Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

боядисване на таблото на пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    боядисване на таблото на пунто

    захванах се да си боядисам таблото в цвета на колата(тъмно син)ако може да ка4ите снимки да вида дали да променям не6то.6те ка4а и мои снимки!
    Drive or Die!

    #2
    колега ето го моето творение http://www.vbox7.com/play:93ba9875 надявам се полезно инфо за ентусиастите
    Моторист "пее" - балкана плаче. Един вози 100 тормози.

    Коментар


      #3
      я сега ако може поясни с какъв спрей и лющи ли се и трябва ли някаква подготовка преди боядисване на пласмасите

      Коментар


        #4
        моя е silver с гланц. няма никаква потготовка. първото пръскане ще ти е като грунд... след час примерно, правиш още едно което е крайно (няма нужда от много слоеве) само гледай да го нанесеш правилно
        Моторист "пее" - балкана плаче. Един вози 100 тормози.

        Коментар


          #5
          а не се ли лющи колега така съм чувал че върху пласмаса се лющи лесно

          Коментар


            #6
            не не. чети указанието на спрейя. направо като купуваш им кажи за пластама. като грундираш няма страшно... е няма да е вечно, но поне няколко години нама да го пипаш
            Моторист "пее" - балкана плаче. Един вози 100 тормози.

            Коментар


              #7
              4акам за взема фотото от един приятел и 6е ка4а снимки да видите как е станало.А ина4е за праскането-само сам измил хубаво 4астите и сам ги боядисал.
              Drive or Die!

              Коментар


                #8
                И аз да дам 1 съвет за колегите които искат да се занимаватНЕ СЕ занимаваите със спреичета разниОтивате купувате си боя ,намирате някои дядо с пистолет за пръскане, сваляте елементите човека ви ги пръска и забравяте за лакове и тем подобни Няма лющене няма нищобезгрижна работа,доката със спреи трябва да се пази И пак не е гаранцияи Боята има по наситен цвят Мерси
                Целта е една,скороста е различна - HGT !

                Коментар


                  #9
                  ето снимки
                  Прикачени файлове
                  Drive or Die!

                  Коментар


                    #10
                    колега добре е станало дано дане се улюспи

                    Коментар


                      #11
                      да се надявамако не па на ново,ама сас боя и пистолет,а не сас спрей
                      Drive or Die!

                      Коментар


                        #12
                        Ееееее страшно е станало..супер цвят!!!Синя перличкаА колега може ли да кажеш точно марката на боята и цената,или ти си прави цвета на машина?
                        Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
                        Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
                        Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

                        Коментар


                          #13
                          като гледам май си е стандартната боя за пунто 1 blue midnight 426/a дано да съм от полза.отивате с този номер и ви я бъркат
                          Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

                          Коментар


                            #14
                            нее боя, а обикновен син спрей.Гледах да савпада горе-долу с цвета на колата и , мисля чее станало добрена мене ми харесва и това е наий-важното!
                            Drive or Die!

                            Коментар


                              #15
                              Аааа аз разбрах че е със боя правено,а не със спрей.Ясно А кажи марката на спрея,щото много сполучлив цвят ми се вижда на снимките
                              Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
                              Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
                              Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

                              Коментар

                              Working...
                              X