Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лек тунинг браво JTD105

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Лек тунинг браво JTD105

    това е леко сапитване да видим дали тази тема може да оцелее в тунинг разделастава вьпрос за на жената бравото 105JTDкупил сьм браво 105 и ми се ще малко да се позасиликато за начало смятам да му сложа внт 20която се нуждае от разни модификациии задьлжително да е с блоуофффискам приятния звук на сьскащото турбоооза сега колата е само сьс софтисках да проверя дали е чипвана в италия но се учудих че ония идиоти не са я баралище я подьржам сьс снимкипроекта го захващам тези дни и разврьската няма да е по-дьлга от 2 месеца
    тунинговам си колите за удоволствие
    някои с турбо други с чип

    #2
    Колега, аз поне нищо не разбрах.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Re: Лек тунинг браво JTD105

      kombito-tdi написа:
      смятам да му сложа внт 20
      май на Ауди А8 с V6 мотора съм го виждал това турбо?Ако е така, добре ще се позасили :D Дебита на дюзите ще ти стигне ли?Понеже не съм запознат, ще може ли да си пипаш свободно из картите в ЕКУ-то за да може да я настроиш точно със широколентова сонда?Поддържай темата, ще е интересно да се види развитието.
      sigpic
      Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
      475HP 11,5/1,9/191
      YouTube

      Коментар


        #4
        И аз ще следя с интерес! Софта ти ли си го смени или се довери на някой?
        Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
        Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
        http://www.keepfighting.ms

        Коментар


          #5
          това е колата когато доиде от италия тия са бахти и идиотите преди когато внасях коли предпочитах холандия вместо германия пьк за онея гнилочи от австрия да не говоримма тея италиянсите са мьрди и половина когато я взехме колата беше пред свьршен факт бях дал 3000лв напред само на чесна дума че колата е суперпьк то доиде купчина скрап колата вьобще не може да откьсне викам само да се прибирем и да я кача на боша че се изнервями кво да ми покаже боша дебитомер тея ма много прости индиянци или италиянци незнам обьрнали дебитомера обратнообьрнах го почистих го и кво качвам го и тьлен боклук добре че имам оше няколко за продан и слагам един от тяхколата се дьржи добре но не е това което очаквам от този мотори взимам ето този уред много готин уред предпочитам го пред ония дето са в обд2 буксатаняколко теста и резултата е добьр но пак не е това което очаквам от мотораидва едно момче с голф 3 абф ако не ви говори нищо това е 2000 16 150ксслагах му регулатораре да го засичем с регулатор и без регулаторвикам няма време даи само с регулатора и резултата е на трета почва леко да ми дьрпа и ми прави кола и половина на 1/4 миляне ми е останало време да сваля да погледна катализатора и тои трябва да хваща пьтягенерацията трябва да е права трьба с малко краино гьрнетурбинката от фиатчето ще фаща пьтяприготвил сьм ето това проблема е че турбината се управлява с вакум и тук трябва да се прави да работи с наляганесофта не е проблем правил сьм над 50 жтд правя всякакьв софт за всякакви бараки широколентова сонда няма да ми трябва :D
          тунинговам си колите за удоволствие
          някои с турбо други с чип

          Коментар


            #6
            Браво колега , за турбото което е с VNT и се командва с вакуум , можеш да сложиш гейт от друго турбо който работи на налягане. Ще падне малко игра докато се настрои .
            Всяко едно Уно Tурбо си мечтае като порасне да стане Делта Интеграле :D
            IHI,Mitsubishi,KKK,Garrett,Holset,Turbonetic's
            1.Uno 1.3 turbo FORZA ITALIA
            2.Audi B4 1.6 (ежедневка)

            Коментар


              #7
              Айде казвай до каде стигна че ще ти дойда утре на гости заедно с бирата и мезето и ще я свършим една :D
              Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

