Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спирачни апарати Brembo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Абе не мога да разбера защо като не разбирате пишете постове Както аз,така и някои други колеги написаха какво точно представляват тези спирачни апарати Брембо.Невиждам какво още го дъвчете,не разбрахте ли че цената е такава заради СПИРАЧНИТЕ АПАРАТИ които са 4-ри бутални,а не заради дисковете и накладките Айде намерете дискове Брембо 305мм за малко пари,ама няма да можете.Стига сте оплювали най-добрата спирачна система на Фиат
    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

    Коментар


      #17
      ANTI HERO написа:
      аз засилих Brembo Max с винтилирани дискове - чисто ново всичко и ми излезе на 170 лв за предните така че не мисля нито че тея са по добри нито че струват толкова пари още повече и че са ползвани!
      От завода на Брембо в Истанбул или Шанхай? :D :D :D
      I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

      Коментар


        #18
        Именно, с трици нали знаете какво се лови...Иначе по ebay чат/пат изпадат евини китове 2а употреба.Те на 20vT купето са сложени по причина,а не щото са красиви...но риска пътник без билет през задна врата си остава Иначе комплект добри дискове (само дискове!) и добри накладки за улични шашкъний са около 500Е за купето, в БГ от къде ги вадят тия цени по магазините не ми се коментира.
        Coupe 20VT

        Коментар


          #19
          avtokrator написа:
          Именно, с трици нали знаете какво се лови...Иначе по ebay чат/пат изпадат евини китове 2а употреба.Те на 20vT купето са сложени по причина,а не щото са красиви...но риска пътник без билет през задна врата си остава Иначе комплект добри дискове (само дискове!) и добри накладки за улични шашкъний са около 500Е за купето, в БГ от къде ги вадят тия цени по магазините не ми се коментира.
          Колега извинявай за тъпия въпрос,но това което ти е в подписа ли караш?
          Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

          Коментар


            #20
            Именно същото колега (ivanko_rs)Аз не виждам никои да плюе, просто се споменават нереални цени за качествени части. Дискове 305 има на различни дебелини даже, а "малко" пари зависи от гледната точка.
            Coupe 20VT

            Коментар

            Working...
            X