Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

боядисване на таблото на пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    твойто го знам :D даже идеята ми е да го направя като предишното ти ( черното ) за обезмаслителя и основата за пластмаса е ясно !значи явно ще се търси някой с пистолет, че за пунто събора трябва да е готово :D

    Коментар


      #62
      ооо още 1 пунто фен Моите съм ги пръскал само с боя и отгоре ЛАК проблеми нулеви.
      Целта е една,скороста е различна - HGT !

      Коментар


        #63
        Тоя път ще покажа за да стане по-ясно, че съм много куц в обясненията :D Ще става същото табло като на снимката( дано колегата стефчо да не се сърди, че му взимам идеята).Централната конзола вече е бяла!Питам за боядисването на черната част от таблото. Ще го третирам с обезмаслител и пластификатор. След това може ли да се ползва спрей от автобоя. Ясно е, че най добре ще стане с пистолет ама ... финанси...
        Прикачени файлове

        Коментар


          #64
          smak4o написа:
          Тоя път ще покажа за да стане по-ясно, че съм много куц в обясненията :D Ще става същото табло като на снимката( дано колегата стефчо да не се сърди, че му взимам идеята).Централната конзола вече е бяла!Питам за боядисването на черната част от таблото. Ще го третирам с обезмаслител и пластификатор. След това може ли да се ползва спрей от автобоя. Ясно е, че най добре ще стане с пистолет ама ... финанси...
          Само ще ти кажа че това от снимката е пръскано с спрей,обезмаслявано е ,има основа и отгоре спрей ,но след месец се напука на места и стои ужасно грозно,всичко опира до финанси ама вярвам можеш да отделиш 20-30 лв за да ти го пръснат както си трябва посто с спрей след време ще сажаляваш и само дето си се трудил да го сваляш таблото и ще ти излезе по скъпо щото после ще трябва да го преправяш наново

          Коментар


            #65
            Ако е въпрос на 20 30 лв няма никакъв проблем. Аз мислех, че ще е нещо от сорта на 60 70 ++ лв. Скоро ще потърся някой да го пръсне и ще пратя снимки !

            Коментар


              #66
              Тея дни аз попаднах на това...
              Прикачени файлове
              >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

              Коментар


                #67
                Нещо не ми изглежда реално но може да се направи с велур
                Целта е една,скороста е различна - HGT !

                Коментар


                  #68
                  GbGz написа:
                  Нещо не ми изглежда реално но може да се направи с велур
                  Е те тва и аз си мислех.И даже ще стане много оригинално и готяно,само трябва повече от забърсване за да се почисти.
                  Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                  Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                  ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                  Коментар


                    #69
                    ще се набиват всякакви боклучета! Иначе като идея е интересно

                    Коментар


                      #70
                      Ще се чисти с прахосмукачката Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Винаги ми е харесвало, когато таблото не е с оригинална пластмаса, а е с кожа или някакъв плат примерно. Някакси по-уютно е :D
                      Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
                      Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
                      Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

                      Коментар


                        #71
                        PaUnOff написа:
                        Ще се чисти с прахосмукачката Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Винаги ми е харесвало, когато таблото не е с оригинална пластмаса, а е с кожа или някакъв плат примерно. Някакси по-уютно е :D
                        винаги можеш да си отрежеш парче от някоя булана и го сложиш отгоре,ще си като някои тЮнинК москвич или ладичка(жигулка)
                        Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
                        KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
                        Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

                        Коментар


                          #72
                          Това се нарича флок. Има специална технология за нанасяне върху пластмаса, страшно разпространена е в Русия например. Хубавото е, че е доста по-евтина алтернатива на облицоването на таблото с алкантара срещу отблясъци. Покритието изглежда наистина добре.

                          Коментар


                            #73
                            Да ама буланата трябва да е зелена или оранжева задължително... а може и китеник да сложиш на тавана да спарва лятото още повече
                            Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
                            Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
                            Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

                            Коментар


                              #74
                              Re: ...

                              Punto6369 написа:
                              реших да е така .. по семпло ... тея дни и една мивка ще и ударя вътре :P
                              Ти с какво си го пръскал таблото ?

                              Коментар


                                #75
                                аз също боядисвам таблотолимам Пунто 98г, 1,7ТДлмерси за темата!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X