Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за този чип за фиат крома 1.9 ,120 k.s. multijet

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнения за този чип за фиат крома 1.9 ,120 k.s. multijet

    Здравейте,какво мислите за това - http://www.ebay.com/itm/PERFORMANCE-...ресуват ме мнения като цяло за този мотор.Според вас има ли смисъл от чип и добре ли се отразява на мотора,дава ли проблеми на по-късен етап ? Аз мисля ,че 30 к.с. не биха били излишни ,но как се отразява това на колата ? Мерси!

    #2
    Това е пълен боклук и в него има просто един резитор... никакви 30коня и тн. Ако искаш качествен чип тунинг има хора от форума който се занимават с това и струва към 500 лева, но ти показват резултата преди и след интервенцията и си заслужава инвестицията. По въпроса дали дава проблеми след това ще ти кажа че с пръдня вода не става помисли защо тук взимат по скъпо, а в нета е за " без пари". Проблеми ако го направи кадърен човек яма да имаш а напротив само ползи от това.
    Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
    Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
    Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

    Коментар


      #3
      Ок ,мерси колега и на мен ми се видя прекалено примамливо .Като цяло съм малко 50 на 50 за чип,та затова пуснах темата.

      Коментар


        #4
        един хубав ремап ти е около 300 кинта предполагам , не се занимавай ебай там има само кутиики
        Power Under Pressure

        Коментар

        Working...
        X