Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питане за Крома

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Питане за Крома

    Здравейте, колеги!Имам Крома 2,4 печка, ремапната на 235к.с и 440Nm. Снощи се заприказвахме в компания и един от участниците се оказа мапер, който ми предложи да вдигне още мощността, но без да пипа въртящия момент. Обясни ми, че това са различни карти и някакви други неща и да нямам притеснения за скоростната кутия. Тъй като съм абсолютен лаик в тази област, обяснете ми, какво точно ще се случи, ако реша да го направя?Поздрави!
    207 тиква автомат
    новокромаджия 2.4 печка

    #2
    Практично - без дино и много игра това няма как да се случи.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      ВО, благодаря! От отговора ти разбирам, че е възможно, но аз питам, какво мога да очаквам като резултат, а не, как може да бъде направено.
      207 тиква автомат
      новокромаджия 2.4 печка

      Коментар


        #4
        По-скоро проблеми може да очакваш.Карай и си свиркай.
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          pplk написа:
          ВО, благодаря! От отговора ти разбирам, че е възможно, но аз питам, какво мога да очаквам като резултат, а не, как може да бъде направено.
          Както ти казаха - само проблеми може да имаш.Ако държиш на абсолютно точен отговор, което мисля, че целиш, то той е 246кс при 4к оборота, ако запазиш тези 440Нм до там. Това с теорията на която държеше.Ама с практиката няма как да до го постигнеш това. Поне не и с 5 ръна на диното дори. Общо взето ще ти трябва поне половин ден наем на дино за тази цел. Или по-кратко казано - не се занимавай с глупости. :D
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #6
            Прав си, за 10 коня не си заслужава цялата гимнастика.
            207 тиква автомат
            новокромаджия 2.4 печка

            Коментар

            Working...
            X