Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-ужасното нещо което може да се случи на една Alfa 145!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Тоя трябва да го съдят .Баси космическия кораб
    I like my sugar with coffee and cream

    Коментар


      #47
      Само на мен ли ми харесва ? Само цвета трябва да се оправи и ще се получи много добре! Браво на човека
      http://vbox7.com/play:9726159a

      Коментар


        #48
        Sparco_Racing написа:
        Ето още малко снимки :П.С. Добре че го познавам та ми обясни за Ламбо дорса как да го направа :P
        о.к.сподели как да си направим и ние ламбо дорс.или требе да се бръкнем с 1800лв.

        Коментар


          #49
          ne6toto написа:
          требе да се бръкнем с 1800лв.
          бате нещо се бъркаш... обади се на 0888649190 (търсиш Крис) той ще ти обясни как,колко и т.н. но в никакъв случай не е 1800 както си написал.Обади се и ще разбереш Тая ялфа най-накрая е привършиха... Това са снимки от 25.05 от Драг цъцтезанието в Сливен...

          Коментар


            #50
            Sparco_Racing написа:
            ne6toto написа:
            требе да се бръкнем с 1800лв.
            бате нещо се бъркаш... обади се на 0888649190 (търсиш Крис) той ще ти обясни как,колко и т.н. но в никакъв случай не е 1800 както си написал.
            говорил съм с момчето още март месец.1200 лв.с монтажа.края на лятото ще му се обадя да ги сложиме.аз мислех че тоя вариант ще е по йофтеничък.мерси все пак.

            Коментар


              #51
              алфета от към задника е супер.от пред не ме кефи нещо.евала за труда на маняка.

              Коментар


                #52
                Ауууу, наистина си мрази колата този според мен.
                The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                Коментар


                  #53
                  един по-висок тротоар му трябва и замина труда на човека :/ Не ми харесва много но си личи че се е трудил много , а това си е за уважение
                  Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                  Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                  Коментар


                    #54
                    от където и да я погледна все на буболечка ми прилича иначе се потрудил човека. да си кажа чесно аз и толкова немога ама си го знам и не се слагам . като не могат да се къпят да не се сабличат
                    FIAT ili FERRARI se tam
                    FIAT UNO 1.0 i.e fire 45 h/p
                    FIAT BRAVO 1.6 16v 103 h/p
                    FIAT BRAVO II 1.9 multijet 16v 150 h/p

                    Коментар


                      #55
                      Браво колега!Алфистите може и дате анатемосат,но според мен трудът ти е оправдан!Желание и много работа,това е важното!сигурен съм,че нещата могат да бъдат и много по добре ,но нека да бъде при следващият ти проект!Успех,така се прави!
                      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                      http://www.keepfighting.ms

                      Коментар


                        #56
                        Бих я предложил за нофият филм на Батман но за труда наистина евала

                        Коментар


                          #57
                          Наистина гледката е трагикомична!
                          EX FIAT BRAVO 1.8 GT 97' - първата любов
                          http://www.youtube.com/watch?v=Fza5pPlBOoo

                          Коментар


                            #58
                            Да потрудил се е бая определно! Имал е много мерак!! Амааа Сова 145!
                            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                            Коментар


                              #59
                              За "труда" добре,но според мене това си е чиста подигравка с Алфа Ромео,абе кви глупости пиша направо това е наи-грозното нищо което съм виждал,гадост...
                              FIAT Punto 1.6 GOLF`S KILLER
                              FIAT Bravo 1.6 16v моят домашен любимец
                              LANCIA Ypsilon Elefantino blu
                              http://fiat-bravo.oneinform.com/teh.html
                              http://automedia.investor.bg/catalog.../cartech_4479/

                              Коментар


                                #60
                                Трявало е да спре с вратите и до там, това отпред е направо подигравка, за тези пари дето е хвърлил е можело да направи нещо наистина стойностно, защото явно мерак има, но НЯМА ТАЛАНТ !
                                --Старата ръжда любов не хваща!--
                                156 sportwagon 1,9 jtd 115
                                ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                                Коментар

                                Working...
                                X