Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Angel eyes

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Angel eyes

    Значи намислил съм да слагам Ейнджъл айс на Бравата.Въпроса ми е може ли да се сложат. Целият фар ли се сменява или само се слагат обръчите. Колко струват и къде се намират п.п. Нищо което ме интересува не намерих в търсачката

    --------------------

    #2
    То в търсачката са и отговорите - не се сменя фара - правиш си ги ти - ако си сръчен и можещ ще си ги направиш сам - потърси в търсачката пак - колегата interceptor май беше си беше направил разпитай го.
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    Коментар


      #3
      Ето един клип който може да ти свърши работа :D. А матерялите можеш да намериш в Практикер :D Успех http://video.google.com/videoplay?do...gel+Eyes+Video

      Коментар


        #4
        По принцип и аз съм мн навит да сложа на мойта angel eyes, и видях как се прави стил направи си сам но се чудя няма ли някаде си платиш, като да ти сложат ксенон и т.н. ясно че е по скъпо и не се сменят само крушки...
        Brava 103HP
        ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

        Коментар


          #5
          Ми аз не искам да си ги правя сам. Искам да са си качествени както си трябва.Значи не се продават за брава така ли

          --------------------

          Коментар


            #6
            има писано по темата потърси в търсачката
            Прикачени файлове
            Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


            Когато целта е всичко и пътят е без значение!

            Коментар


              #7
              АААААААА страшна е бравата!!!!!!!! обаче все ме човърка дали няма да прееба нещо ако отворя фара и т.н. но като гелдам снимката може и да действам хахаха
              Brava 103HP
              ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

              Коментар


                #8
                Мен единственото което ме притеснява е че залепиха пръстените върху рефлектора и ме е страх да се не се отрони покритието и да падната, А можех да не ги лепя за него
                Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


                Когато целта е всичко и пътят е без значение!

                Коментар


                  #9
                  А ти как свъзра обръчите като се пускат късите да се палят и те или? И как залепи после фара след като го разглоби и самите обръчи маи бях че л че с силикон се лепят ?
                  Brava 103HP
                  ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

                  Коментар


                    #10
                    Самите пръстени са паралелно на габарита и смених крушката със светодиод. Стъклото на фара залепих със черен силикон. Пръстените залепих с лепило, защото ме притесняваше евентуално омекване на силикона от топлината на фара.
                    Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


                    Когато целта е всичко и пътят е без значение!

                    Коментар


                      #11
                      Браво Interceptor,но това не са ангелски очи...това са невероятни "Devil`s eyes" !!!Поздрави от мен много добра работа!!!
                      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                      http://www.keepfighting.ms

                      Коментар


                        #12
                        Мен лично филчето ме удиви! Кви хора има :D Аз предпочитам обаче да си платя и да го направят качествено.
                        EX FIAT BRAVO 1.8 GT 97' - първата любов
                        http://www.youtube.com/watch?v=Fza5pPlBOoo

                        Коментар


                          #13
                          то всеки може с пари, но тръпката сам да си ги правиш е неуписуема :D

                          Коментар


                            #14
                            Наистина много добре се е получило.Моите за жалост не станаха толкова сполучливи Между другото какви са ти диодите...Че като гледам по-силно светят май
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                              #15
                              При теб мисля че проблема идва от това че стъклото е доста релефно и се губи ефекта. А за диодите можеби с тях се прецаках най-много. Има много по-мощни, но понеже беше неделя работеше само един магазин и нямах избор
                              Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


                              Когато целта е всичко и пътят е без значение!

                              Коментар

                              Working...
                              X