Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Впечатление от STEINHOF дискове и накладки?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Впечатление от STEINHOF дискове и накладки?

    Здравейте колеги,трябва да сменявам предни дискове и накладки и съм си спрял на дискове Стеинхоф спорт и накладки Стеинхоф рейсинг .Моля ако някои има впечатление да сподели.
    EX.FIAT REGATA 1.3 1984 г :EX.FIAT TIPO1.4 1988 г .EX.FIAT TEMPRA 1.6 1997 г
    EX.FIAT PUNTO mk2 1.2 8v 2002 г :EX.FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8V 2007
    FIAT SEDICI 1.6.16V 4X4 2010 г.Nissan Qashqai+2 petrol 4×4 2010.

    #2
    хехехе..................
    Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

    Коментар


      #3
      Стой далеч от този боклук.
      "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
      Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
      Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

      Коментар


        #4
        За накладки и аз не бих рискувал, но за дискове конкретно серията СПОРТ и аз се колебая, това в комбинация с накладки TRW. Така че също се интересувам от конкретни съвети и мнения.п.с. извинявам се че се намесвам така в темата на колегата, но може това да му е от полза и на него .
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #5
          Аз карам с такива накладки, и не съм доволен, не спират добре, и ядат дисковете. Задните дискове са точно такива "Спорт", и към тях нямам забележки, но все пак са задни, там натоварването е много по-малко.

          Коментар


            #6
            Synthy написа:
            Стой далеч от този боклук.
            Накладките ли са боклук
            EX.FIAT REGATA 1.3 1984 г :EX.FIAT TIPO1.4 1988 г .EX.FIAT TEMPRA 1.6 1997 г
            EX.FIAT PUNTO mk2 1.2 8v 2002 г :EX.FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8V 2007
            FIAT SEDICI 1.6.16V 4X4 2010 г.Nissan Qashqai+2 petrol 4×4 2010.

            Коментар


              #7
              Пари за спирачки не жаля,така,че желая да са добри.
              EX.FIAT REGATA 1.3 1984 г :EX.FIAT TIPO1.4 1988 г .EX.FIAT TEMPRA 1.6 1997 г
              EX.FIAT PUNTO mk2 1.2 8v 2002 г :EX.FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8V 2007
              FIAT SEDICI 1.6.16V 4X4 2010 г.Nissan Qashqai+2 petrol 4×4 2010.

              Коментар


                #8
                Ако искаш наистина нещо спортно от към спиране, си за ОМП/Спарко/Феродо и тн...
                '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                '97 Coupe 16VT 262WHP+

                Коментар


                  #9
                  аз пък съм с обикновените и съм много доволен,нито свирят,спират доста добре,и пускат много прах но за дискове незнам,като се сещам че на старата кола диск TEhtar(за 60 лв) се изкриви за 2000 км ,незнам дали и марковото е марково

                  Коментар


                    #10
                    batproho написа:
                    За накладки и аз не бих рискувал, но за дискове конкретно серията СПОРТ и аз се колебая, това в комбинация с накладки TRW. Така че също се интересувам от конкретни съвети и мнения.п.с. извинявам се че се намесвам така в темата на колегата, но може това да му е от полза и на него .
                    Колега,замислих се върху избора ти и ми се стори супер удачен.Определено ще заложа и аз на него.Успех
                    EX.FIAT REGATA 1.3 1984 г :EX.FIAT TIPO1.4 1988 г .EX.FIAT TEMPRA 1.6 1997 г
                    EX.FIAT PUNTO mk2 1.2 8v 2002 г :EX.FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8V 2007
                    FIAT SEDICI 1.6.16V 4X4 2010 г.Nissan Qashqai+2 petrol 4×4 2010.

                    Коментар


                      #11
                      Аз ще го кажа по по-лесния начин за избор на дискове/накладки.Влизаш в Гугъл и пишеш някоя марка.Ако на първата страница излезе линк към сайта им и не намираш да произвеждат части, различни от тези за спирачната система, то това би бил правилен избор.
                      A20DTH ЖТД ама не баш
                      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                      Коментар


                        #12
                        punto_2 написа:
                        аз пък съм с обикновените и съм много доволен,нито свирят,спират доста добре,и пускат много прах
                        И аз съм доволен от накладките.
                        Alfa 159 SW 2.4 Ti
                        Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                        "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                        Коментар


                          #13
                          BO написа:
                          Аз ще го кажа по по-лесния начин за избор на дискове/накладки.Влизаш в Гугъл и пишеш някоя марка.Ако на първата страница излезе линк към сайта им и не намираш да произвеждат части, различни от тези за спирачната система, то това би бил правилен избор.
                          Не мога да не се съглася с горното.Кои точно са Стейнхоф? Някой беше ли чувал за тях до преди 2 години? Ами не... изводите са си за вас.

                          Коментар


                            #14
                            в БГ ги внедри някакъв играч от Ямбол, дето заваше гаранция за носачите, ама си плащаш смяната на калпавия им маншон
                            Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

                            Коментар


                              #15
                              Аз съм със спорт серията дискове и обикновените накладки отпред....Като цяло колата спира по-добре от преди с обикновени дискове, но накладките свирят доста...плюс е че и не съм успял до сега да ги прегрея...за накладските Racing...незнам яд ме е, че не си взех тях като ги поръчвах но...така или иначе 300лв си бяха доста за два диска с накладки...
                              Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                              BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                              BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                              Коментар

                              Working...
                              X