Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Tipo HF Integrale

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    1912 написа:
    брутална работа се получи ици да кажеиначе на по тесен път като стартираш от място пада таблото
    направи някоя сверка или замерване да видим какво се получава :D
    sigpic
    Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
    475HP 11,5/1,9/191
    YouTube

    Коментар


      няма тряа да опрая тва превключване на скоростите че много дразнииначе замерка с един 55 мергел ама слаба ракия исъсках два пъти до него и не можа да ма види
      alfa 164 2.0ts .fiat tipo 2.0Т 16v

      Коментар


        1912 написа:
        няма тряа да опрая тва превключване на скоростите че много дразнииначе замерка с един 55 мергел ама слаба ракия исъсках два пъти до него и не можа да ма види
        хаха, аз пък докарах Дедрата от Варна и там след едно от селата на един интересен доста дълъг трилентов баир почнах културно да изпреварвам две коли и в същото време една румънска М5 започна да ме изпреварва в третата лента за насрещното, цъкнах на бензин, подадох газта и нямаше такъв бинокъл от 100-тина метра и то на 1.2 бара само ниският бууст.После като нормализирах ме изпревари и бързо ме доведе до Русе :P
        sigpic
        Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
        475HP 11,5/1,9/191
        YouTube

        Коментар


          тая вечер м5 и м6 отказаха гонка на по 500 кинта ,,,,
          alfa 164 2.0ts .fiat tipo 2.0Т 16v

          Коментар


            ici написа:
            1912 написа:
            няма тряа да опрая тва превключване на скоростите че много дразнииначе замерка с един 55 мергел ама слаба ракия исъсках два пъти до него и не можа да ма види
            хаха, аз пък докарах Дедрата от Варна и там след едно от селата на един интересен доста дълъг трилентов баир почнах културно да изпреварвам две коли и в същото време една румънска М5 започна да ме изпреварва в третата лента за насрещното, цъкнах на бензин, подадох газта и нямаше такъв бинокъл от 100-тина метра и то на 1.2 бара само ниският бууст.После като нормализирах ме изпревари и бързо ме доведе до Русе :P
            Викаш ежедневна бегачка! И аз съм така .. понякога си цъкам на бензин, я за по-бързо изпреварване, я за някоя закачка.. само дето не раздавам бинокли!
            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

            Коментар


              1912 написа:
              тая вечер м5 и м6 отказаха гонка на по 500 кинта ,,,,
              лоша слава ти се носи значи
              xctr написа:
              Викаш ежедневна бегачка! И аз съм така .. понякога си цъкам на бензин, я за по-бързо изпреварване, я за някоя закачка.. само дето не раздавам бинокли!
              абсолютно кола за дълги и бързи преходи, просто се пътува много леко с такива коне, а и разхода и с газовия инжекцион е към 11/100 при чевръсто каране :D
              sigpic
              Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
              475HP 11,5/1,9/191
              YouTube

              Коментар


                интересно са получава при менза 2 ри път виждам скъсан маркуча към болу офа сиг сме мапвали без клапан ...как ли ще промени налягането с него,...
                alfa 164 2.0ts .fiat tipo 2.0Т 16v

                Коментар


                  1912 написа:
                  интересно са получава при менза 2 ри път виждам скъсан маркуча към болу офа сиг сме мапвали без клапан ...как ли ще промени налягането с него,...
                  няма да има проблем и да е бил скъсан при мапването
                  sigpic
                  Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                  475HP 11,5/1,9/191
                  YouTube

                  Коментар


                    ICI гледам 180 си направил на правата, Тошко не те ли задмина с неговия супер мустанг???
                    FIAT Bravo 1.9 JTD GT 105ps

                    Коментар


                      vicool написа:
                      ICI гледам 180 си направил на правата, Тошко не те ли задмина с неговия супер мустанг???
                      даже 182, покачвам Тошко ще ме задмине с мустанга ако го направи поне 600 коня Пък и нали сам си призна че са му кашкавалени дисковете и ставали на гофрети след няколко спирания ...а следващата стъпка в тунинга на Типото ще са предни 330мм дискове с Брембо апарати от 166-ца, заради страшно големите накладки, с около 10-тина мм са по-големи от на мицу ево 8, а като го знам него как спира на Калояновооо , ще сваля поне половин секунда само от спирането на правата :D съответно и скоростта ще скокне на към 190а задните спирачки ще са бившите предни 284мм
                      sigpic
                      Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                      475HP 11,5/1,9/191
                      YouTube

                      Коментар


                        Диска на алфата е 310x28мм и с огромни налкадки. На моя казан сложихме такива отпред и моите предните отзад и ефекта беше .... Приготви се за спирачен регулатор като сложиш предните апарати отзад.
                        Fiat Punto MK2 Broom Yellow 200++

                        Коментар


                          Луди хора )
                          '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                          '97 Coupe 16VT 262WHP+

                          Коментар


                            Според мен първо колата трябва да се направи да завива и да спира и после да се засилва.
                            Fiat Punto MK2 Broom Yellow 200++

                            Коментар


                              riot написа:
                              Диска на алфата е 310x28мм и с огромни налкадки. На моя казан сложихме такива отпред и моите предните отзад и ефекта беше .... Приготви се за спирачен регулатор като сложиш предните апарати отзад.
                              ако си слагал регулатор, какъв модел ползва?
                              sigpic
                              Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                              475HP 11,5/1,9/191
                              YouTube

                              Коментар


                                Ици какви кила е колата?
                                Alfa 156 2.0 TS
                                Alfa 156 20VTurbo
                                Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                                Locost TF1 3.0V6

                                Коментар

                                Working...
                                X