Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Прагове за браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Прагове за браво

    Търся си такива прагове, някой да знае къде мога да намеря?
    Прикачени файлове

    #2
    Айде колеги помагайте...и аз искам такива!Тунинга е перфектен,както праговете така и броните!Аз искам аналогичен за моя бравок!!!
    Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
    Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
    http://www.keepfighting.ms

    Коментар


      #3
      прагът е от БМВ М3 е36, има ги при Сиджи, 80-100лв са
      A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
      e30 forever!

      Коментар


        #4
        Сорри ама ако е възможно малко да поясниш...що е това "Сиджи"...?Аз поне не "го" познавам!
        Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
        Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
        http://www.keepfighting.ms

        Коментар


          #5
          BEX---GT написа:
          прагът е от БМВ М3 е36, има ги при Сиджи, 80-100лв са
          Пича е от Пловдид... не му говори наизуст :P
          Fiat Bravo 1.9 TD100

          Коментар


            #6
            Jimy написа:
            Айде колеги помагайте...и аз искам такива!Тунинга е перфектен,както праговете така и броните!Аз искам аналогичен за моя бравок!!!
            за някои може да не е кой знае кво, но това браво ми е любимотоето ти още някои идеи за тунинг
            Прикачени файлове

            Коментар


              #7
              колега, отиваш в пловдив, в който и да е магазин за спойлери и брони и питаш за прагове от БМВ М3 е36 и ще ги имат, това са най-разпространените прагове..а иначе, Сиджи се занимава със спойлери и има магазин в софия на горубляне - автопазара, зад ОМВ пп извинявай, не съм погледнал, че си от пловдив пп1 Анатолка, не се заяждувай :P
              A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
              e30 forever!

              Коментар


                #8
                А къде е магазина на Сиджи в Пловдив,ако не е тайна?

                Коментар


                  #9
                  ...това е най-доброто Браво!Благодаря ти fast forward,за снимките и разясненията!Колеги и на вас също!Само едно ме притеснява.И сега Бравока си е автомобил с много малък клиренс,но с този/уникален и "простичък"/тунинг нещата стават още по сложни,особенно в нашия град.В Пловдив ,ако не знаете има "паващ асфалт",това е асфалт без нито една дупка ...да ве ,ама на вълни и приливи и отливи.Ако се направи този фейс на колата,дали не трябва да се промени и окачването.Да речем с хидравлика и принудително увеличаване или намаляване на височината в зависимост от ситуацията???п.п. уф направо ме разбихте с тая кола...много рядко се случва дизайна на един автомобил да е толкова изчистен и перфектен!Не губи нищо от агресивната си визия,дори напротив!Понеже моята е с турбо,единственото което бих доработил е да изрежа една дупка в предния капак,там съдето е въздушния филтър.И да покрия отвора с някакъв много елегантен въздухозаборник,но при единственото есловие ,че това няма да навреди на изчистените линии на колата!
                  Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                  Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                  http://www.keepfighting.ms

                  Коментар


                    #10
                    нямам идея, дали има магазин на Сиджи в Пловдив, но 100% има все някой магазин за стъклопластови брони, капаци, пейки, опа спойлери, прагове и други нека колегите от пловдив да помогнат
                    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                    e30 forever!

                    Коментар


                      #11
                      Мойте прагове са подобни и на тях пише "Ford RS" , но незнам от кой модел форд са
                      FIAT Bravo_GT

                      Коментар


                        #12
                        праговете на горното браво са `100% от М3
                        Прикачени файлове
                        A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                        e30 forever!

                        Коментар


                          #13
                          на BMW праговете дали са същата дължина като на FIAT-та.
                          Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                          Коментар


                            #14
                            6ma7ka7a написа:
                            на BMW праговете дали са същата дължина като на FIAT-та.
                            Не,предполагам,че след това се режат докато напаснат

                            Коментар


                              #15
                              Колега на цариградско в пловдив м/у шелл и лукоил ще ти свършат работа за каквото се сетиш по външен тунинг.
                              Fiat Bravo 1i6

                              Коментар

                              Working...
                              X