Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лек тунинг браво JTD105

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    ХАХХАХААХАХаХАХАХАХх дръж ме майко, ям паркет. Тая тема сериозна ли е ????
    '99 Алфа Ромео 166 2.4 JTD 210hp, 430NM
    Powered by VRPerformance

    Коментар


      #92
      Развитие ?
      In JTD I believe, in Nm I trust !

      Коментар


        #93
        много залухава тема, според мене е ебати циганията...на такива проекти знаете ли как им се вика - СБИРЩАЙН, поне аз така го усещам, дано греша мисля че е достатъчно една 1749v и нещата си застават по мястото малко му трябва на тоя мотор едно хубаво отпушване и тръгва добре.
        leave something of the happiness you bring

        Коментар


          #94
          Това мънинко мурбо от пасат ... 1.9 тди накъде? :D
          '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
          '97 Coupe 16VT 262WHP+

          Коментар


            #95
            S.W.A.T. написа:
            Това мънинко мурбо от пасат ... 1.9 тди накъде? :D
            GT1749VB исках да кажа, аз си търся такава и ако си намера ще си сложа на мойта. Някой да има ?
            leave something of the happiness you bring

            Коментар


              #96
              изпадна ми една турбина от ОПЕЛ СИГНУМ ЦДТИ.утре имам среща с момчето и ако не мога да си я позволя ще пиша за цената.ако има друг мераклия......

              Коментар


                #97
                Аз се спрях пък на охлюв от Алфа 156 2.4 жтд GT2256V, сега е темата да изпозлвам на колегата да попитам ще има ли проблеми да се насади на мойта кола, на добри пари ми я дават и не изглежда лошо няма луфтове втулките са читави, някой слагал ли е или аз ше съм първия, ще издържи ли мотора за леко ъпгрейдване ?
                leave something of the happiness you bring

                Коментар


                  #98
                  Bravo 1.9 JTD написа:
                  Аз се спрях пък на охлюв от Алфа 156 2.4 жтд GT2256V, сега е темата да изпозлвам на колегата да попитам ще има ли проблеми да се насади на мойта кола, на добри пари ми я дават и не изглежда лошо няма луфтове втулките са читави, някой слагал ли е или аз ше съм първия, ще издържи ли мотора за леко ъпгрейдване ?
                  охоооооо тука се задават към 200 коня печка
                  Punto JTD
                  http://prikachi.com/images/505/4734505h.jpg

                  Коментар


                    #99
                    Bravo 1.9 JTD написа:
                    Аз се спрях пък на охлюв от Алфа 156 2.4 жтд GT2256V, сега е темата да изпозлвам на колегата да попитам ще има ли проблеми да се насади на мойта кола, на добри пари ми я дават и не изглежда лошо няма луфтове втулките са читави, някой слагал ли е или аз ше съм първия, ще издържи ли мотора за леко ъпгрейдване ?
                    Съвсем даже не си първия Обаче ще ти трябват и още няколко неща, като дюзи например, управления разни, гоУем кулер, ала-бала.... после силата на колата ще избие в съединителя и полуоските.... дълга и широка, братче Ако решиш да сложиш и 6-степенна скоростна кутия хептен ще се филмираш....Винаги съм твърдял, че Е по-лесно да се продаде колата и да се купи по-мощна Освен, ако нямаш донор, разбира се, но щом говориш за купуване на турбини и прочие.... ще налееш 1000лв. и може да не ти стигнат

                    Коментар


                      имам два въпроса към комбито-тди1. на заводската турбина 1544H става ли да се сложи блоу-оф при положение че се управлява с вакуум или трябва да слагам такава като твойта с гейт за да може да съска2. и ако стане кажи как си го направил че да сложа и аз
                      leave something of the happiness you bring

                      Коментар


                        Да чуеш дизел да съска -смешно! Е същото като да свалиш голям сутиен от жена,а да има малко съдържание вътре.
                        uno turbo 1.3 i.e' 86
                        renault 19 1.8 16v
                        uaz 469 4.0 turbo
                        renault espace 99' 2.2dt + автоплатформа
                        trabant 601 69'

                        Коментар


                          Абе що пишете глупости (спамите) в на Иван темата.Залухана била,цигания,някои пък паркет яли Ми като не ви харесва не я четете и не пишете в нея. Тая тема е от 2008 година.Тогава някои от вас не са знаели какво е то комън рейл и има ли почва у нас (то някои и сега не знаят).Най-добре темата да се поразчисти и да се заключи.Краен вариант е да се изтрие като е толкова неприятна и некадърно написана.

                          Коментар

                          Working...
                          X