Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Идеи Fiat Ritmo оптичен тунинг.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Abarth. говоря от собствен опит, преди година сложих мотор 1.6 от Fiat 131 на Seat Ibiza MK1, скорости полуоски и задни дискови от Lancia Prisma, единствено задното окачване не съм бутал, а тоя Seat купето му е копие на Fiat Ritmo, окачване моторен отсег, скоростна кутия.... само дето ламарините са различни

    Коментар


      #32
      icecool написа:
      Abarth. говоря от собствен опит, преди година сложих мотор 1.6 от Fiat 131 на Seat Ibiza MK1, скорости полуоски и задни дискови от Lancia Prisma, единствено задното окачване не съм бутал, а тоя Seat купето му е копие на Fiat Ritmo, окачване моторен отсег, скоростна кутия.... само дето ламарините са различни
      Seat Ibiza или Seat Ronda? Второто е копие на Ритмо
      Настоящата - Ford Focus ST
      Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
      Франкенщайн - R.I.P.
      Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

      Коментар


        #33
        Да така е, но коша на мотора окачването скоростната кутия задното и предното окачване, и някои други неша на Ibiza-та са същите, ламарините и външния вид са различни.

        Коментар


          #34
          Ами така ще направя сега намирам някъква програма и я почвам първо като проект на компа за да не направя нещо които в последствие да не ми хареса

          Коментар


            #35
            Там където работя има едно ритмо 125 абарт ама е по дъртото от твойто С три врати малко му е смачкан предния капак все едно някой е ходил по него, със старите номера е.Ако имаш интерес мога да попитам дали се продава на части или цяло

            Коментар


              #36
              виждам че темата е старичка но имам вапроси относно 105 ТЦнасадил сам мотор 105 ТЦ на купе 75 4 врати ще пусна снимки утремотора не е пален 7 години на рака варти но ме притесняват сигментите а неми се отваря за сегадаите идея ко да слагам

              Коментар


                #37
                Аз имам едно предложение към колегата LoGo. За да не се вкарва в сложни филми, според мен, най-добре е да намери Фиатов мотор, здрав, с кубатура от 1.6 нагоре със скорости. И да си вземе два двойни карборатора. С една хубава полировка и ревизия на главата и правилни настройки на карбовете колата ще стане много палава! Идеята е, че си спестява мъките с инсталации и тем подобни работи. Насаждането на друг мотор не е сложно. Трябва мислене малко. И колата ще стане old schoоl дето се вика - уникална!
                KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
                Land Rover Discovery 2.5TD '94
                EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
                EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
                EX: Fiat Regata 1.7D '84

                Коментар

                Working...
                X