Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

кой какви промени е направил сас колата си ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    кой какви промени е направил сас колата си ???

    здравейте колеги,аз много промени направих по мойта колиба видях ефект но много проблеми после сас сегменти и колянов вал

    #2
    Дай по-подробно де. Какво точно си правил и защо си имал проблеми

    Коментар


      #3
      Uox написа:
      Дай по-подробно де. Какво точно си правил и защо си имал проблеми
      Оооо да да кажи П.С. Темата е за друг раздел маи Така си е! -> Преместена.Модераторски екип на fiat-bg.org

      Коментар


        #4
        Аз си смених черните стелки със сини за да си освежа купето ... и си зех ароматизатор Ареон с аромат на бор
        Fiat Forum Bulgaria

        Прекаленият светец и богу не е драг !

        Коментар


          #5
          Uox написа:
          Дай по-подробно де. Какво точно си правил и защо си имал проблеми
          колега колата е 1.2 чиста спринцофка 75 к.с.сменил сам дюзите сложих от 1.4 махнат е ограничителя на бензиновата помпа и оборотомера го изпълвамскоростна кутия от 1.8 гт със широкия деференциялспира4ките са от ланчия предни и задни дискове и апарати сменени това са промените обаче от 1000 да 2500 колата ми глъхни дали не се дави не знам4 пъти сменям сегменти на буталата и ми омръзна за това си купих 1.6 от браво и другата седмица ще го слагам

          Коментар


            #6
            Спортна права генерация на 60мм, резонатор и гърне WALKER спортен филтър K&N агресивен всмукателен разпределителен вал KENT FT15 полирани колектори и очаквам скоро портване на главата и втова ръка МЕГАСУЪРТ съответно мапване. Ама че видим..Ако намеря двигател със вентилатор добра цена го гълтам
            Powered by Emzo

            Коментар


              #7
              FT15 не го ли дават за пунто гт

              Коментар


                #8
                pugsy написа:
                FT15 не го ли дават за пунто гт
                Има модификация за купе и барчета....ще потърся документа към него и ще го снимам
                Powered by Emzo

                Коментар


                  #9
                  Ichkin написа:
                  Аз си смених черните стелки със сини за да си освежа купето ... и си зех ароматизатор Ареон с аромат на бор
                  И аз като колегата си купих ароматизатор на Ареон самоче с аромат диня
                  Фиат Пунто 1.2 75ph ; Опел Астра Ф 1.6

                  Коментар


                    #10
                    Бравото: Мапнат софтуер,спортен филтър К&N,променена геометрията на пълнене на двигателя,махнат катализатор,сложил съм по-голяма серпентина на турбото,дебитомера и той е пипан за повече въздух,обърнах интеркулера хоризонтално и пръснах решетката на бронята в черноАбарта: сега го сглобявам от основен ремонт на двигателя,разпилен до последния милиметър,и слагам скоростна кутия и диференцял от Пасат3 (Синхро)+ ароматизаторче на Бравото с аромат на Кокос+ жълти циферблати на Абарта с черни цифри пп. и двете коли са ми жълти почти един и същ цвятпп2. Абарта е раладжийски от на тате времето
                    leave something of the happiness you bring

                    Коментар


                      #11
                      d1lar4e7o написа:
                      Ichkin написа:
                      Аз си смених черните стелки със сини за да си освежа купето ... и си зех ароматизатор Ареон с аромат на бор
                      И аз като колегата си купих ароматизатор на Ареон самоче с аромат диня
                      Ти си назад с материала ... от един приятел дет е барман в бар си взех такова на флирт за резервации ...На него пише - Място за напреднали Стои точно посредата отгоре на таблото И другият ъпгрейд е, че си спуках гърнето и сега руча като перничанин ... чак ме е срам Стягай се колега - имаш да гониш Yellow_Flash_Colorz_PDT_31
                      Fiat Forum Bulgaria

                      Прекаленият светец и богу не е драг !

                      Коментар


                        #12
                        ХАХаа нямаш грешка
                        Фиат Пунто 1.2 75ph ; Опел Астра Ф 1.6

                        Коментар


                          #13
                          Моята приятелка ми подари едно кученце ,което лежи и съм го сложил на предното стъкло...много му се кефя защото задните крака му се пъхат точно между стъклото и таблото и не се Лизга налЕво и надЕсно... Майтапът на страна ,но засега съм правил повече козметични промени...пръснах си стоповете чисто червени ,едно крило имам да слагам и все нямам време от май месец насам...крайно спортно гърне от полирана неръждавейка...такива работи...
                          Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                          Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                          EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                          Коментар


                            #14
                            Мареата като я взех, имаше някакви алуминиеви плочки на педалите(голяма циганийка), ама ги изхвърлих и си купих оригинални гумички.Промени са ми алуминиевите джанти и резонатор walker.А в купето калъфки на облегалките "FIAT"и ароматизатор ambi pur. Всичко друго е, както е излязла от завода.
                            FIAT Marea ex
                            FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
                            Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

                            Коментар


                              #15
                              Емм още като я Купих смених стелките и чистачките преди още да сменя масло ремъци и филтри. След това махнах въздушния филтър и съм с спортен на ’’YED’’ Сменях преден ляв носач. После смених 14-ките с 15-ки оспях да затрия гумите за 1 месец сега купих 2 за отпред Continental и 2 за отзад Pirelli днес се сдобих и с още неща, техния монтаж предстой др седмица като в списъка не влизат козметични промени и други дребни работи
                              Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

                              Коментар

                              Working...
                              X