така и радиатора спукан е по-готин, за това и той го отнесе Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
      Fiat Forum Bulgaria

      Прекаленият светец и богу не е драг !

      Коментар


        #18
        Пилене на Глава (Последна шъзможна стружка)Смяна на гуми4ките на клапанитеДат4ик на перкатаДат4ик за маслотоСъединителМасълцеНова бензинова помпаандренажен ремъкРолкинакладкикабели за свещитеСещиЗа сега това, до година пове4е
        Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
        Punto. 1.2 16v. 86hp+

        Коментар


          #19
          fast_ghost написа:
          Пилене на Глава (Последна шъзможна стружка)Смяна на гуми4ките на клапанитеДат4ик на перкатаДат4ик за маслотоСъединителМасълцеНова бензинова помпаандренажен ремъкРолкинакладкикабели за свещитеСещиЗа сега това, до година пове4е
          и той май е минало при по-големите кубици ...
          >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

          Коментар


            #20
            Колега, хубаво си се постарал за колицата си. Обаче се пише СЪС, а не САС!!!
            NOW: ???
            Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
            Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

            Коментар


              #21
              Колата ми е сток, като изключим спортния филтър, макар че той не дава нищо сериозно, като производителност. Скоро ще го доизкусуря с една по-така тръба...да има достъп до студения въздух.
              3.0CRD

              Коментар


                #22
                Пичове,това да си смениш маслото и течността за чистачките не е промяна(тунинг)

                Коментар


                  #23
                  Punto 1.4T написа:
                  Пичове,това да си смениш маслото и течността за чистачките не е промяна(тунинг)
                  Да....Темата не е озаглавена ремонти и подръжка...
                  Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
                  KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
                  Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

                  Коментар


                    #24
                    аз си сложих спортен филтър
                    Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

                    Коментар

                    Working...
                    X