Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пунто Mk2 60к.с. смяна на изпускателен колектор

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Hypnotical написа:
    Fiat_Punto11 написа:
    Що ли не са направили 1,2 16V Turbo ?
    Да и на мен много ми допада идеята :D Даже съм виждал в нета една 16-ка турбинирана от Бг фирма и с ГИ. По двигателя не беше пипано нищо, само бяха намалили компресията с една метална гарнитура, и турбото беше на 0,5 бара. Направо ми е мечта
    Бе, чета аз тука за подобни проекти , от начало са фалят викат добре тва онва и след тва следва , ми чакам ковани бутала , стандартните заминаха ... Тоест с трици , маймуни не се хващат. Не ,че има нещо лошо , просто турбото си иска неговото.
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    Коментар


      #17
      За какво им е да правят 1,2 16VT, като има 1,4ГТ, то и мен ме е яд, че няма 1,8 VFD Тurbo ама толкоз.Ето го въпросното турбинирано пунто http://ftm-bg.com/turbo_punto/
      punto HGT

      Коментар


        #18
        didich написа:
        За какво им е да правят 1,2 16VT, като има 1,4ГТ, то и мен ме е яд, че няма 1,8 VFD Тurbo ама толкоз.Ето го въпросното турбинирано пунто http://ftm-bg.com/turbo_punto/
        Аз имах предвид Мк2 16V турбо - можеше да е някаква лимитирана серия за почитателите на 1.4GT
        ===/////===
        Fiat Bravo 198 T-Jet 120 - Bellissima
        Фиат Пунто 188 Литър и двеста, 60 градуса - Точката

        Коментар


          #19
          Щеше да е добре, но за съжаление наследника на 1,4ГТ в МК2 е именно атмосферния мотор 1,8VFD, а пичовете се върнаха към турбо бензина чак на гранде пунтото и то пак с 1,4 мотора, а ние почитателите на МК2 пием по една топла бира, турбо има само на дизеловия мотор за съжаление
          punto HGT

          Коментар


            #20
            Има проекти на мк2 с 2.0 16v Turbo :D Бати звера под прикритие и бог да го пази тоя дето го кара
            >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

            Коментар


              #21
              Fiat_Punto11 написа:
              Има проекти на мк2 с 2.0 16v Turbo :D Бати звера под прикритие и бог да го пази тоя дето го кара
              Не е първия такъв и за съжаление бог не го опази нито него нито спътницете му , шасито не е подходящо за такова натоварване.
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                #22
                S_BANKOV написа:
                Не е първия такъв и за съжаление бог не го опази нито него нито спътницете му , шасито не е подходящо за такова натоварване.
                Колко е по тежък 2.0 16vт спрямо 1,8VFD ?, предполагам, че разликата е доста по малка спрямо 1,4ГТ, а и като се подготви колата както си трябва като окачване, спирачки и т.н. си мисля, че няма да е толко опасна като МК1 , а и кефа цена няма след това . Двама колеги има във форума с такива мотори в МК2 нека да споделят как е положението
                punto HGT

                Коментар

                Working...
                X