Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спирачни апарати Brembo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спирачни апарати Brembo

    Предлагат ми апарати от Купе Турбо за 500 лв.Как ви се струва цената, защото аз я намирам за много висока.
    Прикачени файлове
    COUPE 1.8 16V
    Volvo XC90 T6

    #2
    Сегашните си ти работят достатъчно добре мисля и са предвидени за колата ти. Тези изобщо не ти трябват освен, ако не искаш да подаряваш пари... Ако толкова много ти се харчи, ела ми дай малко на мене
    www.CarProfi-BG.com
    Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
    Зареждане и ремонт на автоклиматици.
    Най-атрактивните цени в София!

    Коментар


      #3
      Много си прав.Просто много ми харесаха
      COUPE 1.8 16V
      Volvo XC90 T6

      Коментар


        #4
        Ако са поинтересоваш за малко ще видиш че и накладките за тея апаратчета струват бая парици Твоите оригиналните какви са на 284мм ли?

        Коментар


          #5
          Абре от по-добри спирачки не трябва се отказваш никога - ама и цената не е оферта мн мн.
          Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
          Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
          Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

          Коментар


            #6
            Колега карай си с оригиналните спирачки, нали спира добре какво искаш повече те са изчеслени за тази кола.
            Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

            Коментар


              #7
              за 300 лева си земи едни дискове като моите и едни накладки и даже ще ти е по добре
              Bravo 1.6 16V

              Коментар


                #8
                Ако си решил да си сменяш спирачните апарати сложи брембо аз си сложих на бравото пълен комплект 250 лв. е с отстъпката
                BRAVO-HGT PUNTO-1.2 16V SPORTING

                Коментар


                  #9
                  momo-wrc написа:
                  Ако си решил да си сменяш спирачните апарати сложи брембо аз си сложих на бравото пълен комплект 250 лв. е с отстъпката
                  Еми тея са Брембо също!!!
                  BMW E90 320D
                  ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                  ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                  ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                  Коментар


                    #10
                    Я и аз да се намеся.Това са най-добрите спирачни системи монтирани на ФИАТ ,ако ги имаш парите земай.Аз си търсех известно време ,но нямаше и смених дискове с накладки.Спирането с тях е друга работа,само незнам дали главината и шенкела са същите.Все пак се монтират на Купе 2.0 20V Турбо 220кс,а хич да не е то трябва да спира
                    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                    Коментар


                      #11
                      Аз също съм за ПО-добрите спирачки-Брембо.За цената засъжаление не мога да кажа много ли е или малко,но си мисля подобна интервенция и за мойта колица!
                      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                      http://www.keepfighting.ms

                      Коментар


                        #12
                        blagun написа:
                        momo-wrc написа:
                        Ако си решил да си сменяш спирачните апарати сложи брембо аз си сложих на бравото пълен комплект 250 лв. е с отстъпката
                        Еми тея са Брембо също!!!
                        Колега, говоря за чисто нови от магазина на Елит авто във Варна, а не за втора ръка 500 лв.
                        BRAVO-HGT PUNTO-1.2 16V SPORTING

                        Коментар


                          #13
                          Не че нещо, ама 250лв. са странна сума, кит на Брембо е малко по-натам.За толкова най-много некой аркадашлър комшуоглу от съседна нам страна да е резнал некое шаблонче и с червено спрейче да е пръснал некое местно техническо чудо, конструкцията на което, е пълна тайна дори за Брембо. 250лв. леко напомня цената на 1бр. преден спирачен диск, ама оргиналдъ само че.Та колега, ако имаш налице истински комплект от Купе, хич не се мисли,ни нови (зле шлайфани) дискове, ни некфи световно неизвестни накладки (дет пускат тънка стружка на бавен ход) ще ти покажат истинското спиране.Вафли-мафли,кой не е провал, той не знае.По изработката ше ги познаеш А...и требва се фнимава по светофарите да не качиш некой без билет през задна врата :D Само за справка, Ауди А/S4 2006 е доста сходно с това което ще намериш в Купе-то,20В-Турбо е със сребристи, Лимитед Едишън-а е с червени...и т.н.http://wheelsperformancecom.stores.y...rtubrsyap.html
                          Coupe 20VT

                          Коментар


                            #14
                            аз засилих Brembo Max с винтилирани дискове - чисто ново всичко и ми излезе на 170 лв за предните така че не мисля нито че тея са по добри нито че струват толкова пари още повече и че са ползвани!
                            Punto ELX 1.2 75bhp `96 -> Bravo 1.8 GT 113bhp `98

                            Коментар


                              #15
                              ANTI HERO написа:
                              аз засилих Brembo Max с винтилирани дискове - чисто ново всичко и ми излезе на 170 лв за предните така че не мисля нито че тея са по добри нито че струват толкова пари още повече и че са ползвани!
                              Какво по-точно си взел, че нещо не мога да направя връзка с цифрата .А за колегата дето се чуди да ги взема ли тия апарати, ами отговора ще е да ако кара някъде по трасе и ползва много интензивно спирачките си.А понеже едва ли успява да ги натовари толкова, че да си струва минаването на по-големи дискове и апарати, най добре ще е да си вземе подходящи спортни накладки за сегашните си апарати и ще спира много по-добре.Щото ако ще и 6-бутални да са апаратите, накладките ако са ефтинийка с малък коефициент на триене и силно намаляващ при прегряване, което лесно става при едно спиране на макс. от много висока скорост примерно - полза никаква.
                              sigpic
                              Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                              475HP 11,5/1,9/191
                              YouTube

                              Коментар

                              Working...
                              X