Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стегнат волан на Мареа 1.8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Стегнат волан на Мареа 1.8

    Здравейте, при мен възникна следния проблем на Мареа 1.8 98 год. - от скоро чувствам волана доста по-твърд. За да съм по-ясен ще кажа за пример, че като се движа със скорост 60 км/ч. и навия волана в завой не се изправя сам, а си остава в положението в което съм го навил. Нямам теч на хидравлично масло, и не срещам затруднения при маневриране повече от описаното по-горе. Скоро съм сменял десен носач и се питам дали е възможно той да е в основата на проблема или е съвпадение.Благодаря на всички, които биха могли да помотнат с някакви предположения.

    #2
    Имаше купе с подобен проблем! Потърси из темите, защото не помня точно коя беше, но със сигурност беше купе!!!
    Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
    Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
    http://www.keepfighting.ms

    Коментар


      #3
      Re: Стегнат волан на Мареа 1.8

      busho_101 написа:
      Здравейте, при мен възникна следния проблем на Мареа 1.8 98 год. - от скоро чувствам волана доста по-твърд. За да съм по-ясен ще кажа за пример, че като се движа със скорост 60 км/ч. и навия волана в завой не се изправя сам, а си остава в положението в което съм го навил. Нямам теч на хидравлично масло, и не срещам затруднения при маневриране повече от описаното по-горе. Скоро съм сменял десен носач и се питам дали е възможно той да е в основата на проблема или е съвпадение.Благодаря на всички, които биха могли да помотнат с някакви предположения.
      Според мен имаш проблем със сходимостта на предните колела.Стенд на предницата и ще се оправи.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар

      Working...
      X