Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвместимост на рейки?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съвместимост на рейки?

    Здравейте колеги. Предстои ми смяна на хидравлична рейка на Мареа ТД100. Намерил съм рейка от Браво 1.8 . Съвместими ли са двете?
    Fiat Marea 1.9 TD100 97г.

    #2
    Оказа се че рейката която намерих е от Браво 1.4 , а захващането и е с ябълка. Някой ако е разглобявал хидравлична рейка на Марея ТД100 да каже дали захващането е с ябълка или по някакъв друг начин.
    Прикачени файлове
    Fiat Marea 1.9 TD100 97г.

    Коментар


      #3
      canko1604 написа:
      Оказа се че рейката която намерих е от Браво 1.4 , а захващането и е с ябълка. Някой ако е разглобявал хидравлична рейка на Марея ТД100 да каже дали захващането е с ябълка или по някакъв друг начин.
      сигурен ли си че това е захващането на самата рейка не съм сигурен но имаше модели на които скоростие се сменяваха със Щанги (не с жила) и там имаше подобна ябълка
      Шофирай разумно, на пътя не си сам.
      Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
      Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
      Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

      Коментар


        #4
        Какво общо имат скоростите с хидравличната рейка? Иначе от 2 дена чета за тия рейки и общо взето рейките от повечето модели на Браво/Брава са съвместими с тези на Мареа. Обаче навсякъде по моргите като се обадя, първо питат какво е захващането - с ябълка или с болт? Няма смисъл да я карам в сервиза , ако не съм сигурен че ще стане рейката от Браво. Затова питам.
        Fiat Marea 1.9 TD100 97г.

        Коментар


          #5
          За тази ябълка се захваща механизма за скоростите.Демек това е независимо от самата хидравлична рейка като функция.
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #6
            BO написа:
            За тази ябълка се захваща механизма за скоростите.Демек това е независимо от самата хидравлична рейка като функция.
            Благодаря зя разяснението. И все пак някой сменял ли е рейка за да каже как е това захващане при Мареа.
            Fiat Marea 1.9 TD100 97г.

            Коментар


              #7
              и да сме по- точни за тази ябълка се захваща лостов механизъм който се задвижва от лоста-наляво инадясно

              Коментар

              Working...
              X