Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Задно дясно колело блокира

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    nsn написа:
    днес смених спирачната помпа,засега спира както си трябва,но след 3-4 дни ще пиша отново дали е изчезнал проблема с задно дясно
    непременно пиши
    Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

    Коментар


      #32
      колеги при мене засега проблема със задно дясно вече липства и колата си спира съвсем нормално вече 10 днипричината проблема да липства е смяна на спирачна помпа
      Bravo 1.9d 97г

      Коментар


        #33
        Да разбираме, че не е от сменената помпа така ли?Питам го за да е по-ясно кое точно е оправило проблема помпата или новата спирачна течност.----редактирано-----моя грешка, кой знае къде съм блял като го четах. Извинявам се на колегата за което!!!Във форума се допуска редактиране на мнение при забелязани правописни грешки или ако добавиш нещо към вече написаното. Изтриването на мнение или редакцията му, така че да се промени цялостният му смисъл е нарушение на правилата на форума. Не си регистриран скоро и би трябвало да ги познаваш добре. Ако има нужда - прочети ги отново, за да не ги нарушаваш поради незнание.Възстановявам изтритото мнение.Модераторски екип на fiat-bg.org
        Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
        182A4.000 IAW49F
        LPG - Lovato EasyFast
        ----------------------------
        "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

        Коментар


          #34
          Ewing написа:
          Да разбираме, че не е от сменената помпа така ли?Питам го за да е по-ясно кое точно е оправило проблема помпата или новата спирачна течност.
          ти да видя да пише нова спирачна течност?
          Bravo 1.9d 97г

          Коментар


            #35
            значи и аз да сменям ощ етези дниче сега като тръгвам с ръчната леко опъвам да се наместат нещата и така карамколко струва едан помпа?
            Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

            Коментар


              #36
              alvanovo написа:
              значи и аз да сменям ощ етези дниче сега като тръгвам с ръчната леко опъвам да се наместат нещата и така карамколко струва едан помпа?
              и аз бях така на всяко тръгане 7-8пъти дърпане на ръчна и нещата не бяха добре пак си ловяха доста задните,но след смяната сега всичко е както трябвацена на помпа от 50 до 70лв(това без никаква отстъпка от местния магазин)цена на ремонтен комплект гумички е 13лв
              Bravo 1.9d 97г

              Коментар


                #37
                целесъобразно ли е да се сменят само гумичките - успешно ли става?
                Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

                Коментар


                  #38
                  alvanovo написа:
                  целесъобразно ли е да се сменят само гумичките - успешно ли става?
                  ако няма надиране на цилиндъра или следа от ръб какъв е проблема да се сменят само гумички?
                  Bravo 1.9d 97г

                  Коментар


                    #39
                    Пак същото упражнение - като се застуди и започва повече да блокира. Как става това отпускане на механизма?Сега ще сложа старите накладки за проба. Ако не се оправи от тях ще сменям спирачна помпа. Ако се оправи ще сменя комплекта на задните колела.
                    Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

                    Коментар

                    Working...
                    X