Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Tipo HF Integrale

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    викам да напиша, че още на следващия ден беше сглобена колата, че ме питаха какво става тук едно тестче да видя как дърпаhttp://youtu.be/_Iu3Ns6LVMMкато общо време не е най-доброто, на клипа не е много ясно но не дадох достатъчно газ и леко падна по очи на старта, после ограничител два пъти удари на първа и така, важното беше лога по който видях че при 100-180 дърпа доста по-добре отпреди, било то заради преди спуканата тръба на гейта или заради леко студеното сега време а това сегашното време 0-200 за 16 сек е просто ужасно, 5-та съм я включил за 0.9 сек
    Прикачени файлове
    sigpic
    Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
    475HP 11,5/1,9/191
    YouTube

    Коментар


      Пунтак 1.1 с лека измама под капака

      Коментар


        uBoy написа:
        ето и как изглежда новата дрешка на колектора
        Прикачени файлове
        sigpic
        Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
        475HP 11,5/1,9/191
        YouTube

        Коментар


          а сега.. нека му е топло на колектора :D
          Пунтак 1.1 с лека измама под капака

          Коментар


            Едно голямоо БЛАГОДАРЯ , евала за нещата които правиш Късмет и дано догодина да те виждаме по често по пистите да се радваме на зВярЪъТ
            dEv # LiFe sTyLe

            2.0 16в турбо 255+++ aPcCCc ApcCc Nerwen AsmYTik

            Коментар


              d0b0 написа:
              Едно голямоо БЛАГОДАРЯ , евала за нещата които правиш Късмет и дано догодина да те виждаме по често по пистите да се радваме на зВярЪъТ
              :D иначе днес взех 17-ки за да видя как ще е с размера на дисковете и АП Рейсинг апаратите330мм ще влязат, по-нататък лека полека ще се вземат състезателни накладки и спортни дискове, на пролет да е с тях
              Прикачени файлове
              sigpic
              Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
              475HP 11,5/1,9/191
              YouTube

              Коментар


                Ето ги Брембовците от Алфа Ромео 3.2 ГТА 330х32мм
                Прикачени файлове
                sigpic
                Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                475HP 11,5/1,9/191
                YouTube

                Коментар


                  Абре,ква е тая тава за баница бре
                  Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                  Коментар


                    ivanko_rs написа:
                    Абре,ква е тая тава за баница бре
                    ам големи дискове точно колкото джанта 13-ка са
                    sigpic
                    Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                    475HP 11,5/1,9/191
                    YouTube

                    Коментар


                      яко съм недоволен от стандартното брембо , мойте се сцепиха още преди да се надраскат , не са криви не бият а просто се пукнаха гледал съм да ги темперирам като хората ама на кенефсега съм с текстар и нямам никакви забележки - 200 -20 стотици пъти и никакви забележки
                      Power Under Pressure

                      Коментар


                        WhitePower написа:
                        яко съм недоволен от стандартното брембо , мойте се сцепиха още преди да се надраскат , не са криви не бият а просто се пукнаха гледал съм да ги темперирам като хората ама на кенефсега съм с текстар и нямам никакви забележки - 200 -20 стотици пъти и никакви забележки
                        Надупчени (фабрично) ли са ти дисковете?

                        Коментар


                          WhitePower написа:
                          яко съм недоволен от стандартното брембо , мойте се сцепиха още преди да се надраскат , не са криви не бият а просто се пукнаха гледал съм да ги темперирам като хората ама на кенефсега съм с текстар и нямам никакви забележки - 200 -20 стотици пъти и никакви забележки
                          И аз съм яко недоволен с тез брембовци, ама ....... щото неам
                          ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                          Коментар


                            :D даже ще им правя канали
                            sigpic
                            Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                            475HP 11,5/1,9/191
                            YouTube

                            Коментар


                              kaci написа:
                              WhitePower написа:
                              яко съм недоволен от стандартното брембо , мойте се сцепиха още преди да се надраскат , не са криви не бият а просто се пукнаха гледал съм да ги темперирам като хората ама на кенефсега съм с текстар и нямам никакви забележки - 200 -20 стотици пъти и никакви забележки
                              Надупчени (фабрично) ли са ти дисковете?
                              не , говорим за обикновенната серия на брембо и за тва вече ползвам или текстар или атетакива като на снимката на ИЦИ
                              Power Under Pressure

                              Коментар


                                WhitePower написа:
                                не , говорим за обикновенната серия на брембо и за тва вече ползвам или текстар или атетакива като на снимката на ИЦИ
                                обикновена, обикновена колко да е обикновена :D тия дискове са над 360лв клиентска цена, а и Брембо си е Брембо бих добавил щом говорим за спирачни апарати и дискове, направо си е един от лидерите в бранша Освен твоите брембота да не са били Брембо, или пък знам ли що за тормоз може да накара да ти се спука диск.Аз съм карал старите си заводски дискове известно време поради проблем само със спиране основно на преден десен диск, това само на трасета където при всяко спиране диска става оранжев, и на всичкото отгоре диска беше вече износен на лимита и после само имаше микро-пукнатини преди да ги сменя.
                                sigpic
                                Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                                475HP 11,5/1,9/191
                                YouTube

                                Коментар

                                Working...
                                X