              Коментар


                #8
                kombito-tdi написа:
                широколентова сонда няма да ми трябва :D
                ами как, по пушека ли ще я настройваш
                sigpic
                Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                475HP 11,5/1,9/191
                YouTube

                Коментар


                  #9
                  ici написа:
                  kombito-tdi написа:
                  широколентова сонда няма да ми трябва :D
                  ами как, по пушека ли ще я настройваш
                  били ни разяснил малко къде да я намерим тая сонда, че нещо не се сещаме бе колега
                  BRAVA 1.9 JTD 105hp+ EX
                  E46 320D

                  Коментар


                    #10
                    2she написа:
                    ici написа:
                    kombito-tdi написа:
                    широколентова сонда няма да ми трябва :D
                    ами как, по пушека ли ще я настройваш
                    били ни разяснил малко къде да я намерим тая сонда, че нещо не се сещаме бе колега
                    колкото и да се лопаш, няма се сетиш Широколентовата сонда е тунинг-инструмент който се ползва за измерване на гориво-въздушното отношение, което няма как да го разбереш колко е, освен ако не владееш черната наука "White beаn throwing" Иначе такива сонди се намират и за постоянно по повечето сериозно моднати коли, защото е жизнено важно да се следи сместа при ползването им по предназначение.
                    sigpic
                    Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                    475HP 11,5/1,9/191
                    YouTube

                    Коментар


                      #11
                      знаяи пак ви казвам че такьв боклук не ми е нужен имам приятел които работи на прегледите но вьпреки това ще я настроивам по пушилката като максимума е две педи и то не много черен пушекутре ако ми остане време о почвамще сваля турбината за да направя фланците или ще сменя манщоните на вьншните карета и цялата генерация за преходник ще ви покажа тази снимка да се вземе в предвид какво трябва да се направи
                      тунинговам си колите за удоволствие
                      някои с турбо други с чип

                      Коментар


                        #12
                        kombito-tdi написа:
                        знаяи пак ви казвам че такьв боклук не ми е нужен имам приятел които работи на прегледите но вьпреки това ще я настроивам по пушилката като максимума е две педи и то не много черен пушек
                        надявам се, че се шегуваш за газ анализатора и за "метода" с пушека :D мога да ти пусна снимки от една наскоро внесена Астра турбодизел 2006-та с едно почти наполовина спукано бутало с дупчица и друго с яко завлякла пола.Повера не прощава Вземи си един боклук , че иначе драмата може да е голяма.
                        sigpic
                        Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                        475HP 11,5/1,9/191
                        YouTube

                        Коментар


                          #13
                          колега, ако искаш да помогнеш с радост ще приема твоята помощпиши на лични даи едно мтелско телефонче, че ми е по на сметка и ще ти звьнна да се разберем хем да помогнеш малко че на добри (брикета) ша му слагаме турбо на бмв 320 винаги съм тьрсил хора с които мога да говоря на темата тунинг
                          тунинговам си колите за удоволствие
                          някои с турбо други с чип

                          Коментар


                            #14
                            kombito-tdi написа:
                            колега ако искаш да помогнеш с радост ще приема твоята помошпиши на лични даи едно мтелско телефонче че ми е по на сметка и ще ти звьнна да се разберем хем да помогнеш малко че на добри (брикета) ша му слагаме турбо на бмв 320 винаги ссьм тьрсил хора с които мога да говоря на темата тунинг
                            Пристигна ли турбината от Гърция.Вчера видях Брикета но за много бързо имаше работа и бързаше.Не си спомням на последната среща каза че тази седмица би трябвало да е тук турбото. Мисли че трябва да "погледнем" Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 моята колица и там се отваря "малко работа"
                            Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                            Коментар


                              #15
                              @kombito-tdiА съединителя какво ще го правиш. Той на агресивен ремап не издържа. А с още повече мощност съвсем ще сдаде багажа.
                              FIAT Bravo JTD GT '99

                              Коментар

                              Working...
                              X